Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות - התלבטויות

Olegis

פוסטים מומלצים

אני אומר את דברי למרות שאתה מחפש רכב עם מראה ג'יפאי מובהק

בתקציב שלך בלי למצמץ אני הולך על פריוס פלוס

7 מקומות, היברידי שזה זול בטירוף לקטגוריה, נוח, שקט ואמינות של טויוטה

לגבי המקומות מאחורה לילדים סבבה והרי זה מה שאתה צריך

קניתי אותה אחרי הניסן קשקאי פלוס 2 הזוועה שעדין ברשותי (אם מישהו רוצה אותה בשמחה, אני מוכר במחיר רצפה) ונהנה מכל רגע

קשה לשכנע את האישה עם היא רוצה ג'יפון אבל מבין שורות דבריך אתה גם רוצה, אם תשנה את דעתך תוכל להשפיע עליה, רכב נדיר ומומלץ לשקט וחיסכון!

רוצים להצטרף למעצמת החסד של נאמני עזר מציון ולהרויח בגדול? פנו בפרטי או למייל 

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Jeka88 כתב:

הבחור ביקש רכב 7 מקומות במחיר של 110-120 אלף ש״ח, להוסיף עוד 40 אלף(33%) מעל זה ממש לא ״להגדיל קצת את התקציב״, יש לו אחלה אופציות במחיר שהוא קבע מראש.

באותה הדרך אני אגיד לך בוא תביא Q7, תספוג קצת את הירידת ערך אבל לא נורא...

Q7זה רכב יוקרה לא הייתי אומר בוא תוסיף קצת ותקנה כזה … יש לו ירידת ערך כמו 3 פעמים טיגואן 

והריביות עתידות לרדת עד סוף השנה באחוז לפחות 

מה גם שבמחירים האלו מדןבר על הבדל של עוד 200 לחודש בריבית 

עדיין לדעתי ברכב סיני מסריח או טסלה הוא יאכל ירידת ערך יותר גדולה מהחיסכון בריבית בין רכב כמו טיגואן או קודיאק לביניהם וגם יקבל רכב פח אשפה

וכן טסלה זה הרכב עם ירידת הערך הכי גדולה בשוק

30 אחוז השנה ירידת ערך

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, חגאי א כתב:

עדיין לדעתי ברכב סיני מסריח או טסלה הוא יאכל ירידת ערך יותר גדולה מהחיסכון בריבית בין רכב כמו טיגואן או קודיאק לביניהם וגם יקבל רכב פח אשפה

כשאתה מקצין זה לא יגרום שיותר יקבלו את דעתך

בלי להיכנס לשאלה הניצחית עד כמה רכב סיני שווה פחות ממקביליו - הוא בשום אופן לא מסריח ולא פח אשפה

וירידת הערך הגדולה של טסלה היתה בסך הכל פיצוץ של הבלון שבו המחירים של משומשות היו יותר ממחירן כחדשות, 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, חגאי א כתב:

Q7זה רכב יוקרה לא הייתי אומר בוא תוסיף קצת ותקנה כזה … יש לו ירידת ערך כמו 3 פעמים טיגואן 

והריביות עתידות לרדת עד סוף השנה באחוז לפחות 

מה גם שבמחירים האלו מדןבר על הבדל של עוד 200 לחודש בריבית 

וכן טסלה זה הרכב עם ירידת הערך הכי גדולה בשוק

30 אחוז השנה ירידת ערך

זה נחמד שאתה חווה את דעתך, ומצאת מקום להתבטא במשהו שאתה מתעניין בו, אבל אנחנו לא במגרש מכוניות בכניסה לנתניה; הכללות של קבוצות שלמות של רכבים הם פשוט לא נכונות ויכולות להעיד על חוסר ידע מספיק מצידך, שמלווה באצבע קלה על המקלדת. יכול להיות גם שלא מזמן חגגת 18, אז בשעה טובה. 

נהגתי בשבוע שעבר בסינית חשמלית ונדהמתי מהאיכות הגבוהה במחיר המוצע ( SERES ). נהגתי בקודיאק מספר פעמים והוא בסך הכל בסדר גמור, עניין של טעם. יש סיניות יותר טובות ויש פחות טובות. 

נגיד הבנק בעצמו מהסס עם המשך הורדת הריבית, כך שהנבואה בעניין זה ככל הנראה ניתנה לשוטים, ואתה אפילו לא יודע מה הם שותים.

נ.ב.

ירידת ערך זה משהו שסופגים, זה לא מזון, לא אוכלים את זה. 

איחלתי לחייל בהצלחה ! 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.2.2024 בשעה 01:10, נתנאל1 כתב:

אני אומר את דברי למרות שאתה מחפש רכב עם מראה ג'יפאי מובהק

7 מקומות, היברידי שזה זול בטירוף לקטגוריה, נוח, שקט ואמינות של טויוטה

לגבי המקומות מאחורה לילדים סבבה והרי זה מה שאתה צריך

קניתי אותה אחרי הניסן קשקאי פלוס 2 הזוועה שעדין ברשותי (אם מישהו רוצה אותה בשמחה, אני מוכר במחיר רצפה) ונהנה מכל רגע

קשה לשכנע את האישה עם היא רוצה ג'יפון אבל מבין שורות דבריך אתה גם רוצה, אם תשנה את דעתך תוכל להשפיע עליה, רכב נדיר ומומלץ לשקט וחיסכון!

שמעתי מ-2-3 חברים שהיה להם את האוטו הזה, שהוא היה סופר צפוף בשורה השלישית. בסופו של דבר הרי מדובר בסוג של סטיישן עם עוד כיסואות מאחורה - לא בטוח כמה זה יתאים לנו. 

אה, ויש את העניין הזה של האישה שצריך לשכנע אותה - עוד חיסרון לרשימה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, בחנתי אותה ב 2019 והיא מאוד צפופה. ירדה מיד מהצ'קליסט.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.2.2024 בשעה 01:10, נתנאל1 כתב:

הפריוס פלוס צפוף מאוד, ישבתי בשורה האחרונה שיותר רחבה מהאמצעית  והיה צריך המון יצירתיות להבין איפה תיכנן היצרן שישימו את הרגלים

אולי אתה מתכוון לאחותה ורסו אבל גם היא לא מצטיינת ברוחב ודאי לא לילדים בגובה 1.80 וזה בתחילת שלב הגביהה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, shlomiko כתב:

הפריוס פלוס צפוף מאוד, ישבתי בשורה האחרונה שיותר רחבה מהאמצעית  והיה צריך המון יצירתיות להבין איפה תיכנן היצרן שישימו את הרגלים

אולי אתה מתכוון לאחותה ורסו אבל גם היא לא מצטיינת ברוחב ודאי לא לילדים בגובה 1.80 וזה בתחילת שלב הגביהה 

השורה האחורית מתאימה רק לילדים קטנים ציינתי את זה

האמצעית ממש רגילה כמו בכל רכב, מאיפה הבאת את זה?

רוצים להצטרף למעצמת החסד של נאמני עזר מציון ולהרויח בגדול? פנו בפרטי או למייל 

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שיש לו גם 4 ילדים עם תאומים מתבגרים 16+ שעוברים אותי בגובה נוחות השורה השלישית היא קריטית ומונעת הרבה ויכוחים ותקלים מיותרים
היה לנו SMAX שנחשב מרווח אך עדיין לא מספיק למתבגרים ובצדק בנסיעות ארוכות זה לא נעים לשבת עם ברכיים מכופפות 
אחרי הרבה חיפושים עברנו לMAXUS סיני מרווח מאוד עם 2 מושבים בשורה השלישית שמתאים גם למבוגרים ויש גם מזגן ושקע טעינה USB (הם לא זזים בלי הניידים)

החסרון הוא שזה לא גיפ וטווח הנסעיה הוא 300 ק"מ לנו זה מספיק (גם לטיולים ) בחיפושים ראינו גם את הסאנגיונג שיש לו מראה גיפאי יותר ונראה מרווח מספיק בשורה השלישית ...כל הסקודה\אוטלנדר\פיקאסו\ניסאן הם לא מתאימים למתבגרים בשורה השלישית 
מקווה שעזרתי ובהצלחה 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. בדיוק ראיתי אחת כאת (מאקסוס) ליד הבית - זה אפילו לא מיני-וואן, זה וואן בגודל מלא :-)

הרכב אמור לשמש אותנו בשנתיים-שלוש הקרובות עד שהילדים הגדולים מתגייסים ועד אז הקטנים עדיין יכולים לנסוע בשורה השלישית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה לא רכשנו אותו אלא עשינו ליסינג פרטי ל3 שנים עד שהגדולים מוציאים רישיון
מבחינת גודל ונוחות רכב ממש מפנק 
הבונוס הגדול הוא החסכון בדלק מה שעושה את הליסינג לדי משתלם או לכל הפחות משתווה לרכב בנזין

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לקחנו מסלול שכולל הכל ביטוחים וטיפולים יוצא בסביבות 3300ש"ח

לחודש

בזמנו עשיתי חישוב באקסל מול קניית רכב בנזין ול3 שנים זה יוצא כמעט זהה ......עם מחירי הדלק היום אולי אפילו משתלם

עריכה אחרונה על ידי דרורסססס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...