Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה על הרכב בחלק קדמי בלבד

פוסטים מומלצים

שלום רב,

בעקבות רכישה של רכב ספורט חדש, בא לי פעם אחת לשמור על החלק הקדמי של הרכב מאבנים שעפות וכל מיני דברים שעפים בכביש.

הרכב גם ייסע במסלול מידי פעם.

כמה שאלות בנושא

1. האם המדבקה דורשת טיפול כלשהו ?

2. האם פעם בכמה שנים צריך להחליף את המדבקה ?

3. האם ניתן לשטוף את הרכב במכונה ברגע שיש מדבקה ? ( אני יודע שלא מומלץ בלי קשר )

4. מה סדר גודל העלויות ? טמבון קדמי + מכסה מנוע ? ( אולי גם כנפיים ? )

5. הכי חשוב, המלצה למקום איכותי באזור המרכז שגם לוקח אחראיות אם יש בעיה ( עקב התקנה )

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, ציפוי PPF. לא מזמן עשיתי קרינה חלונות כהים לרכב (בראשל"צ)

1. לא להשפריץ מים בלחץ בפינות של הדבקה.

2. אני לא מאמין, זה אמור להחזיק כמה שנים טובים. אבל עדיין, שריטות בPFF - לא בעיה להחלחף רק חלק פגום.

3. מה הכוונה "במכונה"? האם זה שטיפה אוטומטית? אז לא להתקרב.

4. לא זול, אבל כולם רוצים לראות מצב רכב לפני שתקבל אצעת מחיר.

5. מציע לעשות סיבוב בכמה מקומות, לקבל הצעות, ולהתווכח. [כמושכתבתי, עשיתי בקרינה, PPF חלקי, וכל היתר ציפוי ננו.]

גם צריך לקחת בחשבון זמן עבודה - יומיים שלושה, זה גם יחול להיות בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות.

חזרו אלי מ 3 מקומות, 2 מהם רוצים שאבוא בשביל לקבל הצעה.( בלי הרכב )

מקום אחד נתן הצעה של סדר גודל 6000₪ על מכסה מנוע, טמבון קדמי, כנפיים ומראות.

האמת חשבתי שהמחיר יהיה יותר נמוך. לא יודע אם שווה.

3000   ₪ הייתי משקיע. מעל זה לא מעט.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחברות נחשבות, זה מוצר יקר מאוד. רק כדי לסבר את האוזן, יריעה בגודל של 1.5X3.0 מטר מיצרן איכותי עולה בארה"ב משהו כמו 2000 שקל. זה מוצר טוב, במיוחד בעידן בו הצבע הופך ליותר ויותר דק ופריך (ציפוי PPF איכותי לדוגמה הוא כיום, בערך, פי 2 מעובי כל שכבות הצבע). PPF זה אמנם לא 100% הגנה, כלומר עדיין יכולה להיות אבן שתקלף את הצבע, אבל אין ספק שזה מגן לא רע בכלל, גם על הצבע עצמו משטיפה לא נכונה וכו'.

בארץ, הפכו את כל נושא הצביעה של חלקי המרכב לאיזה אסון נוראי למרות שאיכות הצביעה של מרבית היצרנים כיום היא לא משהו ואין שום בעיה כיום לצבוע באיכות גבוהה מאוד וטובה יותר מזו של היצרן שבתכלס רק מחפש דרכים איך לחסוך בכסף. היתרונות של צביעה במפעל באמצעות רובוט הם הניקיון של חדר הצביעה שהוא די סטרילי ובעיקר האפשרות להשיג חיסכון בצבע באמצעות שכבה דקה ואחידה שרק רובוט מסוגל לה. לצרכן זה חסר חשיבות לחלוטין אם עובי הצבע הוא 100 מיקרון (לכל השכבות) או 300-400 מיקרון מצביעה ידנית. 

מדוע אני מקשקש על צבע? כי זו האפשרות השנייה, לדעת שיהיו פגיעות לאורך השנים ובשלב מסוים תמיד אפשר לצבע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר שבו השתמשו אצלי לציפוי בשני הרכבים האחרונים, נקרא xpel. אחת התכונות של החומר הזה, זה שהוא "משקם" את עצמו בפגיעות (שריטות) קלות.

לאחרונה חטפתי כיפוף בכנף. אין ספק, שללא ציפוי, היה צורך בפחחות וצביעה. מאחר והכנף מצופה, נעשתה עבודה בשיטת pdr. ומה שהדהים אותי, שהבחור שעשה את העבודה, לא הסיר את הציפוי, אלא עבד דרכו.

20231104_223321.thumb.jpg.f66e9fc957f2b94814c21ae5300dd630.jpg

Screenshot_20231226_153529_Gallery.thumb.jpg.8bf8f8bb343a82656443f79389853ae6.jpg

הפנס הקדמי חטף שפשוף רציני.

ללא ציפוי, מדובר בנזק כספי לא קטן. הציפוי הציל את הפנס.

20231226_152011.thumb.jpg.f979d36c01badabf1d9b01348b553698.jpg

כך נראה הפנס לאחר קילוף הציפוי:

20231226_153224.thumb.jpg.a739a784f728fd42e1270c1dadb7346a.jpg

לי ידוע על חמש שנות אחריות.

את הרכב הקודם מכרתי לאחר תשע שנים, עם ציפוי כמו חדש. אני לא שוטף במכונים ולא במכונות, רק בעצמי, בשטיפה ידנית.

אני מעדיף לשלם יותר, ושהרכב יהיה ללא תיקון פחחות וצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, pasat04 כתב:

היה צורך בפחחות וצביעה. מאחר והכנף מצופה, נעשתה עבודה בשיטת pdr. ומה שהדהים אותי, שהבחור שעשה את העבודה, לא הסיר את הציפוי, אלא עבד דרכו

כמה עלתה לך עבודת הpDR על הכנף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pasat04 כתב:

החומר שבו השתמשו אצלי לציפוי בשני הרכבים האחרונים, נקרא xpel

זה בדיוק החברה שציינתי את המחיר ליריעה שלה, אחת מהחברות המוכרות והטובות בתחום. 

התיקון PDR מרשים מאוד, כל מה שעל קפל פח זה מאוד קשה לתיקון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Camaro 92 כתב:

כמה עלתה לך עבודת הpDR על הכנף?

2k.

יש לקחת בחשבון שהחלפת כנף גוררת ירידת ערך.

לפני 8 דקות, Supertigre כתב:

התיקון PDR מרשים מאוד, כל מה שעל קפל פח זה מאוד קשה לתיקון

לפני תשע שנים, הבחור הציל לי את הרכב הקודם מירידת ערך רצינית. גם שם הציפוי היה שותף לנס. הציפוי היה רק על החלק התחתון של הכנף, מכיוון הגלגל, ועד לקו הקפל, ושם בדיוק היה (כנראה) מיקום המכה.

uploadfromtaptalk1439549174912.jpg.e9406dcf72c15a61c8bc928aac6449cd.thumb.jpg.d1dc7d8c7cbb910947ad57e57578da8f.jpg

וכך זה נראה בסיום העבודה, לפני הרכבת הפנס, וציפוי מחדש:

Screenshot_20231226_165845_Chrome.thumb.jpg.4783466d0c6b68ce3a985150df37d07d.jpg

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2000 ש"ח על הכנף זה המון.

כמה עבודה היתה שם? שעה? שעתיים? שלוש?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה גם כיפוף בסמוך לפנס.

שוב, ללא הציפוי, זו הייתה כנף מוחלפת. הצבע לא נפגע, ולכן היתה אפשרות ל-pdr.

הבחור תותח, עשה הכל עם הציפוי.

20231226_191623.thumb.jpg.d86262ec0b4a7fae33e53de835c9c8b5.jpg

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...