Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמלות כרטיסי אשראי

mrmiki1234
שימו לב! השרשור הזה בן 459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,
מנסה להשוות בין עמלות של כרטיס אשראי I NEED IT והייטקזון. אני מבין שיש הבדל במשיכת מטח בחו'ל. האם יש הבדל גם בעסקאות פיזיות בחו'ל?
איפה אני יכול לראות את העמלות של הכרטיסים בקלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר, העמלות של שניהם זהות:

1% בגיהוץ, כלומר קניה באינטרנט, קניה בחו"ל וכו'

2.3% (או 3%, לא זוכר במדויק) במשיכה, כלומר הוצאת כסף מכספומט בחו"ל

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן בסיסי השימוש במזומן ישא את העמלות הגבוהות ביותר, גיהוץ (או תשלום במרשתת) כאשר החיוב נעשה במטבע המקומי יהיה הזול ביותר. חיוב בכל מטבע אחר יגרור עמלת המרה של הסוחר או בנק מקומי, שבדרך כלל תהיה יקרה.

חברות האשראי מפרסמות בדרך כלל רק את העמלות הנומינליות, אם יש כרטיס עם הנחה היא תצויין בפרסומים ובחוזים של אותו כרטיס. מכל מקום, שיחת טלפון למוקד השירות אמורה לפתור את החידה.

ממליץ לך להתחיל בגלישה לדף העמלות של החברה בה הונפק הכרטיס ולדף ההטבות של המועדון בו אתה חבר, ואם לא תמצא תשובה  התקשר למוקד השירות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיווק האגרסיבי של ineedit הרחיק אותי מאד גם מהקבוצה וכמובן שכלל לא שוקל את כ"א שלו. היתי מציע לך לבדוק את מועדון הוט, מקבלים בערך כל אחד שיש לו דופק והתנאים דומים מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הבחור מעצבן ואני שונא את הקבוצה שלו. אבל האשראי נותן הטבה שלי אישית שימושית מאד (כבר כמעט שנה מסתובב בעולם, לשלם 1% במקום 3% מצטבר להרבה כסף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בכרטיס UNIQ של MAX (אני מכיר של בוגרי הטכניון ואת"א, אבל יש עוד) עמלת ההמרה בגיהוץ 1.2% ובכרטיס פלייקארד של כאל 1.4%, וזה בודאי כרטיס שכל אחד יכול להנפיק, ולבטל את הדמ"ש בשיחת טלפון שנתית.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לישראכארד יש כרטיס אשראי קורפורייט עם 0% עמלות המרה.

שווה להרים טלפון ולבדוק אם אתה יכול להוציא אותו

• רעיון טוב! 1
נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Guy_25 כתב:

לישראכארד יש כרטיס אשראי קורפורייט עם 0% עמלות המרה.

שווה להרים טלפון ולבדוק אם אתה יכול להוציא אותו

של איזה קורפורייט ? 

לפני 19 שעות, DubelBoom כתב:

אכן הבחור מעצבן ואני שונא את הקבוצה שלו. אבל האשראי נותן הטבה שלי אישית שימושית מאד (כבר כמעט שנה מסתובב בעולם, לשלם 1% במקום 3% מצטבר להרבה כסף).

אתה נווד דיגיטלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את האפליקציה, אבל במה היא תעזור להפחתת עמלות המרה? מאלה אי אפשר להפטר אלא בהסדרים חריגים. אלה מקורות רווח חשובים לחברות האשראי, לבנקים והכי הרבה - לחברות תשלום כמו פייפאל ולסוחרים עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב Revolut אין עמלות המרה אם ממירים במהלך השבוע. אין גם עמלות משיכה מכספומטים עד לסכום של בערך 400 יורו לחודש בחשבון החינמי (יותר אם משלמים על חשבונות פרימיום). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומהיכן מגיע הכסף לאותו רבולוט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, sperial כתב:

ומהיכן מגיע הכסף לאותו רבולוט?

תראה, מדובר באחד הפינטקים הגדולים בעולם עם יותר מ-5000 עובדים ושווי חברה של מעל 30 מיליארד דולר, כך שכנראה כן יש להם תוכנית עסקית שעובדת...

בסופי שבוע - שבת וראשון - עמלת ההמרה עולה 0.5%. בנוסף, אם אתה בתוכנית החינמית אתה מוגבל בהמרה של עד 1000 יורו לחודש בערך. מעבר לזה בעלות של 0.5%. בעיקר כנראה עושים כסף מתוכניות חודשיות - יש להם שלוש תוכניות בתשלום חודשי וכל אחת מאפשרת יותר פעולות - סכומי המרה בחינם יותר גבוהים, שירותי ביטוח, לאונג'ים וכ"ו.

יש להם גם רישיון בנק של אחת המדינות הבלטיות, כך שאם מופקד אצלהם עד 100000 יורו הכסף מבוטח על ידי DGS (תוכנית הביטוח לבנקים של האיחוד).

מוזמן להתרשם באתר שלהם.

בכל מקרה, אחרי שימוש של כ-5 שנים ממליץ בחום. יש לי אשראי פיזי שלהם, וכמה כרטיסי אשראי וירטואליים (כולל חד פעמיים לעסקות מפוקפקות - ברגע שימוש האשראי "נגרס" ומקבלים אחד חדש)

עריכה אחרונה על ידי garicho
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפתח הוא האם הם מקבלים שקלים והאם שער ההמרה שציינת תופס לגבי שקלים.

אל תשכח שאתה חי באיחוד האירופי, כך שכל תנאי הבנקאות שלך שונים מאלה שבישראל.

יש נקודה נוספת שצריך לבדוק - אין לי מושג לגביה - והיא חוקי מניעת הלבנת הון, עם כל המגבלות והפרוצדורות שלהם על העברות כספים. אז 1000 אירו זה כסף קטן, אבל הרשויות עוקבות והבנקים חוששים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, sperial כתב:

המפתח הוא האם הם מקבלים שקלים והאם שער ההמרה שציינת תופס לגבי שקלים.

אל תשכח שאתה חי באיחוד האירופי, כך שכל תנאי הבנקאות שלך שונים מאלה שבישראל.

יש נקודה נוספת שצריך לבדוק - אין לי מושג לגביה - והיא חוקי מניעת הלבנת הון, עם כל המגבלות והפרוצדורות שלהם על העברות כספים. אז 1000 אירו זה כסף קטן, אבל הרשויות עוקבות והבנקים חוששים.

התשובה היא כן - הם מקבלים העברת סוויפט בשקלים. ושער ההמרה תופס לשקלים. אם אני מגיע לארץ אני משתמש רק ברבולוט.

אבל כמו שאמרתי, לצערי אני לא חושב שהם עדיין פועלים בישראל.

הנה כתבה מלפני שנתיים שנתקלתי בה:

https://www.themarker.com/blogs/amir-teig/2020-10-29/ty-article/0000017f-f8ab-d044-adff-fbfb93440000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...