Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לחנות רהיטים (סלון)

doesnotmatter

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, ArikB כתב:

אפילו השותף שלו אמר שהוא שקרן בן שקרן. 

תיקון: זה היה אבא שלו.

לפני 15 שעות, Nakamichi כתב:

ייצור בארץ לעומת ייבוא - מניסיוני - שאתה מזמין ספה תוצרת הארץ, אתה תקבל פחות או יותר משהו שנראה כמו מה שרצית, אבל… הספוג והנוחות בכלל לא דומים למה שבתצוגה. 

״זה יתרכך״ ״זה יסתדר״ וכל מיני כאלה.

בספות מייבוא יש בדכ יותר אחידות

נקמיצ’י,

במקרה זה המוכר צודק:

בגדול, מקובל לקבוע 3 דרגות קשיחות שונות. הכי כדאי זה לרכוש קשיח ואז במשך הזמן (בספה שעובדת) זה מתרכך.

משפחה קטנה מאוד או של קלי משקל יכולים לרכוש רך יותר. אנשים רבים מחליפים ספה רק בגלל שהיא הפכה לפוף שאי אפשר לקום ממנו.

לפני 15 שעות, doesnotmatter כתב:

יש חנות מומלצת באזור המרכז (אזור ראשל״צ) ששווה לקפוץ אליה

ממליץ מניסיון על ”מרכז הספות” במודיעין עילית. סניף של רשת עם סניפים בעיקר בריכוזים חרדיים. יש להם גם סיני זול (משמעותית) וגם איטלקי של מותגים שאני לא מכיר. 

מידי 2-3 שנים אני רוכש אצלם ספות דמוי עור עד שנהרסים ע”י הילדים. שקיפות מלאה ואספקה מידית. לא הייתי זקוק לשירות כך שאין לי נסיון בנושא זה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Night Driver כתב:

אם אתה מחפש רק זול אז באמת תיפול שם. מצד שני אם אתה יודע מה אתה רוצה תקבל יופי של מוצר.

אחרי שתבחר דגם תוכל לבחור מידות ספציפיות, קושי ספוג ולערוך התאמות בדיוק למה שאתה רוצה.

יש לי לא מעט ניסיון עם החנויות שם. 

אתה מקבל מוצר טוב לפעמים. גרוע לפעמים. 

זה לא בהכרח קשור במה שילמת ואיפה קנית.

מכיוון שיש פה סוג של הימור, ולבחור יש תקציב למקום שמצמצם מאוד את הסיכון הזה ונותן לו אפשרות לבחור מוצר איכותי עם שירות טוב, 

זה לדעתי הרבה יותר עדיף.

עזוב, אתה באמת מאמין שלהורים שלו שמחפשים לראשונה בחייהם סלון עור בתקציב של 15k שיחזיק ללא מעט שנים - החנויות בהרצל זה ה-מקום?!

לדעתי לא. אבל אתה יודעים איך זה עם דעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה יודע מה אתה רוצה ליצרן יש יתרון על בואן או סוחר ולו מהסיבה הפשוטה שאתה יכול לקפוץ למפעל ולראות בדיוק עם מי יש לך עסק (וזה גם מה שעשיתי).

כשאתה קונה אצל סוחר אתה לא יודע איפה הוא מייצר או מאיפה הוא מייבא ומה יש מתחת למעטפת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Night Driver כתב:

לדעתי אם אתה יודע מה אתה רוצה ליצרן יש יתרון על בואן או סוחר ולו מהסיבה הפשוטה שאתה יכול לקפוץ למפעל ולראות בדיוק עם מי יש לך עסק (וזה גם מה שעשיתי).

כשאתה קונה אצל סוחר אתה לא יודע איפה הוא מייצר או מאיפה הוא מייבא ומה יש מתחת למעטפת.

אם היה מדובר בתקציב נמוך יותר אתה צודק, אבל בתקציב הזה אתה קונה ספה איטלקית מחברה מוכרת ולא ספה טורקית/סינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר לא בטוח מה עדיף. סיפרתי על כך אתמול - ספה ב-15,000 ש"ח ממותג איטלקי שנחשב די יוקרתי, שהחלה להשבר אחרי 6 שנים. העור החל להתקלף קודם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2012 קנינו ספה איטלקית מהחנות אסף רהיטים בראשל״צ, שהוזכרה פה קודם. יקרה, כ12 אלף ש״ח (יקרה יחסית לזה שזה לפני עשור), החזיקה לא רע, עד שהעור התחיל קצת להתייבש ולהתקלף בשנתיים האחרונות.

מצד שני מעולם לא טיפלנו בעור, כמו שבד״כ ממליצים. לא מרחנו חומרים מגינים וכו׳.

החלטנו להחליף את הספה בספת בד. אני לא אוהב להתעסק עם חנויות מפוקפקות, אז התמקדנו ברשתות הגדולות.

בסוף קנינו בפסח האחרון מביתילי, יחידה ארוכה של 3.2 מ׳ ועוד בודדת. ייצור מקומי. עלה סביב ה10 אלף.

ביום שהספה הגיעה, הבן שלי היה הראשון שהתיישב על היחידה הבודדת ותיכף שמענו קול של קרש נשבר.

אחרי יומיים הגיעו המובילים\מרכיבים לבדוק את העיניין. הבחור ניסה לשכנע אותי שהכל תקין. התעקשתי שיפתח את הריפוד התחתון. גם שם הוא לא ראה בעיה, עד שאני הראתי לו את הקרש הסדוק.

לקח כחודש, עד שהביאו לי יחידה חדשה (התעקשנו על חדשה ולא תיקון של הפגומה).

היום, פחות משנה מאז הקניה, בספה הארוכה יש מקומות ישיבה ששוקעים לגמרי ומקומות קשיחים (מרגישים איפה יש רצועה).

מסקנה שלי: בתקציב המדובר, לכו למקום וותיק ואמין, תזמינו ספת עור מיבוא איכותי. לא הרצל (שם נכוויתי בעבר) ולא רשת ״מכובדת״ שמייצרת בארץ.

לפני כשעה, sperial כתב:

ספה ב-15,000 ש"ח ממותג איטלקי שנחשב די יוקרתי, שהחלה להשבר אחרי 6 שנים.

6 שנים זה לא מעט. תלוי כמה הספה היתה חשופה לשמש, כמה השתמשו בה, כמה פעמים גררו אותה הצידה בשביל ספונג׳ה.

ספות זולות מתחילות לבאס אותך כבר אחרי שנה או פחות. לפחות מהנסיון שלי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בספה יקרה, עלתה 15,00ֶ ש״ח במבצע ב- 2013.

6 שנים (אולי פחות, לא זוכר במדויק. די משכנו אותה) זה הזמן שכבר היתה בעיה לשבת עליה.

ישבו עליה יומיום, בעיקר אשתי המיניאטורית.

הילדים מזמן אחרי שלב הקפיצות על הספה.

שמש - היתה, לא הרבה, אבל היא לא משפיעה על השלד. והפגמים בעור היו באזורים כמעט ללא קרינה.

בתקופת הקורונה החלפנו לספה ישראלית מתצוגה, חיפוי בד, עלתה 4,000 ש״ח בביתילי. הוספנו 2 כורסאות רגילות ואחת רוכנת באיקאה. אז נכון שפחות מרשים, והספה פחות מתאימה לשנ״צ, אבל, היי, רבע המחיר. פחות יכאב להחליף.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.12.2023 בשעה 08:55, גור אדם כתב:

לי יש ניסיון טוב עם אסף רהיטים

ביקרתי שם לפני כמה חודשים, בעקבות המלצה של אח שלי.

חיפשתי פינת אוכל, אבל לא מצאתי משהו שהתאים לרצון/צורך שלנו.

בהחלט שהתרשמתי מאיכות מגוון תחומי הריהוט שהם מייצרים/משווקים. הם לא זולים, אבל על פניו נראה שיש תמורה למחיר.

בתאריך 12.12.2023 בשעה 05:56, sperial כתב:

שזרקתי ספת עור די יקרה של נאטוצי ...... שבתעודת האחריות של נאטוצי היה כתוב שצריך לשמור עליה מפני אור שמש ואור ירח

עכשיו נזכרת להעלות את זה, אחרי שקניתי?

את השמש לקחתי בחשבון, לא את הירח. אני רץ לקרוא את האותיות הקטנות של תעודת האחריות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תעודת האחריות של הנאטוצי שקדמה לה, משנות ה-90. אני צריך לחפש את הצילום שצילמתי לפני שהשלכתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, גור אדם כתב:

למה לא חזרתם לרהיטי אסף? הרי ציינת שסך הכל הייתם מרוצים מהספה. גם הם מייצרים בארץ בנגריה משלהם והם לא חנות מפוקפקת.

היינו שם.לא מצאנו משהו בדיוק לטעמנו (טעמנו==הטעם של האשה). גם היו יותר יקרים.

בדיעבד, יכול להיות שטעינו.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, BarryG כתב:

אם היה מדובר בתקציב נמוך יותר אתה צודק, אבל בתקציב הזה אתה קונה ספה איטלקית מחברה מוכרת ולא ספה טורקית/סינית.

ואתה יודע כמה חברות "איטלקיות" מייצרות בסין וטורקיה (שלא לדבר על אלבניה שהיא יצרנית רוב האופנה האיטלקית)?

אם אתה לא קונה מותג מוכר שאתה בטוח איפה המפעל נמצא אתה לא יודע מה תקבל. על ספות גם אין חובה לציין ארץ ייצור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

אני כבר לא בטוח מה עדיף. סיפרתי על כך אתמול - ספה ב-15,000 ש"ח ממותג איטלקי שנחשב די יוקרתי, שהחלה להשבר אחרי 6 שנים. העור החל להתקלף קודם.

אני החלפתי סט נטוצי עור בן 15 אחרי שבאחת הספות (סט 2 +2) התרופפו הרצועות. העור במצב מצויין. אבל חשוב לציין שהקפדנו (וגם הילדים) לא לשבת/לשכב עליו מזיעים , ועשיתי טיפול לעור (כמו לרכב) מידי חודש עם חומר של יעקובי (לא סנו) שראיתי תוצאות טובות יותר ממנו (סנו משום מה לא היה נעים) הסט הוחלף לסט קפרי של איטלסופה (אותו היבואן, קבוצת קאופמן) מתוצרת רומניה אאל״ט (צריך לבדוק בתווית תחת הספה) שעל פי החפירות שעשיתי ברשת ולדברי כמה מעצבים שאני מכיר מסתבר שזה מפעל שמייצר לנטוצי (שמזמן לא מייצר  הכל באיטליה) ומשם ההכרות של קבוצת קאופמן  עם המותגים שהם משווקים. 

הילדים קנו אצל אסף בדיזיין סנטר, עד כה 5 שנים, שמור ,מוצק, רענן, ושורד שני זעטוטים וכלבה קטנה.

מה שחשוב, אין אור שמש ישיר על הספות לא אצלי ולא אצל הילדים. 

אגב דיוואני = ספה/ספות באיטלקית מכאן השם המלא לרשת, מרכז הספות .
לא מכיר את הרשת מעבר לפרסום המסיבי שלהם. 

image.png.c7cfa24d946bbf152a37c6bc1cfdc14f.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאוהב ספות קשות יותר, יכול להמליץ על רשת DAX. היה לנו איתם כמה חוויות חיוביות, גם מבחינת איכות החומרים וגם מבחינת השרות. זה נכון ללפני כמה שנים, אז לא יודע מה קורה איתם עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנן היה ניסיון טוב עם רוזטו.

ספת עור החזיקה מעמד 10 שנים ושרדה 3 ילדים + כלב.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...