Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אני אמור לקחת על בנית אתר כזה:

Samiro
שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא חשבתי דווקא לפי שעה, חשבתי גלובאלי, לגבי תוכן - יש מה לכתוב ויש הרבה מה להגיד

אתה לא מאמין מה הלקוחות שואלים - אפילו מאיפה באים המיים ואיך מחטים את החומרים

את כל זה אפשר לצלם לכתוב עליו - יש מספיק תוכן שמעניין אנשים - אולי לא 40 עמודים אבל 30 בכיף.

כולל תנאי שימוש ואיך להגיע וכל העמודים הקטנים - כבר עכשיו יש 10 עמודים

כל שאר העמודים שנשארו - מחזיקים תוכן ברמה יחסית טובה, והרבה חומר לקריאה ועצות ותמונות. אני אדבר איתו על מחיר - ואעדכן פה ושם ואראה לכם על מה מדובר

תודה בכל אופן על המידע...

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתור אחד שבנה אתר או שניים בחיים שלי, עשית מספר טעויות שחובה לתקנן:

1. האתר נראה זוועה בדפדפן Netscape/firefox.

2. יותר מידי Javascript למי אכפת מה כתוב ב-status-bar?

3. טאג ה-MARQUEE מיועד לחלונות Ticker בלבד. סתם לשים טקסט שיגלל למעלה באופן אינסופי זה דבילי, מכוער ומקומו באתרים של ילדים בחטיבת ביניים (ונראה לי שגם הם התגברו על השטות הזו)

4. ציון התאריך ממש, אבל ממש מיותר, ועוד בטח בראש העמוד.

5. כתובת ומספר טלפון מקומה בתחתית העמוד

6. חרשת על ה-FLASH. כל כותרת בסרטון FLASH אחר, זה מצועצע, מזעזע וממש לא מקצועי (וגם מאט את טעינת הדפים).

7. אני לא יודע מאיזה אתר הורדת את המפות, אבל כדאי לך לבקש רשות (הם בד"כ רוצים כסף על זה, הרבה כסף!)

אם הרופא שיניים נותן לך יותר מ-1000 ש"ח (וגם זה בהגזמה פראית) הוא פראייר שלא ברא עוד העולם!

במקום כל השטויות ששמת, היית יכול לדאוג לעיצוב נורמלי ואחיד באתר באמצעות CSS.

עיצוב נקי שווה יותר מכל FLASH או סקריפט שניתן להוריד חינם באתרים השונים...

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש הרבה דברים מצועצעים שם, פשוט הרופא ביקש שהאתר לא יהיה רציני, לגבי הסקריפטים אולי באמת אתה צודק, אבל 1000 שקל. זה מצחיק, התקשרתי ל YBAY - אתה לא רוצ הלדעת כמה הם ביקשו - אתה אומר לי 1000 שקל.

ונכון שהם יותר מקצועיים - אבל בתכלס - מי מבין, אפשר להשקיע בצורה אינסופית

אבל בשביל מי? אנשים שלא מבינים? עשיתי שיהיה יפה - וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצפה לבנות אתר שאתה בעצמך טוען שהוא מצועצע, ולנסות לבקש עליו יותר ממה שהוא שווה.

מדובר באתר סטטי, שדורש תחזוקה תמידית, או קפיאה תמידית. הרופא לא יכול להוסיף תכנים, כתבות וכדומה... כל פעם להתקשר אליך, לבקש, לחכות.

ב-4000 ש"ח הייתי מצפה לאתר דינמי לחלוטין, יכולת עריכת תפריטים ותכנים באופן חופשי, מועדון לקוחות, קופונים דינמיים ועוד ועוד ועוד... מה שהוא מקבל פה, זה בעצם כרטיס ביקור אונליין...

וגם הכרטיס ביקור הזה לא נראה משהו...

שיהיה לך בהצלחה בכל אופן.

ממליץ לך לפחות לתקן חלק מהדברים ברשימה שציינתי.

ו-1000 ש"ח זה לא מצחיק, זה ריאלי. (וגם, בקושי - תלוי מה מידת ההשקעה בבניית הגלריות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נראה - אני ממש לא חושב כמוך,

ולגבי התכנים אני חושב להעזר באתרים אחרים כמובן - ולשנות טיפה את התוכן

אני לא הולך ללמוד כמה שנים רפואה, בשביל למלא את האתר תוכן

נראה מה יהיה תודה בכל אופן

לגבי טאג ה-MARQUEE אני לא יודע מה שתותי בזה - בוואלה משתמשים בזה ובכל מקום, מה מצחיק ומה ילדותי בזה אני לא מבין, לגבי התאריך והשאר - אני לא מבין מה כל כך מפריע שהוא שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר - לדעתי שקול להכניס PHPNUKE או DOTNETNUKE - ולערוך את קבצי ה-CSS בקלות ולייצר עיצוב משלך בקלות, מה גם שהדבר יתן לרופא השיניים מעקב על כל מה שקשור באתר - כולל שינוי תפריטים דינאמי ושאר פיצ'רים.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר - לדעתי שקול להכניס PHPNUKE או DOTNETNUKE - ולערוך את קבצי ה-CSS בקלות ולייצר עיצוב משלך בקלות, מה גם שהדבר יתן לרופא השיניים מעקב על כל מה שקשור באתר - כולל שינוי תפריטים דינאמי ושאר פיצ'רים.

אלעד

לא הבנתי גבר...

אגב.

שיניתי כמה דברים לפי העצות שקיבלתי (ראו עדכונים) - כמו המילים שנעות למטה בסרגל, התאריך, וניסיתי לשים את הכתובת למטה, אבל זה לא נראה לי יפה בכלל, החזרתי למעלה... חפיף.

לגבי התאריך - למרראת שאני יודע שאף אחד לא מסתכל על זה - משום מה הוא נראה לי דווקא במקום - מה אתם חושבים ?

הוצאתי אותו מהראשי בינתים - בכל שאר הדפים הוא עדיין מופיע.

הנה אתר שאני עושה לאבא שלי דברים דומים בתכלס, אבל הוא יהיה אתר קטן יותר לדעתי...

http://planet.nana.co.il/dieselsamir/

הוא נראה יותר טוב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי גבר...

אגב.

שיניתי כמה דברים לפי העצות שקיבלתי (ראו עדכונים) - כמו המילים שנעות למטה בסרגל, התאריך, וניסיתי לשים את הכתובת למטה, אבל זה לא נראה לי יפה בכלל, החזרתי למעלה... חפיף.

לגבי התאריך - למרראת שאני יודע שאף אחד לא מסתכל על זה - משום מה הוא נראה לי דווקא במקום - מה אתם חושבים ?

הוצאתי אותו מהראשי בינתים - בכל שאר הדפים הוא עדיין מופיע.

הנה אתר שאני עושה לאבא שלי דברים דומים בתכלס, אבל הוא יהיה אתר קטן יותר לדעתי...

http://planet.nana.co.il/dieselsamir/

הוא נראה יותר טוב ?

אתה ממש לא רוצה לדעת לאן זה מוביל כאשר אתה רוצה להפוך את האתר לדף הבית ומבטל..

תנסו!

אבא לא ישמח! חח

(כמובן בגלל שהסקריפט מקושר דרך האתר www.dj-chaos.xxxxx הX רק כדי למנוע כניסות סתמיות.(מוצג בקוד מקור של האתר אגב) )

עריכה: כנ"ל באתר של הדר' לתשומת ליבך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע - זה האתר הישן שלי DJ CHAOS כשהיתי תקליטן

משום מה שינו לו את הלינק - לא יודע למה...אני אשנה את הקישורים האלה בסוף - כשיהיה לאתרים כתובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי טאג ה-MARQUEE אני לא יודע מה שתותי בזה - בוואלה משתמשים בזה ובכל מקום, מה מצחיק ומה ילדותי בזה אני לא מבין, לגבי התאריך והשאר - אני לא מבין מה כל כך מפריע שהוא שם

אמרתי לך שהטאג הזה מיועד לחדשות וטיקרים בלבד.

לא נראה לך דבילי להכניס טקסט שגם ככה היה נכנס למשבצת בגובה של הפס הנגלל, וסתם לגלול אותו, כדי לדמות איזהשהו משהו דינמי באתר.

ועוד הכי דבילי, זה לכתוב למעלה" כדי לעצור את הטקסט, תעמדו עליו עם העכבר"

אבל מילא, גם ככה אתה לא מקשיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להההה את תבוא בגישה כזא.

הנה עכשיו הסברת את עצמך, והבנית אגב לא היה לי נסיון גדול באתרים - היו לי עבודות פה ושם.

מה חוץ מזה אתה מציע... אל תחשוב שאני לא מקשיב

דווקא לדעתי אולי אתה צודק - מקודם לא הבנתי

מה עוד אפשר לשנות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SAMIRO , ההבדל בינך לבין משהו שכותב אתרים בצורה מקצועית היא שאתה לא שם לב לדברים מסוימים ומפטיר אותם בגם ככה זה לא משנה לאף אחד , ולא דואג כאמור לעיצוב תחת מערכות הפעלה ודפדפנים אחרים , ולא נותן דינמיות ועוד כמה וכמה דברים.

אין מה לעשות , יש כמה וכמה נקודות בעיצוב אתרים , וכדאי לך להקשיב מעט לאליק ולקחת את זה לצומת ליבך.

רוב הנקודות ה"קטנות" האלו זה בדיוק ההבדל בין משתמש שנשאר וקורא למשתמש שנשאר אולי 15 שניות בדף הראשי וסוגר ( או אפילו לא מחכה שהוא יעלה ).

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה - הבנתי.

ואיך אני יכול למשוך את המשץתמש להשאר יותר זמן ? על ידי מה.

שהדף יעלה כמה שיותר מהר. וכמובן שלא יראה עמוס מידי - מה שמבהיל הרבה אנשים והם פשוט סוגרים.

מה עוד - אשמח לדעת. תודה.

סידרתי כמה דברים .. עכשיו האינדקס נראה קצת יותר טוב ?

אם אתם לא רואים שינוי תעשו רענן, יש גם שינוי בתפריט בצד ימין. - אשמח לתגובות

http://planet.nana.co.il/odesamir/.index.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבניית אתרים יש כלל אחד שהוא הכלל הכי חשוב במשחק הזה של חשיפה כמה שיותר גדולה לקהל כמה שיותר גדול.. והכלל הזה נקרא "כלל ה7 שניות".

לפי מחקרים שנערכו הגיעו למסקנה כי בנאדם שנכנס לאתר, ולעמוד שהוא נכנס לוקח להכנס יותר מ7 שניות - לרוב לא יחכה שהעמוד יטען, והוא פשוט יעבור למקום אחר..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...