Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה, על מה אתם למדתם?

-יובל-
שימו לב! השרשור הזה בן 7103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יונדאי אלנטרה elantra

קטע מוזר: שיעור שביעי, עומדים בצומת(נתיב ימני).. המורה כרגיל עסוק בניירת וסומך עליי..

אני מסתכל שמאלה רואה שתי צעירים באפלאוז הנהג מסמן תנועות "האצה" עם היד...

המורה מרים ת'ראש שואל מי זה?(הצעיר הפסיק עם התנועות) אני בתמימות "לא יודע" המורה "מה הוא רוצה?" "אני חושב שהוא רוצה פתיחות:-) " "כן בטח(ומוריד ת'ראש חזרה לדפים)"......

ירוק פירפור בקטנה ושתי המכוניות טסות לעבר הצד השני שהופך לנתיב אחד(בגלל מכוניות חונות בנתיב שלי..ד"א פה המורה כבר הרים ת'ראש) אני חותך ת'אפלאוז ניכנס שניה לפניה ואיך שיש מפרצון המורה נותן ת'ברקס של החיים... צעקות איומים אזהרות ובאותו יום הלכתי ברגל הביתה באמצע השיעור אם הבטחה שלו שאני לא ילמד יותר אצלו..

כבר באותו ערב צילצלתי להתנצלות דיברנו קצת והוא קיבל אותי חזרה

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אלנטרה elantra

קטע מוזר: שיעור שביעי, עומדים בצומת(נתיב ימני).. המורה כרגיל עסוק בניירת וסומך עליי..

אני מסתכל שמאלה רואה שתי צעירים באפלאוז הנהג מסמן תנועות "האצה" עם היד...

המורה מרים ת'ראש שואל מי זה?(הצעיר הפסיק עם התנועות) אני בתמימות "לא יודע" המורה "מה הוא רוצה?" "אני חושב שהוא רוצה פתיחות:-) " "כן בטח(ומוריד ת'ראש חזרה לדפים)"......

ירוק פירפור בקטנה ושתי המכוניות טסות לעבר הצד השני שהופך לנתיב אחד(בגלל מכוניות חונות בנתיב שלי..ד"א פה המורה כבר הרים ת'ראש) אני חותך ת'אפלאוז ניכנס שניה לפניה ואיך שיש מפרצון המורה נותן ת'ברקס של החיים... צעקות איומים אזהרות ובאותו יום הלכתי ברגל הביתה באמצע השיעור אם הבטחה שלו שאני לא ילמד יותר אצלו..

כבר באותו ערב צילצלתי להתנצלות דיברנו קצת והוא קיבל אותי חזרה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אהבתי!

אני למדתי על גולף 2004 2 ליטר.

והייתה לי מורה:roll:

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Passat Super TDI,או כך לפחות היא מכונה בארץ.

2.5 ליטרים מוגדשים עם 160 כ"ס בריאים, לא שיש לזה שימוש כלשהו בזינוק בעליה:? .

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פה למדו על עגלות רק אני על במוו 320 2003/2002 לא זוכר מנוע 1.9 טורבו דיזל סאנרוף מערכת ברמה היה כיף אבל עזבתי אותו לטובת סקודה אוקטביה tdi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי על קורולה למדתי 9 שיעורים וכל השאר היו על אוקטביה. אגב, הטויוטה גמעה 260 אלף ק"מ (לפחות לפני שנה שלמדתי עלייה) ועדיים לא הוחלף מצמד! (ראיתי את ספר הטיפולים שלה) לאוקטביה 200 אלף, והוחלף פעמיים קלאץ'! הטויוטה חלשה מאווודדדדד.............האוקטביה פשוט הייתה מדהימה.........חזקה ויציבה מאוד....(הייתי תלמיד משוגע שנכנס לכיכרות על 50+.....חחחח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...