Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 יורד מהפסים

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 12 שעות, zaf כתב:

ספורטאז' פרימיום 2019.

כבר דאגתי לסיאט 🤣 אמרתי לעצמי איך אני אזהה אותך עכשיו?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעליי יש מה לקנות, יש מכוניות באספקה כמעט מיידית. 
עזרתי בחודשים האחרונים לכמה אנשים לרכוש רכב חדש (וקניתי בעצמי רכב משומש), קיה, יונדאי, מאזדה - חלק היו במלאי (אם מתפשרים על צבע), חלק - זמן אספקה של חודש - חודשיים. כולם (שלושתם) כבר קיבלו את הרכבים. 
בסוכנות של סקודה - זמני אספקה מאווווד ארוכים. זה כן.
מה שכן - קשה מאוד לקבל הנחות, לדעתי היבואנים  וגם חברות ליסינג רואים במצב ״סיבה למסיבה״.
יבואן מסויים ניסה למכור לחברה שלי רכב הדגמה (לא תצוגה - הדגמה!! שנסע כמה אלפים בודדים והיה בערך חצי שנה על הכביש) שהיא תהיה יד שניה - 01, במחיר של רכב חדש מינוס 5 אלף שח. למה הנחה כל כך נמוכה? כי זה במיידי, במקום להמתין חודשיים.
חברות ליסינג מציעות רכבים במחירון משוכלל + 10 אלף שח...

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liel Baruch כתב:

המחירון של 2 רכבים שמכרתי לפני חודש (מאזדה 2 וקיה פיקנטו, שנייהם 2019) עלה ב2,000 שקלים, הייתי בהלם…

הרכב שקנינו עכשיו עלה ב10-15 אלף שקל ממה שהיה מחיר השוק שלו לפני כמה חודשיים עד אפילו 3 שנים אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, rolling_stony כתב:

כמו שאמרו מעליי יש מה לקנות, יש מכוניות באספקה כמעט מיידית. 
עזרתי בחודשים האחרונים לכמה אנשים לרכוש רכב חדש (וקניתי בעצמי רכב משומש), קיה, יונדאי, מאזדה - חלק היו במלאי (אם מתפשרים על צבע), חלק - זמן אספקה של חודש - חודשיים. כולם (שלושתם) כבר קיבלו את הרכבים. 
בסוכנות של סקודה - זמני אספקה מאווווד ארוכים. זה כן.
מה שכן - קשה מאוד לקבל הנחות, לדעתי היבואנים  וגם חברות ליסינג רואים במצב ״סיבה למסיבה״.
יבואן מסויים ניסה למכור לחברה שלי רכב הדגמה (לא תצוגה - הדגמה!! שנסע כמה אלפים בודדים והיה בערך חצי שנה על הכביש) שהיא תהיה יד שניה - 01, במחיר של רכב חדש מינוס 5 אלף שח. למה הנחה כל כך נמוכה? כי זה במיידי, במקום להמתין חודשיים.
חברות ליסינג מציעות רכבים במחירון משוכלל + 10 אלף שח...

זה מטורף

אבל למשל שפרסמתי במוצ"ש את הרכב ראיתי שכל הדגמים הזהים (פרימיום, 2019) שתומחרו כ 5 אלף מעל מחירון משוקלל נמצאים בלוח למעלה משבועיים  (הכי "צעיר" פורסם ב 10 בפברואר) , אבל מכירה תוך פחות משעתיים, במוצאי שבת, עוד לא שמעתי על כזה טירוף.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, save כתב:

וכמובן שבקרוב פרמייות המקיף יעלו בהתאם. אינפלציה. 

לא רק אינפלציה. יש עליה בגנבות. וגם מתחילת השנה המגמה ממשיכה.

לחבר גנבו מזדה 6 2018  שחנתה ליד הבית.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, save כתב:

דווקא בנושא שרשרת ההפצה אני רואה תקווה. יצרניות השבבים כמעט הדביקו את הביקושים. מחירי השבבים בירידה חדה: כרגע במחיר הזול מזה 15 חודשים . זה לא תיקון קל , זו כבר מגמה. שביב של תקווה .

הא? איפה? 

אני רואה בעיות אספקה שממשיכות להיות חריפות. זמני אספקה של שנה שנתיים להמון רכיבים, ומחיר הזוי השוק החופשי. 

סתם לדוגמא, אני צריך 3600 יחידות של On Semi NCP45520IMNTWG-H 

מחיר יחידה מהיצרן כחצי דולר. בשוק החופשי בסביבות ה 200 דולר ומעלה ליחידה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

"שוק המשומשות מעביר להילוך אחורי"

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/b1dt4n9oq

טוענים ירידה של 2.6% מכירות יד שניה, 2% במחירי מחירון של משפחתיות משומשות, ירידה בהכנסות חברות ליסינג.

עריכה אחרונה על ידי elera
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי אחת ולתמיד למה המחירון לא באמת מחובר למחירי השוק האמיתיים? 

אפשר לקחת את הג'יפים כדוגמא:

הרי לנד קרוזר תמיד נמכר עשיריה מעל לפחות.

וגרנד ויטרה, גם כן.

על דיפנדרים אני בכלל לא מדבר.

מה עם הצד ההפוך? רכבים צרפתיים, שנמכרים בעבור נזיד עדשים ועשרות אחוזים מתחת למחירון.

מה הטעם במחירון? את מה הוא משקף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...