Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A6 3.0 שנת 2002

Eldi
שימו לב! השרשור הזה בן 5046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני שוקל לקנות את אאודי A6 שנת 2002 מנוע 3000 ולאחר בירורים הצלחתי להבין ש:

א. הרכב מאובזר מאוד ומפנק.

ב. הרכב מהנה מאוד לנהיגה.

ג. אחזקה יקרה!

רציתי לקבל מידע בנושא האחזקה...

לגבי דלק, אני לא חושש במיוחד כי בין כה וכה אני לא נוסע כל כך הרבה (כ 16,000) בשנה ונראה לי שזו לא תהיה הבעיה, הבנתי שצריכת הדלק נעה בין 8-11 קילומטר לליטר.

ביטוח- יוצא כ 3000 ש"ח מקיף לשנה (ע"פ b2bit) - בהחלט סטנדרטי.

מה שמפחיד אותי זה התקלות והמוסכים!

אודה לכם אם תוכלו לחוות את דעתכם המנוסה לגבי הנקודות\שאלות שרשמתי כאן:

1. האם כאשר מיחסים לרכב אחזקה יקרה זה תופס רק לגבי טיפולים במוסך מורשה?

2. האם בכלל ניתן לטפל ברכב זה במוסך שהוא אינו מורשה? אם כן... האם טיפול במוסך שאינו נחשב כמורשה יקר בצורה משמעותית מטיפול בכל רכב אחר?

3. האם הדגם הזה (או אאודי בכלל) נחשב כרכב לא אמין אשר מבקר תכופות במוסכים?

4. אם במידה וצריך להחליף חלק יקר במיוחד, האם ניתן להשידו מפירוקים או להזמינו מחו"ל? האם הזמנת החלק מגרמניה משתלמת יותר?

5. מהן המחלות הידועות להן יש לשים לב כשבודקים רכב מדגם זה?

6. כמה קילומטרים המנוע הזה מסוגל לעשות לפני שיזדקק לאוברול או החלפתו? האם רכב שעשה מעל 200,000 זה כבר נחשב יותר מידי עבור מנוע זה?

תודה רבה מראש לכל העונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו בבעלות המשפחה שלי 5 רכבים מסוג A6. וגם אחת ממודל 2002

בתקופה שהיא הייתה בבעלותנו לא זכורה לי בעיות מיוחדות מעבר לטיפולים שיגרתיים, אבל מצד שני הרכב היה חדש, ננהג בעדינות, וטופל בקפידה.

אני לא חושב שזה יהיה רעיון טוב לטפל ברכב כזה שלא במוסך מורשה, הוא עמוס בטכנולוגיות ורכיבים אלקטורנים למיניהם, ועדיף להפקיד אותו אצל מי שיש לו הכלים המתאימים.

מבחינת עלויות טיפולים- בהחלט יותר יקר מרכב משפחתי ממוצע, אבל בגבול הסביר לדעתי.

אם אני זוכר נכון טיפול 15K יכול להגיע לטווח של בין 800 ל 1000 ש"ח

טיפוליי 60K יקרים יותר ויעלו כפול.

לגבי צריכת הדלק, הכל תלוי באיך אתה נוהג, אני בנסיעה רגועה מגרד מלמטה את ה11 קילומטר לליטר.

אני לא מאמין שיש בעיה להשיג חלקים מקוריים מצ'מפיון, זה לא רכב נדיר במיוחד.

לגבי פירוק או הזמנה מח"ול- מעולם לא התנסיתי בנושא.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

מצטער לעורר את המתים... אבל גם אני גם מעונין ברכב דומה (2.4) ורציתי לשאול האם תיבת ההילוכים המולטיטרוניק אמינה, ומה אורך החיים שלה עם נהג רגוע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...