Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובשי קולט שנת 2000

wwe1984
שימו לב! השרשור הזה בן 732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאיזה חלקים אתה מתכוון?

חלקים לטיפול רגיל כמו פילטרים, פלגים, רפידות בלם וכו' - לא תהיה בעיה להשיג כי זה תמיד משותף עם דגמים אחרים של היצרן. 

חלקים יחודיים לדגם שלא נמצאים בדגימום אחרים של מיצובישי - כן תהיה בעיה להשיג .תצטרך לחפש בעצמך  ולהזמין מחו"ל, או לחפש בחניות בארץ. לפעמים יש "מציאות" בחנויות חלפים וותיקות.

זה כבר רכב "פרוייקט" במובן מסויים.

אם אתה בונה על זה שהכל יהיה על נמדף, אל תקנה את האוטו הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@wwe1984
מכרתי רכב ידני כזה מודל '99 לפני כחודש. אני הייתי יד 2. הוא היה ברשותי כ-20 שנה וגמא 200,000 ק"מ. כיוון שהוא טופל לעילא, הוא נסע נהדר ואפילו היה חסכוני בנסיעה רגועה בכבישים בינעירוניים (16 קמ"ל).
כיוון שתא הנוסעים ברכב הוא עמיד באופן יוצא דופן, לא נשבר או התעקם בו כמעט דבר.
האמינות המכאנית של המכונית שהחזקתי היתה פנומנלית, אבל האמינות הזו תלויה מאוד באופי הנהיגה והתחזוקה של הבעלים.
אני כותב את זה, כי הדגם הזה היה משום מה אבן שואבת לבעלים חובבי נהיגה ולכן תתקשה למצוא מכונית כזו במצב מצוין.

בהתאם לתשובתו של בוקי ולניסיוני, קיימים חלפים זמינים למערכות המכאניות של הרכב. גם למערכות שלא מתחת למכסה המנוע יש חלפים. לדוגמה, מעט לפני המכירה, הוחלף אצלי מנגנון חלון חשמלי בצד הנוסע בסכום של 600 ש"ח.
לא היתה למוסכים שטיפלו במכונית כל בעיה להשיג חלפים, אבל המוסך האחרון התמחה בתאור הקשיים בהשגת החלפים, שאני מצאתי על נקלה באינטרנט. בישראל.

אם את/ה חסר ידע מכאני, אתה תהיה תלוי במוסכים שירצעו את  אוזנך אל המשקוף כדי לספק לך את אישור הרכב המיושן לו תזדקק פעמיים בשנה.
בוקי לא הגזים בתאור קשיי התחזוקה הצפויים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כהערת אגב, הדגם שקדם לו היה מוצלח משמעותית
הן בחיצוניות והן בביצועים
הדגם שאתה מדבר עליו הוא מרגיש חלש.
ב 98 חשבתי להחליף את הקולט 94 שהיתה לי ועשיתי נסיעת מבחן. אני זוכר אכזבה ענקית ביחס לדגם שקדם לו.

אני אומר שאם כבר להיכנס להרפתקאה, לפחות עם משהו שיש לו ערך מוסף.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהערה להערת האגב, אני מבקש לחלוק מניסיוני.
אחותי החזיקה בקולט מודל 93' במשך כ-12 שנים. היא נגנבה בגיל 15, לאחר שטופלה לאורך כל השנים במוסך מורשה יבואן.
כיוון שנהגתי בשתי המכוניות לאורך שנים, אני מרגיש שיש לי הפרספקטיבה המתאימה כדי לחוות את דעתי על ההבדל בין המכוניות.
חוות הדעת שלי מוגבלת בגורם האנושי. אני לא מנסה להעמיד מכוניות במבחן מעטפת הביצועים שלהן.

אם זכרוני לא בוגד בי, למודל הותיק יוחסו 113 כ"ס ולחדש - 90 כ"ס.
אחרי 15 שנים והטיפול הטוב ביותר, חלק מהסוסים של הקולט מודל 93' ברח מן האורווה, וכך יהיה גם במודל 2000 שמבקש הפות"ש הנכבד לרכוש.
קשה להאמין שהפות"ש ימצא הבדל בביצועים בין שתי מכוניות ותיקות כל כך, כך שכשהוא ישווה את המכוניות זו מול זו, ספק אם ימצא הבדלים ביניהן בשימוש סביר.

עריכה אחרונה על ידי PelegOhel
הגהה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...