Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק החדשה במחיר (מופרז?) המתחיל ב 180.000 ש"ח

מיני - וואן
שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 22.12.2022 בשעה 18:47, imprezadude כתב:

לפחות שיביאו מעשר צדקה לאוהבי הידניות, אם גם ככה זה דגם נישה שבנישה.

בתור בעלים בעבר של 2 סיביק ידניות, אני איתך, רק שלרכב הזה אין תיבת הילוכים בכלל.

תכלס, אם נתעלם רגע מהמחיר ונסתכל על הרכב עצמו, הוא גורם לרייר. נראה נהדר, נוסע נהדר, וסופסוף הונדה חזרה לשחק במגרש הטכנולוגי והסמי-ספורטיבי. זו לא קורולה.

זו גם מכונית מסובכת שעשויה להיות יקרה לתחזוקה עם מנוע בנזין + ה-2 החשמליים ומערכת העברת כוח שאף אחד לא מכיר. מבחינה זו הולכת הפוך מהטרנד של מכוניות פשוטות וזולות לתחזוקה. בסך הכל רכב שמתחיל להחזיר קצת את האמון ביצרן. 

רק המחיר...

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Jack457 כתב:

בתור בעלים בעבר של 2 סיביק ידניות, אני איתך, רק שלרכב הזה אין תיבת הילוכים בכלל.

תכלס, אם נתעלם רגע מהמחיר ונסתכל על הרכב עצמו, הוא גורם לרייר. נראה נהדר, נוסע נהדר, וסופסוף הונדה חזרה לשחק במגרש הטכנולוגי והסמי-ספורטיבי. זו לא קורולה.

זו גם מכונית מסובכת שעשויה להיות יקרה לתחזוקה עם מנוע בנזין + ה-2 החשמליים ומערכת העברת כוח שאף אחד לא מכיר. מבחינה זו הולכת הפוך מהטרנד של מכוניות פשוטות וזולות לתחזוקה. בסך הכל רכב שמתחיל להחזיר קצת את האמון ביצרן. 

רק המחיר...

הגיר שיש לו הוא בסה"כ eCVT שמכירים מצוין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היבואן "קצת" מגזים עם המחיר. 

מחירים באנגליה:

מחיר פוקוס מתחיל ב27000 פאונד

מחיר סיווק החדשה מתחיל ב29595 פאונד. 

מחירים בארץ:

מחיר פוקוס מתחיל ב130000

מחיר הונדה סיוויק 180000!!!

50 אלף יותר מהפוקוס?? לדעתי זו רק תוצאה של החלטת יבואן.  אם נרכוש המגמה תעלה ( המתנתי לרכב ואם היה במחירים של 150-160 הייתי רוכש).

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה פחות פקטור של הקצאה, אלא שלמאיר ככל הנראה נמאס מהונדה והם מעדיפים להפנות את מרבית המשאבים למכירות של החילי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, motizkn כתב:

אם תירכוש או לא יש ההקצאה לארץ קטנה והכל כבר מכור.

וכך (כשיש קונים ובכל מחיר) מחירים תמיד עולים בכל התחומים (רכבים, דירות וגם במבה..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להזמין  ראב 4.....

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהסיוויק הזאת 2 קליקים מעל כל המשפחתיות בשוק.. אני חושב שההשוואה צריכה להיות מול קאמרי וסופרב, משפחתיות גדולות סביב המחיר הזה.. שים את שלושת המכוניות הנ"ל בשורה אחת ואז הדיון מעניין

• רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקביעה לפיה הסיוויק הזאת יותר טובה מכל המשפחתיות בשוק. האם הוא נהג בכולן? האם הוא בכלל נהג בסיוויק המדוברת?

מבחינת מחיר היא בהחלט ניצבת מול קאמרי וסופרב. מכל שאר הבחינת היא לא שם והשוואה אליהן רק מעידה על התמחור המוגזם שמעמיד את התמורה למחיר בסימן שאלה גדול. הדיון התיאורטי הוא מעניין, בפועל אני לא מצליח לדמיין אנשים שיתלבטו בין הדגמים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, naki220 כתב:

אין ספק שהסיוויק הזאת 2 קליקים מעל כל המשפחתיות בשוק

יש את הונדה אקורד, אבל באישראל זה יעלה כמו דירה 2.5 חדרים?

אני מסכים שהרכב מבפנים נראה פצצה, אבל לא בטוח שהרכב יוטר נוח מפולקסווגן גולף (מבחינת נהיגה).

אבל איפה HR-V החדש? עם 1.5 היברידי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב הייטקי ומורכב

זו כנראה הסיבה למחיר

כמה שמנסים להתחכם פוטנציאל התקלות והבעיות גדל ומחירי הטיפולים והתיקונים  מרקיעי שחקים כי המורשים צריכים להכשיר אנשים ולהחזיק ציוד מיוחד ויקר

לא בטוח כמה ידעו לטפל בה בארץ

עדיף לחכות כמה שנים שיצטבר נסיון מאשר להיות שפן נסיונות ועוד לשלם על זה אקסטרא

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, _slayer_ כתב:

יש את הונדה אקורד

המחיר בדור הזה דומה ואותה יחידת הנעה ראיתי דיונים אם הפער שווה את המחיר

לפני 8 שעות, Mike808 כתב:

לא הבנתי את הקביעה לפיה הסיוויק הזאת יותר טובה מכל המשפחתיות בשוק.

כרגע ינואר 23, אם ההונדה הזאת אותו מחיר מול הקורולה(אולי לקראת סוף חייה בדור הנוכחי) אוקטביה , פיקוס..  מאמין שהיית בוחר בהונדה.

לגבי השוואה לקאמרי וסופרב זה בדיוק מה שאני מנסה לומר - שבמחיר המופקע הזה - ההתלבטות היא מול משפחתית גדולה לסיוויק הזאת, ושם לא יוד מה הייתי לוקח. דווקא הממדים הצנועים יותר (בהשוואה להנ"ל) עם ביצועים חזקים וחיסכון מדבר אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת אבסורד, כי אם החיסכון מדבר אלייך אז אתה תבחר ברכב זול יותר שתג המחיר שלו הולם את התמורה שהוא מעניק. לחלופין בסביבת המחיר הזאת כבר אפשר לקנות רכבים חשמליים שבאמת יעניקו חסכון בעלויות. בסכומים דומים מוצעים רכבים ממותגי הפרימיום המוכרים שכנראה יציעו ערך מוסף בתחום איכות תא הנוסעים וכמובן מעניקים גם תדמית המקושרת למותג ולא קיימת בסיוויק.

אם המחיר של ההונדה היה מול הקורולה, האוקטביה והאלנטרה לא היינו מנהלים את הדיון הזה. כרגע כשהיא מתומחרת מול סופרב וסונטה לי אין ספק שלא הייתי בוחר בה אילו הייתי מתלבט לגבי רכב חדש בסביבת המחיר הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...