Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בלונדון

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלונדון או מחוץ לעיר?

בעיר אין לך מה לשכור רכב.

מחוץ לעיר אתה צריך להביא בחשבון התרגלות לנהיגה בשמאל עם הגה מימין. יש מי שזה קל לו, יש מי שזה הורג אותו.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

בלונדון או מחוץ לעיר?

בעיר אין לך מה לשכור רכב.

מחוץ לעיר אתה צריך להביא בחשבון התרגלות לנהיגה בשמאל עם הגה מימין. יש מי שזה קל לו, יש מי שזה הורג אותו.

נהגתי חמישה ימים ביפן, אז מאמין שאסתדר גם באנגליה...שוכר בלונדון אבל הכוונה לצאת החוצה הרחק מהעיר 

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.12.2022 בשעה 22:39, Or05230 כתב:

השכרתי דרך rentalcars מסניף Heartz במרכז לונדון לפני חודשיים. היו מעולים. גש ל rentalcars ותשווה מחירים, תעשה מקיף דרכם...

ממליץ לבדוק גם בskyscanner, יצא לי זול יותר מרנטלקארז בפעם האחרונה ששכרתי רכב עבור בן משפחה לפני חודש. 

רק להשוות תפוחים ותפוחים ולקרוא טוב מה כלול ומה לא. 

כמו כן אם אתה שוכר בעיר עצמה ולא באחד משדות התעופה, מומלץ מאוד לבדוק שהסוכנות לא בתוך אזור אגרת הגודש (Congestion Zone), כי זה יוסיף עלות לא זניחה. גם לזכור שיורופקאר בקינגס קרוס ממש על הקשקש מהבחינה הזו אז אם שוכרים שם, לא לקחת פניות לא נכונות. 

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...