Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וילונות לרכב

aa220788
שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חומרים ניתן לקנות בחנויות רגילות לוילונות (הגומי הלבן שמשמש כמסילה), מאיפה אתה משיג את הווילונות עצמם?

יש ווים שמשמשים כ"יתדות" לגומי הלבן הזה, אותם יש לתקוע במקום חזק ויציב, בדרך כלל בתוך הפלסטיק/מתכת של הרכב, אני אישית עשיתי להם בסיס מאפוקסי כדי לא לפגום ברכב עצמו...

הכי בעיתי היה הוויולנות שנאלצתי לייצר בעצמי, אז אם אתה קונה מאיפשהו אולי אצטרף אליך...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לפרט לי יותר על הקיבוע של הקפיץ והיתדות?

הוילונות עצמם לא בעיה...

הבעיה היא ההתקנה..

צריך גם להתחשב בעובדה שהחלון הוא מקומר..זתומרת הוילון לא יושב ישר מלמעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן אתה משיג ווילונות?

חלון מקומר קצת יותר בעיתי - לא מובן לי אם אתה רוצה שהוילון ילך עם הקימור או שילך ישר?

לגבי הקיבוע, אני יכול פשוט להעלות לך תמונות איך עושים...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...