Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 יורד מהפסים

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 19 דקות, om2 כתב:

יש לו מטרה אחת. שומה ברורה למקרה של נזק/גניבה לרכב.

זאת בדיוק השאלה מה הטעם במחירון שומה שאינו משקף את המציאות בשטח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, EliC25 כתב:

מישהו יכול להסביר לי אחת ולתמיד למה המחירון לא באמת מחובר למחירי השוק האמיתיים? 

אפשר לקחת את הג'יפים כדוגמא:

הרי לנד קרוזר תמיד נמכר עשיריה מעל לפחות.

וגרנד ויטרה, גם כן.

על דיפנדרים אני בכלל לא מדבר.

מה עם הצד ההפוך? רכבים צרפתיים, שנמכרים בעבור נזיד עדשים ועשרות אחוזים מתחת למחירון.

מה הטעם במחירון? את מה הוא משקף?

כבר לא ממש נכון לגבי רכבים צרפתיים. בשנה וחצי האחרונות נמכרים במחירון ואפילו מעל בדגמים מסוימים. מניח שזה ישתנה עם חידוש מלאי הרכבים החדשים וזמינות גבוהה יותר. אישית, לא מזמן רכשתי סיטרואן שהיתה שנה וקצת על הכביש במחירון (אפילו משוקלל) בסכום שקרוב לרכב חדש. הכל עניין של היצע וביקוש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המצב הזה גורם לי לשקול לקנות רכב חדש מחברה, גם אם עד היום העדפתי תמיד למצוא רכב יד שניה בגלל הירידות ערך.

יודעים במקרה מה הזמינות להזמנה של אופל קורסה היום?

היייתה לי איביזה מהעבודה שממנה הייתי מרוצה, אבל נאלץ להחזיר עקב מעבר עבודות.

אם יש רכבים דומים בזמינות הגיונית שאפשר להזמין בלי לחכות חודשים/שנים? 

ויתרתי על ה-208 כי לפי הבנתי מדובר באותה אופל קורסה בתחפושת אחרת, רק במחיר משמעותית גבוה יותר, ללא כל סיבה.

ולקנות עוד איביזה טיפה מבאס (בכל זאת יהיה נחמד לקנות רכב שונה), וגם שאני בעיקר חושש להחזיק ברכב עם DSG7 בלי שיש חברת ליסינג שאחריות על התיקונים.

או בקצרה ובמילים אחרות:

יש איזו רשימה של רכבי סופר מיני שנמצאים בזמינות סבירה יחסית למצב היום?

עריכה אחרונה על ידי serg90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, dr6633 כתב:

כבר לא ממש נכון לגבי רכבים צרפתיים. בשנה וחצי האחרונות נמכרים במחירון ואפילו מעל בדגמים מסוימים. מניח שזה ישתנה עם חידוש מלאי הרכבים החדשים וזמינות גבוהה יותר. אישית, לא מזמן רכשתי סיטרואן שהיתה שנה וקצת על הכביש במחירון (אפילו משוקלל) בסכום שקרוב לרכב חדש. הכל עניין של היצע וביקוש.

צרפתים חדשים יחסית זה לא עניין כל כך.

תהדוק מה קורה עם צרפתיות בנות 5-6 ומעלה.

לפני 4 דקות, serg90 כתב:

TL;DR

אמלק

ארוך מדי לא קראתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות בחוויה האישית שלי,
שוק 2 עדיין לא התייצב מאז הקורונה.

אני מכרתי את הטיגואן שלי ב-10K מעל למכירון בלי לפרסם את הרכב, רק מפה לאוזן ובלי בדיקה (נפלתי על אדם שחולה על הדגם),

בדיוק בגלל שאין רכבים להזמנה.

בבדיקה שעשיתי לרכב שהזמנתי מהסוכנות (אטקופרה) - יש כמה אקסמפלרים ביד 2, כולם מבקשים מחיר שקרוב מאוד או זהה למחיר בסוכנות,

בחלק מהמקרים אנשים רושמים את המחיר המשוקלל ולידו שהם מבקשים מחיר של 10-15K יותר.

חבר הולך לפרסם בעוד שבוע וחצי שבועיים כזה, את הלקסוס שלו, UX250h F-SPORT במצב חדש לחלוטין,

אני ממש מחכה לראות בכמה מהר ימכור את הרכב ובאיזה מחיר, בהתחשב בזה שאין כמעט כאלה למכירה.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק יד 2 כרגע פשוט נוראי לרכבים שאינם מאוד זולים. 

מחפש רכב עד  80 אלף עד 3 שנים על הכביש.  95 אחוז מהרכבים זה פיקנטו/ספאק/ ספייסטאר שנמכרות באותו מחיר כמו חדשות 0 קילומטר. 

מילא אחד או שניים שחושבים שכולם מטומטמים. אבל 50 איש? 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה סלקט כבר כמה שנים עם בעיות אמינות בפירסומים שלהם, 

שלא לומר חיים בסרט אחר מבחינת מה שהם מבקשים,

פשוט יש לנו עם שחולה טויוטה בקטע לא ברור, וזה עושה את שלו.

אני מכיר מישהו שמכר לפני חודש RAV4 בן 3 ב15 מעל למחירון 🤯

הזוי.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית היא האנשים שקונים במחירים הללו. 

אולי אני חי בבועה ולא מכיר את ההתנהגות הישראלית הממוצעת, אבל לפני כמה שנים לא זכרתי התנהגות כזאת קיצונית של "אכול ושתה כי מחר נמות" 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אנשים שהזמינו מכוניות חדשות עם צפי הגעה של חצי שנה - שנה. מכיר אישית (סקודה אניאק וראב4) שנרכשו ע״י חברים שלי. בשנה הזו הם היו צריכים להתנייד איכשהו, ולכן קנו משומשת רק עד שהרכב יגיע. 
כמובן יש את האנשים שנעולים על דגמים ספציפים ולא מוכנים לחכות אז קונים יד 2 במצב טוב.

כאשר הפקק של החדשות ישתחרר הרבה מכוניות יצאו לשוק... 
בדיוק מה שקרה באמריקה בשלושה חודשים האחרונים למי שעוקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...