Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שכולכם חזיתם וקיוויתם לו קרה... תאונה.

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 6768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני די משוכנע שעוד חודש נראה עוד הודעה בסגנון של: "שוב פעם עשיתי טוטל לוסט.."

-לאון חבקין-

לאון, האמת היא שלא ניתן לדעת כיצד הוא ינהג בעוד מספר חודשים. לאחי הגדול קרה מקרה אחר: כשהוא קיבל את הרשיון הוא היה נוסע מהר מאוד, חותך אנשים, לא נותן זכות קדימה, עבר מספר פעמים באור אדום, עד שהגיעה המכה.

הוא נסע בשדרות הנשיאים בבאר שבע על כימעט 100 קמ"ש (בכביש של 70 קמ"ש). אחד עם הונדה סיוויק חתך אותו ודפק ברקס. אורות הברקס שלו כניראה היו שרופים, אחי הגדול לא הספיק לבלום וגילח לו את האוטו (ההונדה הלכה טוטאל לוסט). 4 פצועים קל מאוד היו בתאונה, למזלו של אחי יצאו ללא נזק והוא נאלץ לבלות עימם לילה שלם בבית חולים. לאחר מכן הוא קיבל זימון למשפט, ולמזלו הרב הוא קיבל קנס של 900 ש"ח (השופט התחשב, מכיוון שהוא היה סטודנט אז).

מאז צורת הנהיגה של אחי השתנתה לחלוטין. הבן אדם לא עובר את המהירות המותרת בעיר ואפילו נוסע לאט יותר, מחוץ לעיר המהירות המקסימלית שהוא מגיע אלייה זה 110 ואם הילד הקטן שלו באוטו אז הוא בקושי מגרד את ה- 90.

בקיצור, אל תהיו בטוחים שהבחור יחזור לנהוג כפי שהוא נהג לפני זה. תנו לו צ'אנס:wink:.

ולפותח השרשור: החלמה מהירה, אני מקווה שבאמת תנהג כמו שצריך מבלי לסכן אחרים. אני גם התלהבתי שקיבלתי את הרשיון, אבל המזל היה אצלי שהפסקתי לנהוג כמו מטומטם כאשר איבדתי שליטה על האוטו על 80 קמ"ש מבלי שכרית האוויר תיפתח אלא רק שהרחתי את הצמיגים שרופים, והבנתי כמה מטומטם הייתי.

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

את כל הת'רד הזה (והת'רדים שלאון צירף) צריך להדפיס בשלושה העתקים: למשטרה, לחברת הביטוח ולהורים שלו.

באמת שיש הרבה משוגעים על הכביש. אתה שברת את כל השיאים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הזמן המתאים ביותר להפיק לקחים .

תעשה טובה לאנשות , תלך לקורס נהיגה מתקדמת ואחריי זה אל תחשוב שאתה שומאכר , הדבר האחרון שאתה צריך זה עוד תאונה שתוריד לך את הביטחון לאפס (או יד או רגל).

תפסיק לנהוג כמו משוגע על כבישים ציבוריים , לפחות כשאתה לא יודע חצי דבר על הרכב שלך ועלייך כנהג.

מקווה שבאמת למדת את הלקח ולא תדרש עוד תאונה לכך.

החלמה מהירה ויום נעים , אל תתבאס יותר מידי על התאונה רק תפיק את הלקחים הנכונים ותיישם אותם !

אסף.

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגיש טוב. יש לך הרבה הרבה מזל.

חבל שלא למדת מהפורום ומהחברים כאן שיש להם הרבה נסיון (בשביל מה אתה בפורום אם לא בישביל ללמוד ?). אם זה לא ילמד אותך אז שום דבר לא ילמד אותך..

בתקווה שעוד כמה נהגים חדשים יקראו ויפנימו.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני מניח שעוד כמה ימים נקבל אוטו אחר.

עם מקיף או בלי מקיף, אם הבן שלי היה משבית לי את האוטו (ליסינג או לא מהעבודה או לא) כבר הייתי עושה לו מה שהתאונה לא עשתה :x.

דווקא הגישה של 'ההורים שלי שמחים שלא קרה לי כלום וזה העיקר, אוטו? נקבל אחד חדש בקרוב' מוטעית לדעתי.

הרכב שלי הוא פרטי שלי ולא של ההורים, אבל אני תומך בגישה שאם אתה בוגר מספיק בשביל אוטו אתה גם צריך לעבוד בשבילו, ואם האוטו עבר תאונה בגללך - אתה זה שצריך לשלם על העלויות.

פשוט מאוד - שברת שילמת. ועדיף שלא תשבור, לטובתך האישית.

זו רק הדעה שלי. אתם לא חייבים להסכים איתה.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מקיף או בלי מקיף, אם הבן שלי היה משבית לי את האוטו (ליסינג או לא מהעבודה או לא) כבר הייתי עושה לו מה שהתאונה לא עשתה :x.

יוסי.

בונא יוסי מה הקטע שלך? כל בנאדם שקרתה לו תאונת דרכים חייב לשלם פיסית?!! אם ככה אני לא הייתי אמורה להיות בין החיים עם התאונה שאני עברתי...

לא הייתי רוצה להיות הילדה שלך. ואם הייתי הילדה שלך בחיים לא הייתי לוקחת ממך אוטו אלא הייתי מעדיפה לקנות רכב זול שאני שונאת (להלן סובארו) רק לא לגעת במה ששלך.

יש לך תפיסת עולם מעוותת. אם אתה חושב שהוא לא ישלם נפשית על מה שהוא עשה, ואם אתה חושב שההורים שלו יתנו לו את הרכב באותה קלות אתה טועה.

אני לא באה להגן על הילד כי מה שהוא עשה היה באמת מטומטם - אבל שים לב מה אתה אומר - כי פשוט מגעיל לקרוא את זה.

יוליה

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני מניח שזה היה בלתי נמנע עם סגנון הנהיגה שלי...

נסעתי עם חבר בעיר, הגענו לפנייה, לקחתי אותה די מהר, הייתה שלולית מים בצד הכביש.

לא התייחסתי לזה, 2 הגלגלים הימניים נכנסו למים, האוטו התחיל לסטות לצד ימין, לתוך המדרכה. בשביל לא להיכנס למדרכה לחצתי בעוצמה על הבלמים, סובבתי את ההגה בחדות שמאלה, יותר מדי בחדות. האוטו שלי איבד שליטה. השלמתי 2 סיבובים מלאים לפני שעליתי על אי-התנועה בצד שמאל של הכביש. אבני השפה של המדרכה היו בשיפוע. מה שגרם לי לעוף באוויר. באמצע האי-תנועה היה עמוד תאורה גדול ומאסיבי. פגעתי בו. ב60 קמ"ש. באוויר. הקדם-מותחנים משכו אותי לכיסא, כריות האוויר נפתחו. כואב לי כל הגוף. כל החלק הקדמי השמאלי של הרכב מרוסק לחלוטין. השמשה סדוקה. החלונות מנופצים.

לחבר, תודה לאל, לא קרה כלום. גם לי לא קרה משהו כל כך נורא. קצת דם ביד מכשניסיתי לפתוח את הדלת וכאבים מכרית האוויר. לא סוף העולם. אבל האוטו. האוטו...

התקשרנו לגרר, ואז לסוכן הביטוח. לא יודע מה יקרה עכשיו עם זה...

נשבעתי לעצמי שאני מפסיק לנהוג כמו שנהגתי עד היום. הוכחתי לעצמי שאני מטומטם ואין לי חצי מושג מה אני עושה על הכביש ואיך להתנהג במצב חירום. ראיתי שאני סתם עוד ילד טיפש ומתלהב שלא מבין מהחיים שלו ולא יודע כמה שרכב זה כלי מוסכן בידיים של מי שלא יודע לתפעל אותו. זהו. פה זה היה הסימן שלי שאני משתנה. לא עוד מהירות מופרזת, זריקות תחת בסיבובים, החלקות בכל מקום שאפשר. מהיום נהג רגוע, שקול, זהיר.

אני יודע שמההתחלה כולכם אמרתם לי שאני אעשה תאונה. עם ה150 קמ"ש, צלחות, הכל. וצדקתם. אני פשוט לא הקשבתי. אני מצטער. פשוט צדקתם.

בבקשה אל תתחילו להטיף לי עכשיו. אני הבנתי כמה שאני מפגר. אני לא צריך שתגידו לי שוב. אני בחיים לא אנהג ככה שוב. בחיים...

למזלי אני עוד פה בשביל לספר על המקרה הזה. אבל זה יכול היה להיגמר אחרת. למזלי אין נפגעים.

אני מודה לאלוהים שאני בסדר ושאף אחד לא נפצע.

ידידי היקר...

לא רוצה להגיד "אמרתי לך"...

אבל...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איי יוסי יוסי ,

אם אתה חושב שהעובדה שלא עברת משהו דומה יש לה משהו פרט למזל - אתה טועה.

כמעט כולם נוטים לא להקשיב לאף אחד בגיל 17 , ומגלים את מגבלותיהם בשלב כלשהו. מי בצורה יותר כואבת ומי פחות.

אצל ידידנו פותח השרשור זה היה ברור שזה עומד להגיע - רק שאלה של זמן ,אבל אני לא חושב שיש כאן מישהו שנהג בצורה שקולה ובוגרת כבר בגיל 17.

ההורמונים , צורת לימוד הנהיגה הכושלת שאינה מביאה לתודעה את הסכנה , ותחושת הבטחון שמתלווה אל החופש לנוע לבד ללא תלות במישהו אחר - כל אלה מביאים לצורת הנהיגה האופיינית לילדים בגיל הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי בצורה שקולה ובוגרת מיום שיש לי רישיון.

אני נוהג בצורה כזו עד היום.

אני מגיע למיצוי יכולותיי מדי פעם על הכביש (כשהוא ריק ואני לבד ברכב ובלה ובלה)

אבל אני בטוח לא מכניס תא עצמי לסיטואצייה שאני לא יודע / מסוגל לתקן!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תיזהר ממנה, היא כמו דבורה מיד עוקצת..."

מכירים את השיר?

נראה לי הוא מוקדש ונכתב על ידידתינו יוליה.

מה זה קשור בכלל??.

למי שעשה את התאונה, הגיע הזמן ללמוד לנהוג, ולהפסיק עם השטויות.

תגיד תודה שיצאת בזול, בלי פגיעות בנפש (שלך, של חבר שלך, ושל הסובבים!!.).

מי יתן ולא יגיעו למצב כזה אנשים נוספים, צעירים - ומבוגרים כאחד! :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אני מסכים איתך.

מה שכן, אני לא חושב שמה שהוא אמר שהעיקר שההורים שלו שמחים כל כך נכון.

נראה לי שקרה לו משהו כי הוא דיי נעלם מהפורום.

ויוליה, עונש פיזי, מלמד לעתיד.

יותר טוב מאלף מילים ואלף הסברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי מצחיק בנושא זה שכולם לומדים אחרי...אף אחד לא לומד לפני

הרבה מאוד אנשים שאני מכיר נסעו כמו מפגרים ורק אחרי שהם עשו תאונה הם מתחילים

לחשוב פעמיים ולנסוע כמו שצריך ולא מתלהבים על הכביש....

רק חבל שהם לומדים מאוחר מדיי!!!!

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...