Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני וכיפי

Turbo_LAG

פוסטים מומלצים

חשבתי שיהיה נחמד מצידי לעדכן מה קרה בסופו של דבר, זרקתי את כל העצות שלכם לפח ולקחתי אמזון משנת '66 שישבה בחצר של מישהו ~20 שנה. אני בפרויקט הזה כבר כמה חודשים עם עוד הרבה האנשים שמעורבים, זה לא מה שדמיינתי בתור הרכב הראשון שלי אבל זה "גם הולך". אני אעדכן כמו שצריך לגבי הפרויקט בהמשך, כרגע אין לי כל כך זמן או כוח (תקופת בגרויות, כנראה שגם אתם הייתם שם).

• אהבתי 5
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, למישהו שבתחילת השרשור רצה אמינות טובה, יש לך חתיכת ביצים לקחת פרוייקט כזה. 

אבל כול הכבוד, זו בחירה ממש מעניינת. ואכן, לכתוב הודעה כזאת ולא לצרף תמונות , זה פשוט פשע! 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק שיפצו אחת בדיסקברי משנת 62.

אבל שם זה היה רכב עם בסיס טוב שעבד ונסע.

הצבע שלו היה סבבה, ועדיין צבעו את כולו.

ורק הצבע עלה 2000 פאונד באנגליה.

רק צביעה ברמה גבוה ותיקונים למרכב שעמד 20 שנה, יעלה המון.

אני ראיתי שרשמת שיש לך תקציב של כ 50 אלף.

האם זה יעמוד בשיפוץ רכב כזה? לרמה שתוכל לנסוע ביום יום?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, mcshmupi כתב:

3 תגובות ואף אחת מהן היא לא "מה זה אמזון"?

גם אף אחת מהן היא לא "בטח זה טרול שעשה 'אקזיט' וחתך..."

לפני 15 שעות, Turbo_LAG כתב:

זרקתי את כל העצות שלכם לפח

🙄😂

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

זה עומד להיות יחסית קצר.

איכשהו הצלחתי לדחות את ההודעה הזו כבר מעל שנה שלמה. האמת היא שאני בתהליך התנתקות מכמעט כל הרשתות החברתיות שיש לי, ובכנות משעמם אותי לשתף אנשים באינטרנט על הפרויקט הזה. אני כותב את ההודעה הזו רק כי מגיע לכם לדעת מה קרה עד עכשיו.

הרכב? מקווים להעביר אותו טסט בקרוב. בעיקרון לא נשאר עוד כלום חוץ מללכת ולעשות את זה. עזבו את כל התהליך של השיפוץ, לא ממש מעניין. מה שבאמת חשוב זה כל האנשים שהכרתי בדרך. אז תודה לכל מי שעזר לי להגשים את החלום עד עכשיו, אני עוד רגע שם. יש יותר מדי שמות לציין. אבל יש שם אחד שאני חייב לציין - אורי סהר, שלצערי כבר לא איתנו. אני לא אתחיל לכתוב עליו הרבה, מי שהכיר אותו יודע באיזה בן אדם טוב מדובר. בהקשר אליו, הרכב שלי נמצא במוזאון בקיבוץ אייל, שהיה שייך אליו. מוזמנים לבוא בכל שבת בבוקר כשפתוח ולראות אותו.

בנושא התמונות, אני אוהב "לחיות את הרגע" אז אני בקושי מצלם משהו (תתעלמו מהאלבום תמונות של החתול). הנה כמה תמונות שמשקפות קצת מהתהליך. האחרונה לא הכי עדכנית אבל לא השתנה הרבה מאז.

תכתבו מה שאתם רוצים, אני אגיב. פשוט בעצלנות רבה.

IMG-20230531-WA0021.jpg

20230923_120138.jpg

IMG-20230113-WA0001.jpg

IMG-20230113-WA0033.jpg

IMG-20230113-WA0007.jpg

IMG-20230113-WA0014.jpg

• אהבתי 6

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שכתבת מינימום 1985…..

סתאם. מדהימה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...