Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת חלפים לגולף

תמיר אורן
שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

היום החלפתי את הפולו 16Vשלי בגולף שנת 2000 כסופה יד רשונה 80K ק"מ.

עכשיו אני מעוניין לברר כמה דברים שאני רוצה לבצע באוטו והם:

1. לצבוע את הפסי קישוט כמו בג'נריישן, כמה זה עולה בערך כל הסיפור עם הידיות ומקום ממולץ באיזור הרצליה.

2. בקליות אחורית, כמה עולה וכמובן איפה יש מקום עם מבחר גדול של בקליות?

3. ג'אנטים של V5 איפה אני יכול להשיג בזול ושוב כמה עולה, ומה המידות המואשרות לגולף ברישיון?

כמובן אשמח גם לקבל מידע של כמה אמור לעלות בערך להעביר מערכת שמכילה 2 מגברים סאב פאנל ורמוקלים, מרכב לרכב.

בתודה מראש תמיר.

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר

אתה רציני ?

כבעל גולף שנת 2000 תדאג קודם למצב המכני של הרכב,לאחר שנשארו לך כמה פרוטות בכיס תתחיל לחפש פינוקים לרכב.

חלפים מכלולים מכניים ושמנים לרכב

1. מכולת בשם 'צנטרל' ברחוב יצחק שדה מספר 21 ת"א.

2. שמנים ותוספיםבמכולת של הפרסי באותו רחוב מספר 23 ת"א.

בדוק מצב נוזל הקירור מה צבעו ? במידה והצבע לא וורוד או אדום יש להחליף את כול הנוזל במערכת הקירור.

ניתקלתי בלא מעט גולפים שטופלו שהוסיפו להם נוזל קירור שנמכר בתחנות דלק (נוזל ירוק) מה שמקלקל את תוכנות הנוזל המקורי.

רצועת טיימינג+רצועת אביזרים הוחלפה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המים בצבע אדום (כפי שזכור לי) עוד יומיים אני אמור לקבל את האוטו.

ישור קו אני עושה כבר עוד יומיים ישר שזה כוללל הכל טיימינג הכל.

ואני מקווה שלא יהיו בעית כי את הרכב קניתי בטרייד אין באוטו דיל, לאחר שאבא שלי מכיר שם את האנשים שם כי בעבר קנה שם המון מכוניות.

ואת הגולף ראיתי של מי הרכב כי היא בידיוק באה להביא את הרכב לשם (לאחר טרייד אין בגולף 2006)

וזאת אישה בת 50 גרושה כך שאני מקווה שהרכב לא יאכזב.

למרות שאשמח לשמוע ממה להזהר וכ'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תדע מבואסת מהחיים בת חמישים גרושה בלי ילדים כולה 2 כלבים (שרואים שהיא מכורה אלייהם לפי הריפוד מלא השיערות שהבטיחו לנקות).

לך תדע מה עובר לה בראש שהיא נוהגת :)

חחחחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תעשה חיפוש, יש פה עוד בחור עם גולף כסופה (או לבנה אני כבר לא זוכר) שצבע את פסי הקישוט שלו לא מזמן.

2. בקליות, בירושלים יש מקום שנקרא קאדנס ברח' האומן. הם מבצעים התקנה של מערכות סטראיו ובכלליות יש להם הרבה אביזרים לרכב. יש שם בקליות של HELLA (נחשבת חברה טובה) לגולף במחיר של 990 ש"ח לזוג כמובן כולל התקנה. לדעתי על גולף כסופה הכי יפה זה הבקליות המושחרות חלקית (נראה אפור, לא שחור שחור) של HELLA. בכ"א, אם אתה לא ירושלמי רפי לין פרסם פה כמה מקומות במרכז שמוכרים בקליות צבעוניות לכל סוגי הרכבים.

3 לגבי הג'אנטים, אני לא יודע לגבי איזה מידות בדיקו מאושרות אבל אני יודע שעל הג'נריישין שלי יש 205\55 R16 שזה המידה הסטנדרטית. לדעתי בV5 ובV6 יש ג'אנטים בגודל 17" ואני חושב שזה אפשרי לאשר מידה כזאת ברישיון גם לגרסאות השונות של גולף משום שראיתי כמה גולף 2.0 קומפורטליין עם ג'נאטים של V5.

לגבי העברת המערכת מרכב לרכב, את הפירוק אתה יכול לעשות לבד כדי לחסוך קצת כסף. זה ממש לא קשה לפרק מערכת (מנסיון). שים לב שכשאתה (או המתקין) מפרק את דיפון הדלת בגולף, שלא יפיל את הקליפים שמחברים את הדיפון לדלת, זה יכול לגרום לקרקושים (מהבאסים) וגם קליפס כזה עולה בערך 10 ש"ח בצ'מפיון וקשה מאוד למצוא אותו בפירוקיות כי לא מסכימים למכור אותו.

התקנה של מערכת שכוללת 2 מגברים, רמקולים, פאנל וסאב + כיוון אמורה לעלות בסביבות ה600 ש"ח ללא בנייה מיוחדת, תלוי בטיב החיווט. אני מניח שפירוק של המערכת מהרכב הקודם יעלה בסביבות ה150 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...