Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לקבל החזר על מוצר שנעצר במכס?

avnerak

פוסטים מומלצים

לפני 22 דקות, timur2008 כתב:

הדיון יותר על העצירה של מוצרים במכס והסיבות האמיתיות לכך ולא על הצורך / חובה להחליף נורות. המון אנשים מזמינים מקבלים ומתקינים. כולל סיני וכולל הכל. 

לא, הדיון היה האם ניתן לקבל החזר אם מוצר נעצר במכס. הוא קיבל את התשובה שלו, ומי שהתחיל את העניין שזה לא בטיחות אלא מיסוי או קומבינות של המדינה

זה אתה. בכל מקרה, הסיבה שזה קורה לא משנה. זה שאנשים מקבלים ומתקינים לא אומר שזה תקין או חוקי. האם זה הוגן? לא, אני מסכים איתך בזה. אבל אלו החיים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Fraysa כתב:

לא, הדיון היה האם ניתן לקבל החזר אם מוצר נעצר במכס. הוא קיבל את התשובה שלו, ומי שהתחיל את העניין שזה לא בטיחות אלא מיסוי או קומבינות של המדינה

זה אתה. בכל מקרה, הסיבה שזה קורה לא משנה. זה שאנשים מקבלים ומתקינים לא אומר שזה תקין או חוקי. האם זה הוגן? לא, אני מסכים איתך בזה. אבל אלו החיים.

זה פורום חבר, כל דיון או נושא מקבל תפנית או גלישה לנושא דומה אחר או קשור בדרך כזאת או אחרת. 

זה לא דיון בבית משפט, אפשר לדון, תקרא כל דיון פה ותראה שתמיד הדיון גולש לנושאים אחרים שקשורים בדרך זו או אחרת לנושא המרכזי. 

לא צריך להיות חכמולוג 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא שם אבל אתה סותר את עצמך.

אתה מצטט הודעה שלי ואומר לי שהדיון הוא על מכס ולא על תקינות נורות, ואח״כ כשאני אומר לך שהדיון הוא

על השאלה האם מותר לקבל החזר למוצר שהוחרם במכס, אתה אומר לי שזה פורום ואפשר לדון על הכל.

אני לא יודע אם אתה טרול, כי אם לא, זה באמת מוזר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה טרול בראש שלך נו באמת, זה כבר מתיש. 

אתה לא יודע להבדיל בין 

נושא הפוסט 

נושא שדנים בו כרגע? 

קיצר יום טוב אין כוח לטחון מים יותר. 

עריכה אחרונה על ידי timur2008
  • מצחיק 1

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ברווז כתב:

היצרן הראשון הוא Dualvisionת השני הוא Neallor.

לא אוסרם ולא פיליפס.

היצרן הזה לא מסמן בשום מוצר כל תקן אירופאי ידוע או בכלל. תראה את קו המוצרים שלו - פרט לזה שיש לט מגוון נורות תואמות לתקעים שונים, אין לו כל אינדיקציה לעמידה בתקנים אירופאים

https://www.aliexpress.com/store/912016468

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, zaf כתב:

היצרן הזה לא מסמן בשום מוצר כל תקן אירופאי ידוע או בכלל.

לא התעמקתי, כי הייתי בטוח שזה אכן המצב... מי שיש לו תקן, לרוב מבליט את העובדה הזו. זה עוזר למכירות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.3.2024 בשעה 21:19, Igalz כתב:

מה השולח אשם?

לא אשם.

אבל למה לא להחזיר לשולח?

עליאקספרס לאחרונה מתנהגים חרא. מאחדים 5 חבילות יחד, ואז אם אחת לא עוברת מכס כל ה 5 הולכות להשמדה כי הם לא מוכנים ליצור קשר עם הדואר.

ואז שווי של 5 חבילות הולך לזבל כי הם לא מחזירים כלום.

חודש חפרתי להם כשהדואר אומר לי "השולח צריך ליצור קשר על מנת שנשלח חזרה", לא עזר כלום.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Ooga כתב:

לא אשם.

אבל למה לא להחזיר לשולח?

עליאקספרס לאחרונה מתנהגים חרא. מאחדים 5 חבילות יחד, ואז אם אחת לא עוברת מכס כל ה 5 הולכות להשמדה כי הם לא מוכנים ליצור קשר עם הדואר.

ואז שווי של 5 חבילות הולך לזבל כי הם לא מחזירים כלום.

חודש חפרתי להם כשהדואר אומר לי "השולח צריך ליצור קשר על מנת שנשלח חזרה", לא עזר כלום.

זה מה שקרה לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Ooga כתב:

אבל למה לא להחזיר לשולח

אם המוצר יחזור לשולח אז בהחלט מגיע לקונה החזר מהמוכר. אבל זה "אם" לא טריוויאלי

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון הדל שלי עם מוכרים סיניים (לא בעליאקספרס) הוא שהם מתעלמים ממשלוחים מוחזרים, אחרי חודשיים מגיע ריבאונד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Igalz כתב:

אם המוצר יחזור לשולח אז בהחלט מגיע לקונה החזר מהמוכר. אבל זה "אם" לא טריוויאלי

למה לא טריוויאלי? הדואר עובד ככה - חבילות שלא עוברות מכס אמורות לחזור לשולח.

גם אם זה בתוספת תשלום כלשהי, זה עדיין עדיף על פני השמדה של סחורות בשווי של מאות שקלים (אם עליאספרס החליטו לאחד חבילות..).

הבעיה שאין עם מי לדבר, ואז הלקוח אוכל חרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Ooga כתב:

למה לא טריוויאלי?

...

הבעיה שאין עם מי לדבר, ואז הלקוח אוכל חרא.

שאלת וענית..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר לי שכדי למנוע בעיות כאלה להזמין רק דרך pay pal

ואז במקרה שהמוצר לא התקבל לבקש החזר דרך pay pal שאיתם הם לא מתעסקים 

• אהבתי 1

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייפאל מהווה הגנה לקונה והבטחה לקבלת הכסף למוכר.
כל אמצעי תשלום אחר חושף את הקונה להונאה חס וחלילה או מן הסתם לא מבטיח כלום.

המקום היחיד ברשת שבו אני משתמש בכ״א זה אמזון, כי שם יש עם מי לדבר. בנוסף הסתבר לי שחברת האשראי מנטרת קבוע עיסקאות חוזרות עם האתר ואני מקבל מסרונים מידי פעם ששואלים אותי ומבקשים לוודא שאכן אני זה שרכשתי, אם אין מענה ואישור ממני הם ממליצים לבטל את הכרטיס. הסתבר לי שגם גובה העיסקאות מנוטר. כי חריגה שהייתה לי מהממוצע רכישות האחרונות גרמה ככל הנראה להתראה אצלם וקיבלתי מיסרון מיד עם ההודעה על החיוב. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, zaf כתב:

פייפאל מהווה הגנה לקונה והבטחה לקבלת הכסף למוכר.
כל אמצעי תשלום אחר חושף את הקונה להונאה חס וחלילה או מן הסתם לא מבטיח כלום.

המקום היחיד ברשת שבו אני משתמש בכ״א זה אמזון, כי שם יש עם מי לדבר. בנוסף הסתבר לי שחברת האשראי מנטרת קבוע עיסקאות חוזרות עם האתר ואני מקבל מסרונים מידי פעם ששואלים אותי ומבקשים לוודא שאכן אני זה שרכשתי, אם אין מענה ואישור ממני הם ממליצים לבטל את הכרטיס. הסתבר לי שגם גובה העיסקאות מנוטר. כי חריגה שהייתה לי מהממוצע רכישות האחרונות גרמה ככל הנראה להתראה אצלם וקיבלתי מיסרון מיד עם ההודעה על החיוב. 

אז אם נניח זה היה דרך פייפל והמוצר נעצר במכס אפשר לדרוש החזר כספי? 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...