Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מסנן דלק התייעצות

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 6820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזבו סתם בלאגן.

אז ישפך קצת דלק,בשביל זה לנתק ולהשתגע?

(במידה והשפכה היא הדבר היחידי שיקרה )

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניתוק או הוצאת הפיוז הוא לא ע"מ למנוע שיישפך קצת דלק, אלא למנוע לחץ במערכת.

במערכת הדלק במכוניות עם הזרקה הלחץ גבוה למדי ואם לא נוקטים בפעולות מסוימות לפני פתיחת קו דלק הלחץ החזק יכול להתיז דלק בצורה חזקה ולגרום נזק לאנשים ולציוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק שלום

קודם, סחה על הDS,

באשר לתיאור של היינס, למה לא, אחרי קבלת "שפריץ" קטן לעיניים מתחת לרכב , זה נשמע לי כתהליך הגיוני, אני מאמץ.

עתה, בהקשר לתת לחץ המיכל. האם מי מכם כבר ראה מיכל דלק מכווץ? אסור ליצור תת לחץ במכל, לשם מניעת תתלחץ או לחץ יתר , לכל מכל יש נשם, אשר הוא לפעמים נסתם מבוץ אשר הצליח להגיע עד אליו, לכן כאשר יש רעש של יניקה בעת פתיחת מכל דלק, רצוי לבדוק את הנשם.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי צבי,

תודה על המחמאה בקשר ל-DS.

במקרה השבוע הורדתי ספר מקורי של CITROEN לטיפול ואחזקה ב- DS 19. פשוט התלהבתי מההסברים והאיורים שנמצאים בספר.

הסברים מפורטים על כול מערכת בצורה מעמיקה כולל חישובים,הספרים של HAYNES או Bentley Publishers לא מגיעים לקרסוליים של הספר הזה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי צבי,

תודה על המחמאה בקשר ל-DS.

במקרה השבוע הורדתי ספר מקורי של CITROEN לטיפול ואחזקה ב- DS 19. פשוט התלהבתי מההסברים והאיורים שנמצאים בספר.

הסברים מפורטים על כול מערכת בצורה מעמיקה כולל חישובים,הספרים של HAYNES או Bentley Publishers לא מגיעים לקרסוליים של הספר הזה.

איזה הוצעה ואיזו שפה?

אני עובד עם ספרים בצרפתית בד"כ והם הרבה יותר טובים מהיינס למרות הקפדנות שלו, אבל לכך צריך לדעת צרפתית.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...