Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקביעת מחיר | צמיגים

פוסטים מומלצים

או, התקדמנו.

אז איזה דגם צמיגים מורכבים כעת? יוקוהמה גאולנדר G015? אם כן, מדובר בצמיגי שטח (AT) ואסור לערב אותם עם צמיגי כביש בעקרון.

ראית את ההתיחסות הקודמת שלי שחוקית אסור למכור צמיגים משומשים שבני יותר משנתיים? צמיגיה לדעתי לא תקנה ממך כדי להעביר הלאה. אולי קונה פרטי.

כנס ל-https://tires4u.co.il/ ותשווה קצת מחירים.

יש כמובן עוד אתרי ממכר צמיגים (tiredeal, tireplus, tireclub, itire ועוד).

אם בכוונתך לרכוש צמיגי כביש נטו, ממה שאני רואה (בסדר לא מחייב ומבלי לדעת אם יש מלאי) - יש את פאלקן ZE310 (לכאורה) או FK510SV, גודייר אפשינטגריפ 2 SUV, מישלין פרימסי 4+, קלבר דינקסר SUV, הנקוק K125, קונטיננטל פרימיום קונטקט 7, טויו R37 (מקורי של הרכב-לא בהכרח עדיף).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה בפנצרייה הרכיבו לי צמיגים 'פשוטים' יחסית, של ROADX  (2 צמיגים ב 950 ש"ח) והחלפתי את שתי האחוריים. וכרגע יש קדמיים של יוקוהמה, ואחוריים סיניים.

ומה שאני מתכנן זה להחליף גם את הקדמיים, וכאמור להיפטר מ 3 יוקוהמה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין לא ענית איזה דגם ספציפי של יוקוהמה.

אני (ועוד רבים אחרים כאן) לא בעד צמיגים סינים, למרות העלות המפתה (שיש מצב ש-950 לשניים סיניים, זה גם לא זול בדיוק).

אם יש אפשרות להחזיר, ולרכוש צמיגים מדגמים מומלצים (ולא חייב באותו מקום אם הנ"ל נכון), מה טוב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Tom_22 כתב:

עדין לא ענית איזה דגם ספציפי של יוקוהמה.

איפה אני יכול למצוא את הדגם על הצמיג?

לפני 9 דקות, Tom_22 כתב:

אני (ועוד רבים אחרים כאן) לא בעד צמיגים סינים

טוב לדעת, אדע לפעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, מיצובישניק כתב:

איפה אני יכול למצוא את הדגם על הצמיג?

אמור להופיע על דופן הצמיג. אם לא מצליח לזהות, תעלה תמונה ברורה של כל ההיקף (אם כי מניח שגם לפי תמונה של המדרס יהיה ניתן לזהות).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, מיצובישניק כתב:

למעשה בפנצרייה הרכיבו לי צמיגים 'פשוטים' יחסית, של ROADX  (2 צמיגים ב 950 ש"ח) והחלפתי את שתי האחוריים.

מצטער לבשר ש״תפרו״ אותך וניצלו את חוסר הידע שלך כדי לדחוף מוצר גרוע. 

יכול היית לקבל צמיגים איכותיים יותר בכ-100-300 ש״ח לצמיג (שאם מסתכלים על ממוצע של 3 שנים זה תוספת של עשרות שקלים בחודש).

אם כבר פתחת שרשור בקארספורום, עדיף להתייעץ במקום ללכת ולהחליף. לצערי בתחום הזה אנשים אוהבים לנצל את התמימות וחוסר הידע של אנשים.

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, מיצובישניק כתב:

מקווה שתוכל לראות

אכן G015 (שעה 4 בערך בתמונה השניה).

יכול לנסות לפרסם מודעה נגיד בג'יפולוג ולראות אם יש קונים.

לגבי השחיקה, הבעיה היא יותר גיל הצמיגים, כך שאם היית קונה צמיג בודד עדין הפער הזה עשוי היה להיות בעייתי.

אגב, אם הרכב בעל הנעה 4X4, יותר מסביר שקיימת הנחיה שכל ארבעת הצמיגים חייבים להיות זהים לגמרי, אחרת עשוי להיגרם נזק למי מהדיפרנציאלים לאורך זמן.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב 4x4 גם סוג הצמיגים וגם רמת השחיקה חייבים להיות זהים. 

מחליפים את כל ה4 ביחד לאותו סוג.

את רמת השחיקה רצוי לבדוק לעיתים קרובות בעזרת מד עומק חריצים, לא בתמונות.

אם לא מקפידים על כך, ייגרם נזק לאחד מהדיפרנציאלים.

צמיגים משומשים, וגם סיניים חדשים, מקומם בפח.

17119100768753165203068743867213.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, amosbmw כתב:

ברכב 4x4 גם סוג הצמיגים וגם רמת השחיקה חייבים להיות זהים

גם אם אני לא משתמש באפשרות של 4X4? יש כזה כפתור להפעיל או להשבית.

לפני 3 דקות, amosbmw כתב:

צמיגים משומשים, וגם סיניים חדשים, מקומם בפח

ובכל זאת, תן לי מילת נחמה שקניתי בדמים מלאים 2 צמיגים חדשים סיניים. קשה להשלים עם אובדן של 950 ש"ח במכה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מיצובישניק כתב:

מקווה שתוכל לראות, אני מצרף גם תמונה קרובה יותר כדי שתראה את רמת השחיקה.IMG_6716.thumb.JPG.b86d1da4afce16db70a8f737bdfa660c.JPGIMG_6715.thumb.JPG.54e6648394010b10b4c1a1a9c1c77aea.JPGIMG_6714.thumb.JPG.e7e6f90bb27322a37b35066dd77cecaf.JPGIMG_6713.thumb.JPG.c11800f32881713bcca3247c5197f66d.JPG

תודה.

קח מסירו שומנים למטבח, תרסס על הג'אנטים, תשפשף קצת עם ספוג, ותוריד את כל הפיח שהצטבר מהבלמים. 

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, מיצובישניק כתב:

תן לי מילת נחמה

מטעויות לומדים.

והטעות היא לבוא להתייעץ אחרי שקנית.

לפני 13 דקות, מיצובישניק כתב:

אני לא משתמש באפשרות של 4X4

אז למה קנית רכב על 4x4?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, מיצובישניק כתב:

כמה לבקש עליהם?

למרבה במחיר.

לפני 34 דקות, מיצובישניק כתב:

קניתי בדמים מלאים 2 צמיגים חדשים סיניים

רק שצמיגים סינים אחרים נמכרים גם בערך ב-700 לזוג אם לא פחות. ולכן חוזר על עצמי שאם יש אפשרות להחזיר ולקחת משהו אחר נורמלי במחיר שוק ריאלי, עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...