Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 יורד מהפסים

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, ch2856 כתב:

. כמה ירכשו כאן יאריס GR במחיר של כ- 220,000 שקל

הרבה.

רק שבארץ ה gr תעלה לך קצת מעל 300k, ולא 220 (כי ייבאו כבר 2 לארץ).

וזה אולי למה לא מייבאים. כי כשכן מייבאים, המחיר כל כך מוגזם שאף אחד לא קונה, חוץ מבודדים עם הרבה כסף מיותר בכיס.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 5 שעות, Super_T כתב:

כנראה שהרבה קודם, יש פה כמה חברי פורום שיכולים לעזור עם זה, אולי @PriceDevil יודע..

הפורסטר XT TURBO האחרונה בהחלט עלתה על כבישי ישראל ב-11/11/2018.

לגבי דגמים מיוחדים מכל היצרנים - לא כל קשת הדגמים זמינה לכל יבואן (גם אלה שיש להם תקינה מתאימה) בגלל מדיניות השיווק של כל יצרן.

למשל סוזוקע לא מאפשרים למכשירי תנועה להביא סוזוקי סוויפט ספורט, ולא דגמים של טויוטה הממותגים בסמלי סוזוקי (ראב 4 למשל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Super_T כתב:

עצם העובדה ש-S3 עולה פה סביב 400K ש"ח אומר הכל, אין ספק.

אני לא רואה סיבה לשלם כזה סכום על כזה רכב, לעומת זאת בחיסכון של 80-90 אלף שקלים, לקנת GOLF R או חיסכון של 100 אלף שקלים לקנות GTI CLUBSPORT זה לגמרי אפשרי מבחינה שיווקית. 

ואז יש את קופרה לאון, שאמנם עם המנוע הנכון, אבל הנעה קידמית בלבד.

לוקח את הטעות שלי על SQ3, אבל זה לא ממש משנה, קח את זה ותלביש את המשל על S4 או SQ2 שיכול היה להימכר פה בכמויות רציניות עם המחיר הנכון,

על גרסאות AVANT אני בכלל לא מדבר, המחיר של RS4 או RS6 פשוט גובל בהזיה.

אפשר גם להיפרד שניה מאאודי ולשאול למה אין פה פולקסוואגן T-ROC או T-ROC R? 

אנחנו מבינים שיש פה הרבה מיסים - זה בסדר, ואת זה לוקחים בחשבון כשקונים רכב,

מצד שני גם רכבים שהם ספורט-יבים יכולים להיות מפוזרים הרבה יותר בכבישים - ובשביל זה צריך שייבאו אותם 🙂

אני לא בטוח שהיו נמכרות פה 4 סופרות בשנה, כמו שאני לא מאמין שמאזדה מוכרת פה 10 מיאטות בשנה, אני צריך לחזור לבדוק מה פירסם pricedevil בסיכום האחרון שלו... (אפרופו מאזדה שהיבואן בארץ מסרב להביא לפה את מנועי הטורבו שלה..)

אני מניח ששנינו רוצים את אותה התוצאה, 

אני פשוט חושב שעלינו מוטלת חובת ההדבקה ההמונית של האנשים בלהכיר את האפשרויות שיש בפניהם לקנות רכבים "אחרים" ו"מיוחדים" יותר.

לגבי הפירסומים של יונדאי, זוכר שראיתי אחד או שניים וזה כי אני מתעניין בעולם הרכב, לא זוכר פרסומת בפריים טיים בטלויזיה, אולי היתה..

ועדיין לא פתרנו את התעלומה של סובארו בארץ 😄

בעניין ה Audi Avant - אני יכול להגיד לך שאני התחננתי - פשוט ככה, לצ'מפיון שיסכימו לעשות הזמנה מיוחדת על Audi A4 Avant דיזל. התחננתי, הייתי מוכן לשים את הסכום *מראש*, קיבלתי לא מהדהד. אז מה עשיתי? התחלתי בתהליך יבוא אישי של הדיילי שלי מגרמניה (Audi A6 Avant), וגם שם, צ'מפיון סירבו בכל תוקף לחתום על טופס שבו הם מסכימים לטפל ברכב (זאת למרות שהרכב טופל בדיוק גרמני במוסך המורשה של אאודי בשטוטגרט). למזלי, רון ממוסך רון כן הסכים לחתום.

דרך אגב, ייאמר לזכות היבואן של BMW שהסכים בלי הרבה שכנועים לייבא BMW 3 Touring -- העסקה לא יצאה לפועל עקב זמן אספקה ארוך ומחיר מאוד גבוה, אבל מאוד התרשמתי מהפתיחות שלהם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S4/RS4 AVANT ו- S6/RS6 AVANT הן מכוניות מדהימות, לא פחות, 

באופן כללי, גרסאות AVANT טובות הן נכס, בטח למי שצריך את המקום (ונשאיר את מרצדס בצד..)

לא באמת ברורים לי המחירים של מה שמגיע לפה.

אולי תופרים מחיר מיוחד כדי שאף אחד לא יקנה.. 🤷‍♂️

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, PriceDevil כתב:

הפורסטר XT TURBO האחרונה בהחלט עלתה על כבישי ישראל ב-11/11/2018.

לגבי דגמים מיוחדים מכל היצרנים - לא כל קשת הדגמים זמינה לכל יבואן (גם אלה שיש להם תקינה מתאימה) בגלל מדיניות השיווק של כל יצרן.

למשל סוזוקע לא מאפשרים למכשירי תנועה להביא סוזוקי סוויפט ספורט, ולא דגמים של טויוטה הממותגים בסמלי סוזוקי (ראב 4 למשל)

היתה הצהרה של המנכ"ל שהסוויפט ספורט תגיע, מילים ללא כיסוי?
מה לדעתך מונע אאוטבק טורבו, מחיר גבוהה או חוסר הקצאות? וWRX?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Super_T כתב:

S4/RS4 AVANT ו- S6/RS6 AVANT הן מכוניות מדהימות, לא פחות, 

באופן כללי, גרסאות AVANT טובות הן נכס, בטח למי שצריך את המקום (ונשאיר את מרצדס בצד..)

לא באמת ברורים לי המחירים של מה שמגיע לפה.

אולי תופרים מחיר מיוחד כדי שאף אחד לא יקנה.. 🤷‍♂️

לא כל כך הבנתי למה לא לייבא את גרסאות ה A Avant. סה"כ לוולבו עם ה V60 הולך מצוין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Super_T כתב:

מקווה שלא נשנה את נושא השרשור

רשמתי את זה קודם :-)

בהחלט אפשר לפתוח על זה שרשור, אולי ממנו יבוא גם שינוי..

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין שוק המשומשות.

יש היסטריה רק ליפניות אוטומטיות נראה לי

אני מנסה למכור ספארק ידנית, דבר ראשון טווח המחירים שמוכרים אותה הוא עצום (מ 10k  עד 24k) אבל לבנתיים קיבלתי רק טלפון אחד.

זה גם ידני

גם שברולט וגם יש הרבה למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה גם פיקנטו מ 2019, כבר שבועיים מפורסמת, כשחדשה EX לא בהרבה יותר יקרה.
חבר עשה חישוב עבור הרכב לבת שלו והגיע למסקנה שעדיך בכלל מימון כמעט מלא ל 5 שנים ייצא לא 1K לחודש. אז המחירון שרוצים על EX משנת 2019 ממש לא הגיוני. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד, כמעט ואין מציאות ביד2 אנשים מפרסמים מעל הפופיק, מחר צפויה לעלות ריבית בנק ישראל מה שיגרור העלאה בהחזר הלוואות/משכנתאות (לא משהו מטורף אלא עוד כמה עשרות שקלים בחודש) אולי משם תגיע הישועה ויצא האוויר מהמשומשות

Screen Shot 2022-07-03 at 16.00.41.png

• מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, תחבצ כתב:

עוד אחד, כמעט ואין מציאות ביד2 אנשים מפרסמים מעל הפופיק, מחר צפויה לעלות ריבית בנק ישראל מה שיגרור העלאה בהחזר הלוואות/משכנתאות (לא משהו מטורף אלא עוד כמה עשרות שקלים בחודש) אולי משם תגיע הישועה ויצא האוויר מהמשומשות

Screen Shot 2022-07-03 at 16.00.41.png

אני אישית יכול להגיד לך שזה מה שעצר אותי מלרכוש רכב יד 2.

באתי לבנק לקחת הלוואה לצורך קניית רכב והריבית הייתה מטורפת. קיבלתי הצעה של 7-8 אחוז ריבית על הלוואה של 30 אלף.

לפני שנתיים לקחתי את אותה הלוואה עם 1-1.5 ריבית!.

העדפתי להשאר עם הרכב שלי לעת עתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאתי הלוואה שנלקחה במאי, כמובן שמאז הריבית עלתה בעוד 0.4 אחוז. קניית רכב דרך פורד, הגישו בקשה לבנק (לאומי) והריבית שנתנו ממש אטרקטיבית. זה מין עסק כזה בין היבואנים לבנקים שעם מכתב המלצה לפני קניה מהיבואן הבנק נותן הלוואה נוחה. לעומת זאת בשוק היד2 תצטרך הלוואה לכל מטרה או הלוואה אינטרנטית שקר כלשהו ששם הריביות בהחלט של שוק אפור (8% ומעלה אפילו).
זה לא שרשור להלוואות אבל כמובן שיש הלוואות משתלמות אחרות שאפשר להשתמש בהן לצרכי קניית רכב (השתלמות / גמל/ הייטק / מורים / חבר / הסתדרות....)

WhatsApp Image 2022-07-03 at 4.29.49 PM.jpeg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...