Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לקבל החזר על מוצר שנעצר במכס?

avnerak

פוסטים מומלצים

שלום,

הזמנתי מוצר דרך עלי אקספרס. 

המוצר נעצר במכס הישראלי ולא ניתן לשחרר אותו, מסיבות של "... ולא מאושר לשימוש בארץ".

האם אפשר לקבל החזר מהשולח?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה שלא.  זוהי לא אשמת המוכר שקנית מוצר שלא בדקת שניתן להכניס לארץ.

אם לא קיבלת אותו גם אינך יכול להחזיר לו.

אני לא רואה גם סיבה שמוכא יסכים להחזר גם אם תפתח dispute, ככל הנראה האחריות תופנה אליך.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי עצרו פעמיים כבר נורות לד לאוטו. 

אני מוותר... 

השתגעו אצלינו קצת כאילו אתה מזמין צמיגים או או סוללה, כולה נורות לד 

• אהבתי 2

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורות הן פריט בטיחותי בדיוק כמו צמיגים. חייבות לעמוד בתקן (ולהתאים לפנס). מהעצירות היותר מוצדקות במכס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנינו יודעים שזה לא בגלל בטיחות באמת. 

תגיד מיסוי 

תגיד שהענף הזה בארץ משתמש תחת הכותרת של בטיחות בכדי למנוע תחרות

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. זה עניין של בטיחות. נורה לא מתאימה לפנס תגרום לאלומת האור לפיזור לא תקני שיכול לגרום לתאורה לא מספקת לנהג ולביעור הנהגים שמולו.

תייבא נורות עם תו תקן והן יעברו במכס.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו הנורות שיש בחנויות מביאים מגרמניה. לאחר מבחנים קפדניים. 

בחייך..... 

בוא תראה לי נורות ואזמין אותם עם התקן. 

נראה לי הרבה יותר מסוכן להביא מטען לטלפון מזוייף שאף אחד לא עוצר ונכנס לשקע חשמל בבית.

• אהבתי 1

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורות שמגיעות מגרמניה נושאות תו תקן אירופי, שפירושו מבחנים קפדניים, או סנקציות חמורות על היצרן\משווק אם אינו עומד בתקן. נורות מעליאקספרס - אלה נורות שאף אחד לא יודע מי ייצר אותן ומה הן עושות.

אגב, לגבי המטענים אתה צודק, קנה רק ממקור אמין. הניסיון מראה שחנות רשמית של יצרן בעליאקספרס יהיה כזה. באפן לא מפתיע היא גם לא תהיה זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, sperial כתב:

הנורות שמגיעות מגרמניה נושאות תו תקן אירופי, שפירושו מבחנים קפדניים, או סנקציות חמורות על היצרן\משווק אם אינו עומד בתקן. נורות מעליאקספרס - אלה נורות שאף אחד לא יודע מי ייצר אותן ומה הן עושות.

אגב, לגבי המטענים אתה צודק, קנה רק ממקור אמין. הניסיון מראה שחנות רשמית של יצרן בעליאקספרס יהיה כזה. באפן לא מפתיע היא גם לא תהיה זולה.

סתם עצבים מרכיש כאילו הרשויות והחקיקה עושים דווקא עצרו לי מנורות של פיליפס ואוסרם צבע 6000K נו באמת 
נורות מקוריות הסט הראשון עלה בערך 40 מצלצלים ירוקים והסט השני 70 מצלצלים ירוקים

עריכה אחרונה על ידי Ido Porat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לרשויות. כנראה חסכו לך תאונה בגלל סינוור.

לתקנים האלה יש סיבות טובות. עיצוב סובייקטיבי אינה ביניהן.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, sperial כתב:

תודה לרשויות. כנראה חסכו לי תאונה בגלל סינוור.

תמשיך לבלבל אתה מוח
ניתן לרכוש את הנורות האלה במחיר מלא בחנויות בארץ את אותן הנורות מה שחשוב הוא בעצם העדשה אשר קיימת ברכב שלי
אבל אני מציע שיהיה אסור למכור אקונומיקה בסופר למנוע הרעלה
ואסור למכור פרג בסופר שחלילה לא תעצר על שימוש בסמים בבדיקת שתן

לפני 9 דקות, sperial כתב:

כנראה שאתה לא קורא 
אז אדגיש קניתי את פאר היצירה של הפנסים של אוסרם ופיליפס עם תקינה ולא פנס תוצרת צינגי מינגי אקספרס

עריכה אחרונה על ידי Ido Porat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

אוי נו באמת... 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Ido Porat כתב:

תמשיך לבלבל אתה מוח
ניתן לרכוש את הנורות האלה במחיר מלא בחנויות בארץ את אותן הנורות מה שחשוב הוא בעצם העדשה אשר קיימת ברכב שלי

אם אין להם תו התקן אז לא מדובר באותו מוצר. אולי מוצר דומה, אולי אפילו זהה בתכונותיו - אבל חובת ההוכחה עליך, ואין לך דרך להוכיח זאת. עצם תהליך העמידה בתקן הוא הבדל משמעותי.

אבל אני מציע שיהיה אסור למכור אקונומיקה בסופר למנוע הרעלה

האקונומיקה שנמכרת בסופר נמכרת תחת תקן - צורת המיכל, צבע המיכל, פקק שקשה לפתוח, סימוני אזהרה, וגם החומר עצמו עומד בדרישות. 

ואסור למכור פרג בסופר שחלילה לא תעצר על שימוש בסמים בבדיקת שתן.

לא הבנתי מה הקשר לענייננו. אבל אני מציע לך לבדוק את דרישות הרגולציה ממוצרי מזון ודומיהם. כנראה שאין בסופר מוצר אחד, מתוך עשרות אלפים, שאינו נדרש לעמוד בתקנים. כל מוצר (כולל הסופר עצמו) נתון לביקורת כזו או אחרת.

לפני שעתיים, Ido Porat כתב:

כנראה שאתה לא קורא 
אז אדגיש קניתי את פאר היצירה של הפנסים של אוסרם ופיליפס עם תקינה ולא פנס תוצרת צינגי מינגי אקספרס

כבר כתבתי לך, אבל אתה מתקשה להבין: תביא את הנורות של אוסרם או פיליפס עם סימון תקן שמוכר בישראל - ותקן ECE לנורות לרכב מוכר בישראל - הן יעברו במכס. בלי תקן - לא.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, zaf כתב:

ככל הנראה שלא.  זוהי לא אשמת המוכר שקנית מוצר שלא בדקת שניתן להכניס לארץ.

אם לא קיבלת אותו גם אינך יכול להחזיר לו.

אני לא רואה גם סיבה שמוכא יסכים להחזר גם אם תפתח dispute, ככל הנראה האחריות תופנה אליך.

מה רכשת?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...