Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 יורד מהפסים

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, zaf כתב:

השוק באמת מוטרף.
פרסמתי הרכב למכירה הערב בשעה 20:00 ! תוך שעה היו 40 צפיות המודעה ושני מתעניינים היגיעו, האחד רצה לסגור מייד , מחירון משוקלל.  

בנוסף מתחילות להכנס הודעות ווטאפ, מציעים מיידי מחירון ולהעביר מקדמה, בלי לקחת בכלל לבדיקה. 

בדקתי שאולי פרסמתי מחיר נמוך מידי. ולא, רק סוחרים פרסמו במחיר יותר גבוה. 

טירןף, בחוץ חשכה, רק תאורת רחוב. ואנשים לוחצים לבוא לראות  מיידית. 

וזה לא עומד להסתיים בקרוב כאשר מועדי אספקה לרכב חדש כבר עומדים על שנה בחלק מהמקרים. רציתי לרכוש לאבא שלי איזה רכב שהושק לאחרונה, זמן אספקה מעל לחצי שנה וזה ממש לא דגם מבוקש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, ch2856 כתב:

וזה לא עומד להסתיים בקרוב כאשר מועדי אספקה לרכב חדש כבר עומדים על שנה בחלק מהמקרים. 

וזה גלובלי.לפני חודש הייתי בחו"ל,רציתי לשבת ב-EV6,אפילו לשקול יבוא אישי,כי לפי יבואן זה ממש לא יהיה בקרוב,והתמחור בהתאם,כבר חייב רכב נוסף,הוחלט רק EV....יש רכב 1 הדגמה שמסתובב באותה מדינה שברור לא הייתה זמינה,זמן אספקה.....שנה,כל המדינות באירופה קבלו הקצאות של כמה עשרות שנמכרו על הנייר.
בקיצור מאין ברירה התפשרתי על E-NIRO (תוך חודש אספקה מהזמנה) אפילו שזה הדור הקודם,פשוט בעיני מעל 180K זה ממש לא משתלם מבחינת TCO....
עוד שנה/שנתיים נחליף את הרכב PHEV,פשוט פסיכי מה שהולך בשוק הזה,כמובן הייתה התייקרות רצינית מול שנה שעברה..כל כך הרבה דברים משובשים בשרשרת של אספקות שזה בלתי נתפש !

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, zaf כתב:

השוק באמת מוטרף.
פרסמתי הרכב למכירה הערב בשעה 20:00 ! תוך שעה היו 40 צפיות המודעה ושני מתעניינים היגיעו, האחד רצה לסגור מייד , מחירון משוקלל.  

בנוסף מתחילות להכנס הודעות ווטאפ, מציעים מיידי מחירון ולהעביר מקדמה, בלי לקחת בכלל לבדיקה. 

איזה רכב מכרת?

זה לא תמיד ככה. לפני כחודשיים פרסמתי את הרכב של אבא שלי למכירה: סובארו b4 פרמיום 2017, יד ראשונה נתונים טובים. לא הייתה הסתערות , בקושי היו מתעניינים. 

הרכב בסוף נמכר לטרייד (ב 2000 מעל המחירון). אני מניח שהטרייד יודע מה הוא עושה והרכב ימכר במחיר גבוהה יותר.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, zaf כתב:

השוק באמת מוטרף.

איזה מהם מכרת?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, mcshmupi כתב:

איזה רכב מכרת?

זה לא תמיד ככה. לפני כחודשיים פרסמתי את הרכב של אבא שלי למכירה: סובארו b4 פרמיום 2017, יד ראשונה נתונים טובים. לא הייתה הסתערות , בקושי היו מתעניינים. 

הרכב בסוף נמכר לטרייד (ב 2000 מעל המחירון). אני מניח שהטרייד יודע מה הוא עושה והרכב ימכר במחיר גבוהה יותר.

בתקופה רגילה הרכבים השמורים נמכרים 15 אלף מתחת למחירון.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה רגילה אם היה לך רכב מאוד שמור יכולת לקבל מחירון משוקלל ואפילו מעל.

הגזמת קצת עם ה-15 אלף ש"ח.

• אהבתי 2

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

וזה גלובלי.לפני חודש הייתי בחו"ל,רציתי לשבת ב-EV6,אפילו לשקול יבוא אישי,כי לפי יבואן זה ממש לא יהיה בקרוב,והתמחור בהתאם,כבר חייב רכב נוסף,הוחלט רק EV....יש רכב 1 הדגמה שמסתובב באותה מדינה שברור לא הייתה זמינה,זמן אספקה.....שנה,כל המדינות באירופה קבלו הקצאות של כמה עשרות שנמכרו על הנייר.
בקיצור מאין ברירה התפשרתי על E-NIRO (תוך חודש אספקה מהזמנה) אפילו שזה הדור הקודם,פשוט בעיני מעל 180K זה ממש לא משתלם מבחינת TCO....
עוד שנה/שנתיים נחליף את הרכב PHEV,פשוט פסיכי מה שהולך בשוק הזה,כמובן הייתה התייקרות רצינית מול שנה שעברה..כל כך הרבה דברים משובשים בשרשרת של אספקות שזה בלתי נתפש !

הייתי בסוכנות של וולבו באמסטרדם בנובמבר, אמרו לי שאם אני רוצה להזמין xc40 יש אספקה ביוני וגם זה בלי התראה בשטח המת במראות כי אין שבבים

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Potato כתב:

אין מה לקנות.

יש מה לקנות מכל סגמנט כמעט ובאספקה מיידית. אבל אם אתה חייב דווקא להתחכם ולהזמין סקודה קארוק אז תחכה שנה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, stum כתב:

זה לא רק שרשרת אספקה, זה אינפלציה.

ליותר מדי אנשים יש יותר מדי כסף. וזאת התוצאה.

אז בנוסף לזה שאני תפרן אני גם חלק ממיעוט? יופי...

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

איזה מהם מכרת?

ספורטאז' פרימיום 2019.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, mcshmupi כתב:

הרכב בסוף נמכר לטרייד (ב 2000 מעל המחירון).

טרייד של סובארו? אם כן זה לא מדד לכלום.

בכל מקרה הדבר היחיד שהטרייד מבין זה שמה שהוא נותן לך בטרייד הוא לוקח לך במכירה של הרכב החדש.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בנושא שרשרת ההפצה אני רואה תקווה. יצרניות השבבים כמעט הדביקו את הביקושים. מחירי השבבים בירידה חדה: כרגע במחיר הזול מזה 15 חודשים . זה לא תיקון קל , זו כבר מגמה. שביב של תקווה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...