Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצבר לטויוטה יאריס

carso
שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך להחליף מצבר לרכב טויוטה יאריס סול 2007 (87 כ"ס)

1. לאיזה מצבר מומלץ/לא מומלץ להחליף?

2. איזה אמפראז' מומלץ לרכב שלי?

3. אוטו דיפו שולחים ניידת עד הבית במחיר המצבר בלבד. האם מומלץ להחליף דרכם?

4. לאילו דברים חשוב לשים לב בהחלפת מצבר? ומה בדיוק צריך לוודא לגבי התאריך על המצבר?

תודה מראש🙏

טויוטה יאריס סול 2007 :smilecolr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלף לי מצבר בשבוע שעבר על ידי "מאור מצברים" (הגיע עד אליי לבית בתל אביב)

אני מציע לך להתקשר אליו ולשאול אותו את כל השאלות שלך. הוא אדם מאוד נחמד וישמח לייעץ לך וגם לתת לך הצעת מחיר.

מאור מצברים: 058-750-750-2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לפי הכיס/רצונות שלך.

2. אתרי ורטה בחו"ל ושנפ יגידו לך איזה AH מומלץ ברכב שלך.

3. מחזיקים סחורה טובה ופחות טובה, לא הייתי פוסל אותם. המחירים הטובים שלהם יהיו באתר, כך שהייתי מכיר אותם לצורך התמקחות.

4. החלפת מצבר צריכה להיות באמצעות מצבר נוסף זמני ששומר על מתח לרכב בזמן החלפת המצברים.

קודם מנתקים את ההדק השלילי (שחור) ובסוף מחברים אותו אחרון.

לבדוק שהוא נראה חדש ולא משומש, עם תאריך מהחודשיים האחרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.5.2023 בשעה 06:52, mcaspi כתב:

1. לפי הכיס/רצונות שלך.

2. אתרי ורטה בחו"ל ושנפ יגידו לך איזה AH מומלץ ברכב שלך.

3. מחזיקים סחורה טובה ופחות טובה, לא הייתי פוסל אותם. המחירים הטובים שלהם יהיו באתר, כך שהייתי מכיר אותם לצורך התמקחות.

4. החלפת מצבר צריכה להיות באמצעות מצבר נוסף זמני ששומר על מתח לרכב בזמן החלפת המצברים.

קודם מנתקים את ההדק השלילי (שחור) ובסוף מחברים אותו אחרון.

לבדוק שהוא נראה חדש ולא משומש, עם תאריך מהחודשיים האחרונים.

תודה. השאלה איזה מצבר כדאי? לאוטו דיפו יש שנפ ב 460 ו startup ב 450, האם יש הבדלי איכות בינם?

מקום אחר משווק sunpower ב 380. הבנתי שגם startup וגם sunpower הם מותגים של Varta. אשמח לתובנות של מי שמכיר

טויוטה יאריס סול 2007 :smilecolr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש הבדל רציני בין השנפ הזול יותר שלהם ל-STARTUP, ולכן המחיר והאחריות שלהם זהים. שניהם מיוצרים ע"י חברות ידועות, ושניהם החזיקו לי כ-3 שנים.  SUNPOWER לא מוכר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהינתן שהסטארטאפ זהה לורטה אבל עם אחריות קצרה יותר ומחיר זול יותר, אין לי ספק שהייתי מעדיף אותו על פני שנפ. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שסטרטאפ וורטה זהים ועם אותה הטכנולוגיה, עם הפרש מחיר די גדול (50% יותר באוטודיפו) ואחריות כפולה, למרות מה שאמר המנכ"ל. נראה לי יותר כמו שני ליינים עם טכנולוגיות שונות, ישנה וחדישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, mcaspi כתב:

לא מאמין שסטרטאפ וורטה זהים ועם אותה הטכנולוגיה, עם הפרש מחיר די גדול (50% יותר באוטודיפו) ואחריות כפולה, למרות מה שאמר המנכ"ל. נראה לי יותר כמו שני ליינים עם טכנולוגיות שונות, ישנה וחדישה.

אם המנכ"ל של וורטה ישראל אומר את זה למה שלא תאמין?

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה קשר לאמונה.

יש לזה קשר לקווי יצור. 

מכאן כל אחד יעשה מה שמתאים לו.

בעיקרון אני נמנע ממצברים 'זולים' בהגדרה. 

הנסיון שלי עם סטארטאפ, 'ורטה' (בוש שזהים לו לחלוטין) ובעיקר מצברי אופטימה (שהם ליגה אחרת וגם רמת מחירים אחרת ) הוא יוצר ממצוין.

אני עושה חשבון כמה עולה לי חודש מצבר. נניח סטארטאפ ב 400 ש"ח ואחריות לשנה ( 33 ש"ח לחודש) , או 'ורטה ב 600 ש"ח ואחריות לשנתיים (25 ש"ח לחודש). 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, kobi_g כתב:

אם המנכ"ל של וורטה ישראל אומר את זה למה שלא תאמין?

כתבתי למה. סיבות נוספות לדעתי הן הרצון להציע ולמכור לצרכנים שרוצים בכך, מצברים זולים יותר (כפי שבשוק ישנם גם סוגים שונים של טלוויזיות סוני באיכויות שונות ובמחירים שונים), הצורך להתחרות מול יבואניות אחרות שמייבאות גם הן מצברים זולים יותר בטכנולוגיות פשוטות יותר ועוד.

לפני 9 שעות, discoTD5 כתב:

אני עושה חשבון כמה עולה לי חודש מצבר. נניח סטארטאפ ב 400 ש"ח ואחריות לשנה ( 33 ש"ח לחודש) , או 'ורטה ב 600 ש"ח ואחריות לשנתיים (25 ש"ח לחודש). 

אתה עושה חשבון של "כמה עולה לי חודש אחריות של המצבר". לא חודש מצבר. אותי זה לא מעניין, ולפי החישוב שלך עדיף מצבר ורטה, למרות שכתבת שהיית מעדיף מצבר סטרטאפ. בשיקולים שלי, אני עושה גם חשבון כמה עולה חודש מצבר (עלות חלקי מספר חודשי העבודה הצפויים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...