Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות - התלבטויות

Olegis

פוסטים מומלצים

אלה לא בעיות. 

הרכב ראוי לרכישה בהחלט.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

הרכב בינתיים נכנס לטיפול ותיקון של ריג'קטים במוסך ליטל בפ"ת. דיברתי עם המוסך, רק לוודא שבמקרה שהם מחליפים משהו בברקסים (רפידות או צלחות), שישתמשו במקוריים ולא בזבל סיני. אמרו שהם שולחים הצעת מחיר ללובינסקי טרייד לאישור (וברור לכולנו מה הם יאשרו) - אז דיברתי עם הבחור מטרייד וביקשתי שיאשרו שימוש בחלפים מקוריים. נראה מה יהיה בסוף, נראה שהם מנסים לשלם כמה שפחות, ברור.

עריכה אחרונה על ידי Olegis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל בלמים תחליפיים שורקים. יש חלפים ברמה גבוהה יותר מהמקורי,  תלוי באיזה רכב.

אבל אי אפשר לצפות לקבל בלמים כאלה במסגרת השבחה/ תיקון ליקויים לפני המכירה. בתקווה וישתמשו במשהו נורמלי,  למשל רפידות HI-Q תוצרת קוריאה - לא יקר אבל איכותי.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שריקות מהבלמים הרבה פעמים לא קשורות לאיכות הרפידות והצלחות, אלא לעובדה הפשוטה והמצערת שברוב המוסכים לא מגרזים את אוזני הרפידה בגריז נחושת.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אין רעידות,  אין בעיה עם הצלחות.

אני לא חושב שתוכל להכתיב לסוכנות טרייד אין באילו חלפים ישתמש המוסך במסגרת ההשבחה. אפשר לבקש, אבל השליטה שלך בעיניין הזה מוגבלת ( כל עוד רכב לא בבעלותך ולא אתה משלם).

יחליפו  למה שיחליפו , תגמור את הסט שלהם, תחליף למשהו לפי בחירתך ותמשיך  האלה.

סט נורמלי של צלחות  עולה כמה מאות שקלים בודדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, תודה רבה.

אני מקווה שמחר-מחרתיים האוטו ייצא מהמוסך, אח"כ (אם הכל בסדר) העברת בעלות.

אני מתכנן גם להחליף את שני הצמיגים הקדמיים - מה שיש שם זה סינים, הוחלפו לא מזמן, אבל לא בא לי לנסוע עם הדבר הזה. אשים זוג של פאלקן 310, בערך 600 שקל לצמיג - מניסיון במכוניות הקודמות שלי, הם בסדר גמור. מאחורה יש את המישלנים המקוריים והם עדיין במצב מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחליפים זוג צמיגים - חשוב לשים את החדשים מאחורה ואת האחוריים להעביר קדימה.

עריכה אחרונה על ידי שחר 1
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תודה - זה מה שהתכוונתי לעשות :-)

אגב, אם מחליפים גלגלים (עושים רוטציה לצמיגים) - הרי לא מחליפים רק את הצמיגים, אלא מרכיבים את כל הגלגלים במקומות שונים. זה לא אמור לעשות בעיות בחיישני לחץ האויר - החיישן שהיה מותקן בגלגל מסוים, עכשיו מותקן במיקום אחר? מה עושים?

עריכה אחרונה על ידי Olegis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, שחר 1 כתב:

אם מחליפים זוג צמיגים - חשוב לשים את החדשים מאחורה ואת האחוריים להעביר קדימה.

עדיין לא השתכנעתי בנכונות של זה, למרות כל הדיונים בנושא.

בראייה שלי הגלגלים הקדמיים נושאים בעומס ההנעה, הבלימה וההיגוי,

והאחוריים יותר פסיביים בהיבטים האלה, לכן אני תמיד אעדיף את הצמיגים הטובים/חדשים יותר מלפנים.

קרה לי בעבר הרחוק שצמיג אחורי איבד את כל האוויר במכה אחת בכביש מהיר.

הרגשתי טילטול של הרכב, אבל לא הייתה שום דרמה מעבר לזה,

ומדובר על עבר באמת רחוק שבו לא היו שום בקרות ומערכות בטיחות מעבר לחגורות

שגם אותן אז לא היה נהוג כל כך לחגור אם אין ניידת בסביבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Olegis כתב:

זה לא אמור לעשות בעיות בחיישני לחץ האויר - החיישן שהיה מותקן בגלגל מסוים, עכשיו מותקן במיקום אחר? מה עושים?

אני לא מכיר ספציפית בדגם הזה, אבל אמורה להיות דרך להגיד למחשב הרכב שהגלגלים החליפו מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.3.2024 בשעה 10:13, Olegis כתב:

ראיתי אתמול את האוטו מהקישור הראשון - נוסע לא רע, אבל מלא מלא מלא מכות מכל הכיוונים ונראה מוזנח מבפנים (המושבים הבהירים מאוד מאוד מלוכלכים, ממש ג'יפה). נראה שלאנשים לא אכפת מהאוטו שלהם בכלל. צמיגים מייד אין צ'יינה, הקדמיים גמורים. בקיצור - לא.

דיברתי עם הבחור מהקישור השני - מישהו בא לקחת את האוטו לבדיקה מחר, נראה אם הם יתקדמו...

בינתיים ממשיכים לחפש...

בהצלחה בחיפושים קודם כל גבר.

אפשר לדעת מה היו השיקולים ל-5008 ולא 3008?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניחוש - 7 מקומות

• מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...