Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות - התלבטויות

Olegis

פוסטים מומלצים

בדיוק, צריך 7 מקומות. 

באופן מפתיע באאוטלנדר השורה השלישית הרבה יותר צפופה מ 5008. זה כמובן בא על חשבון הבגאז' - אבל זה מה שהעדפנו בשלב הזה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בשעה טובה ומוצלחת (בתקווה כמובן - בכל זאת, צרפתיה 😁) הרכב יצא מהמוסך עם כל התיקונים הדרושים. למעט מסרק הגה שהוזמן וצפוי להגיע בשבוע הבא - את זה כבר אני אעשה מול המוסך. כאמור עשו טיפול וטסט מהיום - ככה שיש לי בדיוק שנה של טסט. 

הכסף הועבר ומחר אנחנו צפויים לאסוף את הרכב מהמגרש לאחר העברת בעלות. מקווה שישרת אותנו נאמנה, בלי יותר מדי בעיות... 

תודה רבה רבה לכל העוזרים!

אפתח שרשור נפרד למעקב על התחזוקה. 

עריכה אחרונה על ידי Olegis
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.3.2024 בשעה 20:53, Olegis כתב:

טוב, בשעה טובה ומוצלחת (בתקווה כמובן - בכל זאת, צרפתיה 😁) הרכב יצא מהמוסך עם כל התיקונים הדרושים. למעט מסרק הגה שהוזמן וצפוי להגיע בשבוע הבא - את זה כבר אני אעשה מול המוסך. כאמור עשו טיפול וטסט מהיום - ככה שיש לי בדיוק שנה של טסט. 

הכסף הועבר ומחר אנחנו צפויים לאסוף את הרכב מהמגרש לאחר העברת בעלות. מקווה שישרת אותנו נאמנה, בלי יותר מדי בעיות... 

תודה רבה רבה לכל העוזרים!

אפתח שרשור נפרד למעקב על התחזוקה. 

אני נגנב מה״ההוזמן״.

מאיפה? כמה? מה השוני במחיר? המוסכים זורמים עם זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.3.2024 בשעה 22:09, Jeka88 כתב:

אל תשכח תמונות,

אגב אפשר לדעת כמה שילמת עליו?

ברור - תמונות אחרי שטיפה יסודית ואולי איזה דיטיילינג מקצועי, בא לי לפנק את עצמי הפעם :-) אמנם הרכב נראה לא רע בכלל, עדיין לא יזיק לו איזה פוליש וניקוי יסודי בפנים.

מחיר - 120 אחרי ויכוחים וריבים (התחילו מ-130), לא רצו לרדת שקל מעבר מזה. מצד אחד, אם עושים לפי מחירון משוקלל של לוי יצחק, זה טיפה מעל - מצד שני הם שילמו טיפול, טסט ונותנים אחריות לשנה. בסה"כ אנחנו די מרוצים מהעיסקה.

אספנו את הרכב ביום שישי - נוסע ממש טוב. עוד לא יצא לנו יותר מדי לנסוע איתו, אבל ממה שכן יצא לי לנהוג עליו - מפתיע כמה הוא לא פראייר בכל מה שקשור לזמינות הכוח. הילדים אפילו כבר בדקו את השורה השלישית של המושבים ודי התלהבו (בתכלס זה מה שחשוב :-) ). 

@stass - החלק הוזמן ע"י המוסך, במסגרת האחריות (יש עדיין חודשיים של אחריות יבואן) - ככה שלא משלמים שקל. כשיגיע, אביא את האוטו להחלפה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שהועברה בעלות, האם דיברת עם הבעלים הקודם? ברישיון רכב הקודם היה כתוב שם של אדם פרטי או הרכב היה רשום על לובינסקי?

לוודא שהכל אכן תקין.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברישיון היה רשום פריים ליס, מספר בעלים קודמים 0 - כלומר אני יד שניה. 

נראה שהכל די תקין - מה יכול להיות בעייתי פה? רכב שמור, ללא תאונות ותיקוני צבע, עם קילומטראז' נמוך יחסית, בעל היסטורית טיפולים מלאה ויישור קו מלא במוסך היבואן. טיפול וטסט עליהם - עד 29/4/25.

ליתר ביטחון אני שוקל לקחת אותו למוסך גבע, שיסתכלו על הכל בעין מקצועית ויחוו דעה. אני לא מבין בדברים האלה מספיק - מבחינתי הרכב אחלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רשום השכרה/החכר ברישיון ?

ובכלל, איך ניתן להוכיח שזה היה רכב בליסינג פרטי שאמור להפחית למשל 5%  מהמחירון (לא סגור על האחוזים המדוייקים), או רכב חברה ששימש למשל לנסיעות מבחן, או בכלל ליסינג תפעולי ? שלאלו יש מחירון משמעותית יותר נמוך ובחייהם הקצרים עוברים חוויות לא קלות ?

אפשר לבדוק באתר הסליקה של חברות הביטוח: אם היה בליסינג פרטי- יהיה לו ביטוח מקיף מהיום הראשון. אם היה משהו אחר - ככל הנראה ללא מקיף.

נקווה שזה לא המקרה כאן...(;-

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היה רשום השכרה\החכר ברישיון.

בדקתי בדוח סליקה, היה ביטוח מקיף כל הזמן.

בגדול - אם האוטו היה עובר חוויות קשות, היו רואים את זה בקילומטראז' ובמצבו הקוסמטי והמכאני. עד עכשיו לא נמצא משהו שמצביע על התעללות שאופיינית לרכבי חברה טיפוסיים.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.4.2024 בשעה 19:11, ST12345 כתב:

האם רשום השכרה/החכר ברישיון ?

ובכלל, איך ניתן להוכיח שזה היה רכב בליסינג פרטי שאמור להפחית למשל 5%  מהמחירון (לא סגור על האחוזים המדוייקים), או רכב חברה ששימש למשל לנסיעות מבחן, או בכלל ליסינג תפעולי ? שלאלו יש מחירון משמעותית יותר נמוך ובחייהם הקצרים עוברים חוויות לא קלות ?

נקווה שזה לא המקרה כאן...(;-

אחלה !

ניפקו לך אישור רשמי של היבואן שזה היה ליסינג פרטי ?

טוב שיהיה לך לעתיד.

בכל מקרה הייתי מחפש לדבר עם הנהג הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...