Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ניתן למצוא את הססמא של ה-WIFI ?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשאלתי, אז אני שואל פה...

הססמא לא שמורה בזיכרון הדפדפן, ואני לא יודע איך להיכנס להגדרות מתוך הנתב (נתב ישן של בזק).

אודה למדריך להדיוטות כיצד ניתן לאתר את הססמא.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה חסר לך.

הסיסמא להתחברות לרשת האלחוטית או סיסמת הגישה לעמוד הניהול של הנתב.

את הראשון אפשר למצוא בכל מיני דרכים, תלוי במכשיר ומערכת ההפעלה של המכשיר איתו אתה מתחבר.

השני זה כבר בעיה קשה יותר ולהבנתי רק איפוס הנתב להגדרות ברירת מחדל יעזור.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא שינית אותה היא כתובה על הנתב עצמו. אבל כנראה שהיא כן שונתה מתישהו.

אז או להכנס להגדרות הנתב בכתובת 10.0.0.138 או 192.168.1.1 (רוב הסיכויים שזה יהיה אחד מאלה) ולקוות שהשם משתמש וסיסמא לממשק הם admin עבור שני הסעיפים.

אופציה נוספת וקלה יותר, בגלל שזה נתב של בזק, להתקשר אליהם. יש להם גישה אליו. הם כנראה לא ידעו להגיד לך מה הסיסמא הנוכחית, אבל כן ידעו לקבוע אחת חדשה שאותה תרשום לעצמך איפשהו.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, אורי מ. כתב:

לא ברור מה חסר לך.

הסיסמא להתחברות לרשת האלחוטית או סיסמת הגישה לעמוד הניהול של הנתב.

את שתיהן, האמת. אני יודע לגשת לססמת ה-WIFI דרך הנתב, אבל כמו שאמרתי- אין גישה גם לססמא שלו.

לפני 28 דקות, אורי מ. כתב:

את הראשון אפשר למצוא בכל מיני דרכים, תלוי במכשיר ומערכת ההפעלה של המכשיר איתו אתה מתחבר.

השני זה כבר בעיה קשה יותר ולהבנתי רק איפוס הנתב להגדרות ברירת מחדל יעזור.

הגישה היא ממחשב נייח. ה-WIFI נועד עבור טאבלט חדש, שלא ניתן להגדיר בשיכפול מהמכשיר הישן  (הישן התפגר, לכן טאבלט חדש...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנתב אמור להיות לחצן איפוס שלוחצים עם משהו דק, להחזיק כמה שניות.

אחרי האיפוס אפשר יהיה לבצע לוגין לנתב עם שם משתמש וסיסמא דיפולטיים שרשומים על המדבקה שעליו. 

אבל זה לא הגיוני שהם שונים מהדיפולט, אלא אם כן אתה בעצמך שנית דרך ממשק ניהול של הנתב. 

איזה נתב זה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ההתנהלות של היצרנים היא לתת לכל פריט סיסמא יחודית ולרשום אותה על המדבקה שנמצאת על הנתב. במקרה כזה סביר להשאיר את הסיסמא של היצרן.

בעבר הלא ממש רחוק, מוצרים של יצרן מסויים, הגיעו עם סיסמת ברירת מחדל אחידה לכל המוצרים מאותו הדגם ולפעמים לכל המוצרים שאותו יצרן מייצר. במקרה כזה זאת טעות קשה לא לשנות את הסיסמא ורצוי גם את שם המשתמש.

עריכה אחרונה על ידי אורי מ.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתב הוא ישן מאד, ואני מקווה שהססמא הדיפולטית בו הוחלפה :LOL:- אם כי זה יוצר לי בעיות.

אעביר את המידע הלאה לגבי הססמא שאמורה להיות רשומה עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, ברווז כתב:

הנתב הוא ישן מאד, ואני מקווה שהססמא הדיפולטית בו הוחלפה

טכנאי שהתקין את התנתב לא יחליף את הסיסמא, הסיסמא אם הוחלפה, הוחלפה על יד המשתמש עצמו. אם הוא מספיק מתקדם וידע להגיע לממשק הנתב בשביל להחליף סיסמא, הוא אמור לדעת לאיזה סיסמא הוא החליף...

לפני כשעה, אורי מ. כתב:

היום ההתנהלות של היצרנים היא לתת לכל פריט סיסמא יחודית ולרשום אותה על המדבקה שנמצאת על הנתב

כי ברוב המקרים הנתבים עם הסיסמא הג'נרית פעלו כל הזמן עם אותה סיסמא ג'נרית שאף אחד לא דאג להחליף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ברווז כתב:

נשאלתי, אז אני שואל פה...

הססמא לא שמורה בזיכרון הדפדפן, ואני לא יודע איך להיכנס להגדרות מתוך הנתב (נתב ישן של בזק).

אודה למדריך להדיוטות כיצד ניתן לאתר את הססמא.

וייפיי שלך או של השכנים?

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההצעה הפשוטה ביותר כבר קיבלת כאן: הכנס סיכה לחור שבאחורי הנתב, הכנס אליו לפי הסיסמה שעל המדבקה ואז צור לעצמך סיסמה מעודכנת.

אם יש לך מספר הדגם של המכשיר סביר שאם לא שמרת את חוברת ההוראות תוכל למצוא אותה במרשתת.

דרך אגב, רכשתי לאחרונה שלושה נתבים תוצרת אסוס, והיוזר והסיסמה שלהם הם admin/admin המחכר. שני נתבים קודמים (נמסרו לחבר פורום)  היו גם הם עם סיסמאות פשוטות שנמצאו הן במדבקות על המכשירים והן בספר ההוראות שהורדתי מהמרשתת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.תכנס להגדרות של הראוטר ותוציא את הסיסמא.

2. תתקשר לבזק ותבקש את הסיסמא, או שאם אין לך גישה לראוטר תבקש מהם יוזר אדמין של הראוטר שלהם(בדרך כלל לא נותנים, אבל עם קצת התעקשות תקבל אותו).

3.אם יש לך לדוגמא מחשב מבוסס וינדוס שמחובר  בwifiאתה יכול לעקוב אחרי המדריך הזה ולמצוא את הסיסמא ב2 דקות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@FuriousLift שכחת לקשר את המדריך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, DubelBoom כתב:

אז או להכנס להגדרות הנתב בכתובת 10.0.0.138

זו כנראה הכתובת, מביא אותי להזנת ססמא. ה-192 לא עושה כלום. 

לפני 20 שעות, Buki כתב:

על הנתב אמור להיות לחצן איפוס שלוחצים עם משהו דק, להחזיק כמה שניות.

אחרי האיפוס אפשר יהיה לבצע לוגין לנתב עם שם משתמש וסיסמא דיפולטיים שרשומים על המדבקה שעליו. 

אין מדבקה... ולא רשום כלום. נוסה אדמין אדמין, 1234. כנראה שהססמא הדיפולטית הוחלפה. 

האם איפוס לא יצריך טכנאי שיחבר מחדש את כל הסיפור? החזרת הגדרות למיניהן? 

מעולם לא ביצעתי משהו כזה בעצמי, כך שאני לא יודע מה יקרה הלאה אחרי האיפוס.

מצד שני, לחלונות 7 (או 10, לא יודע מה מהן מותקן על המחשב בדיוק) יש חיבור קל ועצמאי לרשת, כך שזו לא אמורה להיות בעייה אלא אם אני טועה בענק...

לפני 17 שעות, Buki כתב:

הסיסמא אם הוחלפה, הוחלפה על יד המשתמש עצמו. אם הוא מספיק מתקדם וידע להגיע לממשק הנתב בשביל להחליף סיסמא, הוא אמור לדעת לאיזה סיסמא הוא החליף...

בעל המחשב נפטר. אני רק מנסה לעזור כמיטב יכלתי. סביר מאד להניח שהוא אכן החליף את הססמא הגנרית, אבל אין לי איך לשאול אותו למה היא הוחלפה.

טוב, טכנית לשאול אין לי בעייה, לקבל תשובה זה החלק הקשה.

לפני 10 שעות, sperial כתב:

אם יש לך מספר הדגם של המכשיר סביר שאם לא שמרת את חוברת ההוראות תוכל למצוא אותה במרשתת.

מעניין. ייבדק. 

לפני 7 שעות, FuriousLift כתב:

1.תכנס להגדרות של הראוטר ותוציא את הסיסמא.

זה מה שרציתי לעשות, ללא הצלחה.

2. תתקשר לבזק ותבקש את הסיסמא, או שאם אין לך גישה לראוטר תבקש מהם יוזר אדמין של הראוטר שלהם(בדרך כלל לא נותנים, אבל עם קצת התעקשות תקבל אותו).

זה כנראה השלב הבא שינוסה.

3.אם יש לך לדוגמא מחשב מבוסס וינדוס שמחובר  בwifiאתה יכול לעקוב אחרי המדריך הזה ולמצוא את הסיסמא ב2 דקות.

אודה לקישור למדריך. יש לי כזה מחשב נייד, אבל גם הוא לא יודע את הססמא (לא חובר לשם מעולם). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, ברווז כתב:

אין מדבקה... ולא רשום כלום.

יש לך צילום או דגם של הנתב? וסליחה על השאלה הדבילית, האם נסית Admin או רק admin? 

לפני 13 דקות, ברווז כתב:

האם איפוס לא יצריך טכנאי

צריך להגיר את השם של רשת WiFi מחדש, סיסמא מחדש ואולי עוד כמה דברים. אם זה לא גולש אחרי האיפוס,  אבל אתה כבר יכול לעשות log in לנתב, אתה מתקשר לתמיכה שלהם והם יגידו לך איזה ערכים צריך לשנות ואיפה. 

אבל אין טעם לעשות איפוס אם אתה לא יודע מה היה ה username והסיסמא הדיפולטיים לנתב זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...