Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל להתמגן במחבט בייסבול קבוע ברכב בעקבות פורעי החוק וההסלמה בכבישי הדרום בתקופה האחרונה, יש בעיה עם זה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובהתייחסות לשאלה של פות"ש - אינני יודע אם החזקה בלבד של אלה בתא מטען עלולה לסבך אותך (להערכתי הלא מקצועית - אין איסור על כך).

מה שכן - שימוש באלה עלול לסבך אותך בסבירות גבוהה (כרגע אני מדבר רק על תגובה משטרתית-חוקית. אינני מתייחס לסיכויי הצלחה מול התוקף) : ברגע שאתה מגיב אלימות, המשטרה יבחנו נושא אחד עיקרי - האם יכולת לברוח/ להתרחק  מהמקום ללא צורך באלימות ?

אם התשובה תהיה שיכולת לברוח/ לנתק מגע  - כנראה שאתה תואשם בתקיפה או משהו דומה (תלוי בתוצאות פעולתך).

רק אם תצליח להוכיח שלא היתה לך שום אפשרות לברוח/ לנתק מגע / לשמור מרחק מהתוקף - רק אז יש לך סיכוי סביר לצאת מזה ללא כתב אישום.

דוגמא לסיטואציה האלה נמצאת בתא מטען. מדוע יצאת מהרכב ולא המשכת בנסיעה ?   לחלופין, במידה והרכב נתקע - אם כך, מדוע הלכת לתא מטען לקחת את האלה במקום לברוח רגלית מהמקום ?

לשם ההבהרה - ראה את המשפט של אותו אדם מערד שירה בפורץ -> הוא הרגיש מאויים, אך היתה לו אפשרות להתרחק מהפורץ - למרות זאת הוא השתמש בנשק חם. אני מניח שההמשך ידוע לך.

מודה - גם אני התלבטתי האם כדאי לי להחזיק אלה ברכב, אך מהר מאוד ירדתי מהרעיון מאחר וברגע שהדם "עולה לראש" - עושים שטויות ואח"כ מסתבכים.

מעדיף לחוות מעט השפלה ופגיעה באגו ולא לשבת במעצר.

שורה תחתונה - את השימוש בנשק חם/קר תשאיר לכוחות הבטחון ולאנשים שמחפשים איך להסתבך.

עריכה אחרונה על ידי guya72
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, guya72 כתב:

ובהתייחסות לשאלה של פות"ש - אינני יודע אם החזקה בלבד של אלה בתא מטען עלולה לסבך אותך (להערכתי הלא מקצועית - אין איסור על כך).

מה שכן - שימוש באלה עלול לסבך אותך בסבירות גבוהה (כרגע אני מדבר רק על תגובה משטרתית-חוקית. אינני מתייחס לסיכויי הצלחה מול התוקף) : ברגע שאתה מגיב אלימות, המשטרה יבחנו נושא אחד עיקרי - האם יכולת לברוח/ להתרחק  מהמקום ללא צורך באלימות ?

אם התשובה תהיה שיכולת לברוח/ לנתק מגע  - כנראה שאתה תואשם בתקיפה או משהו דומה (תלוי בתוצאות פעולתך).

רק אם תצליח להוכיח שלא היתה לך שום אפשרות לברוח/ לנתק מגע / לשמור מרחק מהתוקף - רק אז יש לך סיכוי סביר לצאת מזה ללא כתב אישום.

דוגמא לסיטואציה האלה נמצאת בתא מטען. מדוע יצאת מהרכב ולא המשכת בנסיעה ?   לחלופין, במידה והרכב נתקע - אם כך, מדוע הלכת לתא מטען לקחת את האלה במקום לברוח רגלית מהמקום ?

לשם ההבהרה - ראה את המשפט של אותו אדם מערד שירה בפורץ -> הוא הרגיש מאויים, אך היתה לו אפשרות להתרחק מהפורץ - למרות זאת הוא השתמש בנשק חם. אני מניח שההמשך ידוע לך.

מודה - גם אני התלבטתי האם כדאי לי להחזיק אלה ברכב, אך מהר מאוד ירדתי מהרעיון מאחר וברגע שהדם "עולה לראש" - עושים שטויות ואח"כ מסתבכים.

מעדיף לחוות מעט השפלה ופגיעה באגו ולא לשבת במעצר.

שורה תחתונה - את השימוש בנשק חם/קר תשאיר לכוחות הבטחון ולאנשים שמחפשים איך להסתבך.

אני לא חושב שפותח האשכול התכוון להחזיק במחבט בייסבול בשביל להרביץ לאנשים , אלא שאל

על סכנות חיים שמצריכה פעולה ולא בריחה 

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, ProCC כתב:

אני לא חושב שפותח האשכול התכוון להחזיק במחבט בייסבול בשביל להרביץ לאנשים , אלא שאל

על סכנות חיים שמצריכה פעולה ולא בריחה 

בדיוק לזה היתה הכוונה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום מחבט בייסבול שבעיניי הוא לא כ"כ יעיל ברחוב, יש את ה-stinger whip שעשוי ממתכת דורש מעט מאוד הפעלת כוח בשביל להכאיב ובלתי אפשרי שהצד השני יצליח לחטוף ממך אותו כי הוא חלקלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 3.12.2021 בשעה 10:57, guya72 כתב:

מעדיף לחוות מעט השפלה ופגיעה באגו ולא לשבת במעצר

אם זה היה רק פגיעה באגו אז לא נורא, אבל לפעמים זה גם פגיעה ברכוש ואיום על אנשים שנמצאים אתך ברכב.

לדעתי זה לא הגיוני שאדם צריך לחשב בראש איך הסיטואציה תיתפס לחוקר משטרה לפני שהוא פועל להגן על משפחתו ורכושו. לא תמיד בריחה זה הפיתרון כי זה יכול להתדרדר למרדף, וזה יותר מסוכן. לשוטר ואח"כ לשופט קל להיות חכמים בדיעבד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.12.2021 בשעה 10:57, guya72 כתב:

לא נכון, ראה ערך "קינטור".

זה כמובן לא מילת קסם במדינת המשפטוקרטיה שלנו, אבל זה לא דיסטופי לחלוטין כמו שאתה מצייר את זה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...