Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות - התלבטויות

Olegis

פוסטים מומלצים

הבנתי, תודה.

בכל מקרה, הרכב הזה ספציפית לא רלוונטי - אבל יכול להיות שהאפשרות של ליסינג פרטי לתקופה קצובה יכולה לבוא בחשבון (עד עכשיו שקלנו רק רכישה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.3.2024 בשעה 13:03, דרורסססס כתב:

אנחנו לקחנו מסלול שכולל הכל ביטוחים וטיפולים יוצא בסביבות 3300ש"ח

לחודש

בזמנו עשיתי חישוב באקסל מול קניית רכב בנזין ול3 שנים זה יוצא כמעט זהה ......עם מחירי הדלק היום אולי אפילו משתלם

כמה ק"מ אתה נוסע בחודש?
מה עם נהגים צעירים?

בזמנו התעניינתי ברכב, אבל המחיר של המקסוס עלה מ180 ל230 בזמן קצר מאוד ,וכרגע אין בכלל מכירות שלו. SOLD OUT
הרכב היחיד השני שנשמע סביר זה דווקא סיטרואן ברלינגו 7 מקומות, שקלת את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נוסעים בסביבות 18K ק"מ בשנה ובעסקה יש סף של 20K בשנה אחרי זה יש תשלום נוסף של כ 80 אג' לקילומטר 
לגבי הנהגים הצעירים אנחנו עוד מעט שם לא בדקתי אבל יש את הביטוח של LIBRA שמבטח את הנהג הצעיר לא משנה איזה ביטוח יש לרכב כך שמעתי 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עשינו סיבוב במגרש של לובינסקי טרייד וראינו כמה אקזמפלרים של 5008 - האוטו ממש מרווח בשורה השניה והשלישית, כמובן על חשבון הבגאז' (נשאר מקום לפאוצ' בערך). הרבה יותר מרווח מאאוטלנדר וקודיאק. 

יש להם שתי אפשרויות מתאימות בקנה - 

1. מנוע 1.6 בנזין (180 כ"ס), רמת גימור פרמיום, שנת 2018 עם 71 אלף ק"מ (יד ראשונה פרטית) - 107 אלף ש"ח. בסה"כ אוטו שלא נסע הרבה והמנוע אמור להיות אמין - השאלה מה עם שאר המכלולים שהם כבר בני 6. יש מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות - בקרת שיוט אדפטיבית, תיקון סטיה מנתיב וכו'.

2. מנוע 1.5 דיזל (130 כ"ס), אקטיב, שנת 2020 עם 83 אלף ק"מ (גם יד ראשונה מליסינג של לובינסקי) - 118 אלף שקל. לרכב הזה הם נותנים אחריות בגלל שהוא היה בליסינג שלהם והם יודעים איפה הוא טופל ומה הוא עבר. עד כמה שהבנתי, אין לו מערכות בטיחות אקטיביות (התרעות בלבד ואולי בלימה אוטונומית). 

לא היה להם במקום 5008 עם מנוע דיזל, אז עשינו סיבוב על 3008 עם מנוע כזה - בסה"כ מאוד נוח, מאובזר ונוסע לא רע. טיפה משתהה בתגובת הדוושה ביציאה מהמקום, אני מניח שצריך להתרגל לזה - יש מצב שאני רגיל לתגובה של האוטו הנוכחי שלי. 

ביקשתי מהבחור במגרש להיות איתי בקשר אם ייכנס איזה משהו מעניין נוסף - נראה... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.3.2024 בשעה 01:43, נתנאל1 כתב:

השורה האחורית מתאימה רק לילדים קטנים ציינתי את זה

האמצעית ממש רגילה כמו בכל רכב, מאיפה הבאת את זה?

משהייה (אי אפשר לקרוא לכיווץ הזה נסיעה...) ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.3.2024 בשעה 12:03, Olegis כתב:

2. מנוע 1.5 דיזל (130 כ"ס), אקטיב, שנת 2020 עם 83 אלף ק"מ (גם יד ראשונה מליסינג של לובינסקי) - 118 אלף שקל. לרכב הזה הם נותנים אחריות בגלל שהוא היה בליסינג שלהם והם יודעים איפה הוא טופל ומה הוא עבר. עד כמה שהבנתי, אין לו מערכות בטיחות אקטיביות (התרעות בלבד ואולי בלימה אוטונומית). 

ביקשתי מהבחור במגרש להיות איתי בקשר אם ייכנס איזה משהו מעניין נוסף - נראה... 

אני לא מבין מה אתה מחפש בלובינסקי אם יש רכבים מפרטי ?

https://www.yad2.co.il/vehicles/item/etd11edf?ad-location=Main+feed+listings&opened-from=Feed+view&component-type=main_feed&index=7&color-type=Grey

יש כאן יד ראשונה 50 אלף קמ, 2021 דיזל אקטיב צורה חדשה = כל מערכות הבטיחות האקטיביות כלולות. הבחור מבקש 130 אלף. הרכב עדיין באחריות עד מאי. 

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • רעיון טוב! 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.2.2024 בשעה 12:56, Olegis כתב:

אני לא מכיר ניואנסים של מכוניות דיזל - מה הדברים המיוחדים שאני צריך לשים לב אליהם? בעיקר בהוצאות השוטפות - טיפטלים, ביטוחים, רישוי, עלויות דלק וכו'.

מחזיק במנוע הדיזל המדובר - 1.5 , 130 כוח סוס בסיטרואן סי5 שלי.

אין שום ניואנסים בתחזוקה. למעט מילוי אוריאה אחת לחצי שנה שאני מבצע (מתדלק בתחנת דלק מסויימת שיש שם משאבה).

זהו בגדול

• רעיון טוב! 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מזכיר שבמנועי הדיזל 1.5 יש את עניין השרשרת של הקמשפטים שבשנת 2021 היא עדיין ברוחב של 7.3 מ״מ ועלולה להיקרע ומשם הדרך להחלפת מנוע קצרה.

ממליץ לפות״ש ללכת על ה1.6 טורבו בנזין 180 כ״ס. 

• רעיון טוב! 1

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שממתיחת הפנים ה 5008 כללה עדכון בעניין הרצועות? או שלא?

ה SPACETOURER שאצלי מ 2022 1.2 EAT8 עם בערך 65,000 ק"מ ונוסעת כמו בובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.3.2024 בשעה 16:22, ST12345 כתב:

אני לא מבין מה אתה מחפש בלובינסקי אם יש רכבים מפרטי ?

בגלל נוחות בעיקר - הם קרובים אליי מאוד. ירושלים זה קצת רחוק לי (חיפשתי עד עכשיו באיזור המרכז, השרון והשפלה) - אבל הרכב הזה שמצאת באמת נראה מעולה. והוא גם בקצה העליון של התקציב, חשבתי למצוא משהו זול יותר - גם אם זה במחיר של ויתור על כמה מערכות אקטיביות. מתחילה להתגבש אצלינו מחשבה שאולי צריכים ללכת על משהו פשוט וזול יותר, בעיקר בגלל שזה אוטו לשנתיים-שלוש.

תשמעו קטע - דיברתי עם כלמוביל טרייד שהציעו 5008 מ-2018, רמת גימור GT (מנוע דיזל 2.0 עם כל האבזור האפשרי) עם קצת פחות מ-90 אלף ק"מ במחיר 101 אלף ש"ח. הסוכן חפר בהיסטוריה של הרכב ופתאום אמר לי שהמנוע אינו מקורי - כלומר הוחלף מתישהו בדרך ואין לו את התיעוד של סיבת ההחלפה. לא נראה מוזר - רכב יד ראשונה פרטית עם היסטוריית טיפולים ומנוע דיזל הוחלף בגיל וקילומטראז' כאלה? המנועים האלה לא אמורים להיות סופר אמינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולות להיות מספר סיבות להחלפת מנוע. כשלא באמת יודעים למה, זה לא מוסיף ביטחון. בשביל רכב טוב נוסעים גם לבאר שבע או קרית שמונה. אני רכשתי בזמנו סורנטו ממושב ברמת הגולן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, ST12345 כתב:

יכולות להיות מספר סיבות להחלפת מנוע. כשלא באמת יודעים למה, זה לא מוסיף ביטחון. בשביל רכב טוב נוסעים גם לבאר שבע או קרית שמונה. אני רכשתי בזמנו סורנטו ממושב ברמת הגולן.

יש בזה משהו. כשמכרתי את הרכב הקודם שלי (סוזוקי SX4), הגיע זוג מירושלים ולקחו אותו :-)

לגבי החלפת מנוע - הפתיע אותי, דווקא בגלל שמדובר בדיזל וזה אמור להיות סופר אמין. לך תדע...

תפסתי מישהו בחניון של העבודה שנסע עם אחת כזאת בדיוק - GT דיזל. אמר שיש לו אותה 4 שנים והוא מרוצה עד הגג - האוטו חזק, מאובזר ואין לו בעיות, so far. 

לפני 8 דקות, boaz909090 כתב:

בוקר טוב.

אני הייתי מתמקד בסורנטו יש ל אמעט שוק.

תעשה בדיקה מקיפה ותמצא יח עם נתונים טובים.

בהצלחה :) 

דובר פה על סורנטו - השנתונים הרלוונטיים לתקציב הם 2018 או 2019. בשנים האלה יש היסטוריה של בעיות במנועי בנזין בקיה סורנטו ויונדאי סנטה פה. זה מקשה על החיפוש - צריך להתחיל לבדוק מספרי VIN מול האתר של קיה, לראות אם הבעיה הזאת רלוונטית לרכב הספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...