Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון/כיוון של מערכת מולטימדיה באיזור חיפה/קריות/כרמיאל

שימו לב! השרשור הזה בן 845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

השבוע קניתי אוטו (טוב, חייבים לכתוב כאן, אז קיה סיד 2018 דיזל, אבל זה לא משנה לסיפור). מותקנת בו מערכת מולטימדיה שאני לא מצליח לזהות. חיפשתי באינטרנט מעל שעה, גם לפי צילום, אבל אין לי מושג מי היצרן או מה הדגם. בכל מקרה, זה לא הותקן על ידי אדי מערכות (דיברתי איתם).

למערכת יש גם מצלמת רוורס. הכל עובד, אבל קורה משהו משונה כשאני נוסע לאחור: הרדיו מפסיק לעבוד לגמרי, וכאשר אני מעביר ל-D, לפעמים הסאונד חוזר ולפעמים לא. כשהוא חוזר, אז לפעמים זה בעוצמה שהיתה קודם, ולפעמים בשקט-בשקט. אני יודע שיש מערכות שמשקיטות את הסאונד בנסיעה לאחור כדי שנשמע את הצפצופים של חיישן הרוורס--אבל אצלי אין חיישני רוורס בכלל! כשאני שומע מוסיקה בסטרימינג מהטלפון, אז הסאונד לא חוזר בכלל אחרי נסיעה לאחור.

בעייה בהגדרות? מערכת תקולה? אני גר במשגב ומחפש טכנאי אמין בטווח של חצי שעה ממני שיבדוק ויטפל בבעיה בלי לנסות למכור לי משהו שאני לא צריך.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, דני שיאון כתב:

שלום לכם,

השבוע קניתי אוטו (טוב, חייבים לכתוב כאן, אז קיה סיד 2018 דיזל, אבל זה לא משנה לסיפור). מותקנת בו מערכת מולטימדיה שאני לא מצליח לזהות. חיפשתי באינטרנט מעל שעה, גם לפי צילום, אבל אין לי מושג מי היצרן או מה הדגם. בכל מקרה, זה לא הותקן על ידי אדי מערכות (דיברתי איתם).

למערכת יש גם מצלמת רוורס. הכל עובד, אבל קורה משהו משונה כשאני נוסע לאחור: הרדיו מפסיק לעבוד לגמרי, וכאשר אני מעביר ל-D, לפעמים הסאונד חוזר ולפעמים לא. כשהוא חוזר, אז לפעמים זה בעוצמה שהיתה קודם, ולפעמים בשקט-בשקט. אני יודע שיש מערכות שמשקיטות את הסאונד בנסיעה לאחור כדי שנשמע את הצפצופים של חיישן הרוורס--אבל אצלי אין חיישני רוורס בכלל! כשאני שומע מוסיקה בסטרימינג מהטלפון, אז הסאונד לא חוזר בכלל אחרי נסיעה לאחור.

בעייה בהגדרות? מערכת תקולה? אני גר במשגב ומחפש טכנאי אמין בטווח של חצי שעה ממני שיבדוק ויטפל בבעיה בלי לנסות למכור לי משהו שאני לא צריך.

תודה

בהצלחה לך 🙏 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.12.2021 בשעה 21:31, דני שיאון כתב:

שלום לכם,

תודה

מחוסר התגובות אני מבין שאין אף מתקין/טכנאי אמין בטווח חצי שעה ממשגב. מה עם טווח של שעה, מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יותר צפונה אני יכול להמליץ לך על אודיו אם במעלות. מתן תותח הוא עושה עבודה מאוד נקיה ומסודרת. ראיתי כמה שהגיעו אליו עם התקנות זוועתיות שהוא תיקן בצורה מושלמת. שווה להרים טלפון להתייעץ איתו.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, dalet11 כתב:

קצת יותר צפונה אני יכול להמליץ לך על אודיו אם במעלות. מתן תותח הוא עושה עבודה מאוד נקיה ומסודרת. ראיתי כמה שהגיעו אליו עם התקנות זוועתיות שהוא תיקן בצורה מושלמת. שווה להרים טלפון להתייעץ איתו.

תודה רבה, מעלות בהחלט בטווח הסביר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...