Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרקטורון side by side שאלות ותהיות

method
שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צפרא טבא,

שוקל לקנות sbs, בסגנון arctic wildcat 700/1000.

משום מה לא מצליח לרכז מידע סביב הנושא הזה.

אז כמה שאלות ברשותכם:

1) כמה עולה לבטח כזה דבר, ושיהיו שני נהגים נקובים?(ומי מבטח כלים כאלו? לאן להתקשר?) נכנסתי לאתר הפול ולא בדיוק הבנתי איזה סוג של כלי שטח עליי לבחור(אני רוצה שתהיה אופציה חוקית לסוע בכביש רגיל).

2) מה החוקיות לגבי נסיעה בכבישים רגילים? הבנתי שבחלק ניתן לסוע, בחלק לא, בחלק ניתן אך לא בכביש מהיר וכו'

3) כמה שעות מנוע זה נחשב הרבה לכלים כאלה? אני חושב על תקציב של 25-35, מה שמציב אותי בדגמים שנים 2013-2016.

4) אני גר באיזור פלמחים, האם זה איזור שיהיה לי מה לעשות עם כלי כזה מבלי לקנות נגרר בכדי להגיע למקומות אסטרטגיים?

5) שאלה של צעיר: האם הכלי מחייב רשיון מיוחד? או שרשיון נהיגה על רכב פרטי מספיק...

נראה לי שאלה השאלות הראשוניות... אשמח שתשתפו קצת מידע ברשותכם!

שיהיה אחלה יום 🙃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כלים מ 2015 ומעלה מוגדרים לרוב "T2 רכב שטח" ומותר להם רק לחצות כביש ולא לנסוע בו.
לפני זה יש בלאגן גדול : חלק הם טרקטור חקלאי , הרוב טרקטור משא.
כלים ישנים שיש להם רישוי טרקטור חקלאי אסורים בנסיעה בכביש בלי קשר לרשיון הנהג למעט חצייתו - לא רלוונטי היום, אם יש לך רשיון B רגיל אז טרקטור משא T3 יכול לנסוע על כביש (לא דרך מהירה), אם יש לך רשיון נהיגה לטרקטור בלבד אסור לך לעלות על כביש  ולא משנה מה רישוי הכלי.

לגבי האיזור - בשלב מאוד מוקדם אתה תמצה את איזור פלמחים- אשדוד-השפלה ותרצה יותר, אז תצטרך גרור.

למיטב ידיעתי רשיון נהיגה B רגיל מספיק לנהוג בטרקטור משא.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה המפורטת.

אך עדיין לא הבנתי איזה רישוי אני צריך לחפש...

הויילדקט שבתקציב שלי הם שנת 2016. האם זה אומר שבכל מקרה אסור לסוע על כביש?

אז הדבר הכי טוב הבא זה רישוי שמאפשר לחצות כביש אך לא לסוע בו?

ואיך נקרא רישוי שמותר לסוע בו בכל מקום(מההודעה שלך אני מבין שיש רק כלים 2014 ומטה בקבוצה הזו)?
ואיך נקרא רישוי שמותר לחצות כבישים?

אני מנסה להבין איזה רישוי אני צריך לחפש.

מבחינת רשיון יש לי רשיון רכב רגיל ואופנוע בלתי מוגבל(אם זה משנה משהו...).

הדגמים שכרגע אני שוקל:
wildcat 700 2016

wildcat x 1000 2016

maverick x ds t1 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוויילדקט 2016 הוא עם כנראה רשיון רכב T2 רכב שטח ואסור לו לנסוע בכביש למעט חצייתו.
אם אתה רוצה לנסוע בכביש אתה מחפש כלי עם רישוי טרקטור או טרקטור משא T3, ראה פה
https://www.gov.il/he/departments/legalInfo/tractor_regulations

מכיוון שיש לך כבר רשיון לרכב אתה לא מוגבל כמו בני נוער שיש להם רק רשיון לטרקטור (ולא מכונית עד 3.5 טון) ובכלים כאלה אסור להם (ובצדק לדעתי) לעלות על כביש.

אלו כלים בסגנון מיול, ריינג'ר, גייטור וכו' או רייזרים ותומקארים שיש להם רישוי טרקטור משא. פירוט חלקי פה

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...