Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו 1.0lx מהשכרה

vova6040
שימו לב! השרשור הזה בן 750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי הצעה לרכישת פיקנטו 1.0 גיר רגיל 2019 מחברת אוטוסנטר בעלות של 45000.הרכב עשה 78000 ק"מ.מטופל במוסכים של חברת הרץ.הרכב מגיע עם שנה אחריות ויש אופציה לעוד שנה.

ברשותכם 2 שאלות:

1(האם ניתן לסמוך על חברת הרץ שעשתה טיפולים לרכב בזמן?(יש פלט של היסטוריית טיפולים)

2)אמינות חברת אוטו סנטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפולים בזמן... כנראה שכן

איכות הטיפול והחלפים - הכי זול

מי נהג על רכב השכרה זול - צעירים

תשאל את עצמך אם היית מתחתן עם ז###?

• מבאס 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו פרטות נהנת מאחריות של 7 שנים, 3 מלאות ועוד 4 על מנוע וגיר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה בלוחות אוטוסנטר מוכרים כמה וכמה כאלו.

בדר"כ סעיף השכרה מורידים כ20% ממחירון. כתלות בביקוש לרכב, ולזה אין ביקוש.

חלק מהרכבים שמוצעים שם כבר 3 חודשים בלוח, וזה בשוק הכי רותח שהיה בעשורים האחרונים.

אין הרבה פרטיים, יש אחד 2018 כרגע, מפורסם כבר כחודש, עם +- אותו קילומטראג' שרוצה סביב ה 48 (אבל הגיע ל46 חודש שעבר וסביר שתוכל לרכוש בפחות אפילו).

בכל מקרה, באם עבר בדיקה מטעמך שאתה משלם עליה, ונמצא תקין, לדעתי תמורה הוגנת.

וודא מה כוללת האחריות כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה שלי באתר יש אחת מפורסמת שהיא גיר רגיל.בסניף אפשר לראות שקיימים כ 10 כאלה,שפזורים בסניפים שונים. כמובן שההנחה משתלמת לי,רק אם הרכב ייצא בבדיקה, תקין.לא מסתמך על הבדיקות שלהם.למרות שהראו לי פיקנטו אחת עם גילוי נאות שהוחלף לה גיר אז זה מעיד על אמינות.(אני מתעניין רק בגיר ידני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסעות בדיוק 33 פיקנטו ידניות מ-2019.

13 נמכרו לפרטיים כולן עדיין אצל הבעלים המקוריים.

12 היו בהשכרה/ליסינג ונמכרו ללקוחות פרטיים רובן אחרי שלוש שנים שימוש, אף אחת לא היתה במגרש יותר מחודשיים, רובן נמכרו תוך פחות מחודש.

1 הספיקה לעבור כבר שתי ידיים.

7 נמצאות אצל סוחרים ומחכות לרוכשים.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אישית ניסיון עם 3 רכבי השכרה מאוטוסנטר (הרץ לשעבר).

האמינות של אוטוסנטר מעולה, לא מסתירים שום דבר, הטיפולים שלהם לרוב במוסכים טובים.

לדעתי רק תשימו דגש על נושא הקלאץ', רכב כל כך חלש הפיקנטו הזה, באמת לזנק איתו בעליה זה חתיכת משימה אז כל המשכירים האלה בטח כבר גמרו אותו.

אם אפשר להסתדר על קלאץ' חדש (בסוף זה חלק מתכלה,כמו בלמים), גם אם אין צורך, אז לדעתי ללכת על זה בכיף.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, PriceDevil כתב:

נוסעות בדיוק 33 פיקנטו ידניות מ-2019.

13 נמכרו לפרטיים כולן עדיין אצל הבעלים המקוריים.

12 היו בהשכרה/ליסינג ונמכרו ללקוחות פרטיים רובן אחרי שלוש שנים שימוש, אף אחת לא היתה במגרש יותר מחודשיים, רובן נמכרו תוך פחות מחודש.

1 הספיקה לעבור כבר שתי ידיים.

7 נמצאות אצל סוחרים ומחכות לרוכשים.

שזה אומר?אוטוסנטר מוכרת רכבים כאלה בגלל שהם לא טובים?

לפני כשעה, GABIUBOGI כתב:

יש לי אישית ניסיון עם 3 רכבי השכרה מאוטוסנטר (הרץ לשעבר).

האמינות של אוטוסנטר מעולה, לא מסתירים שום דבר, הטיפולים שלהם לרוב במוסכים טובים.

לדעתי רק תשימו דגש על נושא הקלאץ', רכב כל כך חלש הפיקנטו הזה, באמת לזנק איתו בעליה זה חתיכת משימה אז כל המשכירים האלה בטח כבר גמרו אותו.

אם אפשר להסתדר על קלאץ' חדש (בסוף זה חלק מתכלה,כמו בלמים), גם אם אין צורך, אז לדעתי ללכת על זה בכיף.

איך הסניף בטבריה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, vova6040 כתב:

שזה אומר? אוטוסנטר מוכרת רכבים כאלה בגלל שהם לא טובים?

לא. רכבי השכרה נמכרים בד"כ אחרי שלוש שנים בתום אחריות היצרן - זה גם המקרה כאן.

בסה"כ כתבתי מה היצע הפיקנטו 2019 הידניות בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, vova6040 כתב:

שזה אומר?אוטוסנטר מוכרת רכבים כאלה בגלל שהם לא טובים?

איך הסניף בטבריה?

בדיוק שם קניתי את שלושת הרכבים מההשכרה, המנהל שם מושיקו חבר טוב שלי, אפשר לסמוך עליו.

אוטוסנטר זה שלוחת המכירה של HERTZ, הם כולם שייכים לקבוצת מאיר (וולבו, הונדה, מכבי חיפה).

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי חושב פעמיים לפני שאני קונה רכב ידני שהיה בהשכרה.

קח בחשבון שכל שוכר לא ידע לתפעל את הרכב וזה התבטא בשחיקת הקלאץ' שניתן להחלפה, אבל גם בכיבוי המנוע אלפי פעמים וגם הכנסת הילוכים לא נכונה, כגון במקום הילוך רביעי להכניס לשני, והעלאת הסל"ד ברמות לא בריאות.

אני מעדיף ידני מליסינג שאומנם לא שמורה כמו פרטי אבל לפחות מדובר בדרך כלל בנהג יחיד שמורגל על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...