Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יד שניה: קורולה 2019 או שברולט אקווינוקס 2018?

DDD
שימו לב! השרשור הזה בן 907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מחפש רכב יד שניה עבורי (גבר) ושלושה ילדים. מתלבט בין שתי האפשרויות של קורולה 2019  לבין שברלוט אקווינוקס 2018, כאשר בשניהם מדובר בסביבות 50,000 ק״מ מיד ראשונה. המחיר עבור שניהם דומה (סביבות 100K-110K). אני נוסע בעיקר בעיר ובממוצע עושה 10,000 ק״מ בשנה.

הקורולה מרגיש לי ללכת על בטוח בקטע של עלויות שוטפות ובכך שזה רכב מאוד נפוץ, מה שאולי יקל על המכירה שלו בעתיד. בשביל רכב עם מראה ״גנרי״ הוא גם סה״כ נראה יפה מאוד מבחוץ ומבפנים.

האקווינוקס מאוד מלהיב אותי מבחינת הנוכחות שלו והמרווח המטורף ומאוד בא לי עליו (משמעותית יותר מהקורולה) אבל מצד שני, לא רואים הרבה ממנו על הכביש, מה שקצת מפחיד אותי שזה טעות לקחת אותו.

אשמח מאוד לחוות דעת!

תודה,

דן

עריכה אחרונה על ידי DDD
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאתה יותר רוצה אקווינוקס וזאת טעות לא להקשיב לעצמך.

מדובר על אחלה רכב אמין, ביצועים טובים ועם שוק טוב.

לדעתי דווקא כדאי שתשים לב יותר לסביבה כי יש המון ממנו על הכביש והטיעון הנגדי שלך ללמה לא לקנות אקווינוקס קצת רחוק מהמציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב הפוך,

השברולט תהיה (כנראה) לאורך השנים עם תחזוקה גבוהה יותר וירידת ערך משמעותית יותר,

בתוך העיר יותר נוח להתנייד ולחנות עם רכב יותר "קטן" והקורולה תתן מרווח הגיוני וסביר מאוד לכולכם.

ובכל מקרה השברולט הזו היא לא איזה פנינה מוטורית שאפשר להגיד וואלה זה חלום שמתגשם....

תצליח

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וקורולה מספיקה לכם מבחינת המרחב, הייתי קונה טויוטה. היא יותר זולה לתחזוקה, יותר נוח להסתדר בעיר ותהיה יותר סחירה בעתיד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, llaavvii כתב:

אני חושב הפוך,

השברולט תהיה (כנראה) לאורך השנים עם תחזוקה גבוהה יותר וירידת ערך משמעותית יותר,

בתוך העיר יותר נוח להתנייד ולחנות עם רכב יותר "קטן" והקורולה תתן מרווח הגיוני וסביר מאוד לכולכם.

ובכל מקרה השברולט הזו היא לא איזה פנינה מוטורית שאפשר להגיד וואלה זה חלום שמתגשם....

תצליח

אין לי שברלוט אקווינוקס,  אבל אני מחזיק גם שברולט טרווארס 2016  בנוסף לקורולה 2015. 

מבחינת איכות הנסיעה, כח ועוצמה אין על השברולט, הרבה יותר נעים והרגשה הרבה יותר טובה על הכביש.

אבל מבחינת המחיר והאחזקה, אין על הקורולה. 

נכון שעכשיו שניהם נראים לך כמעט באותו מחיר, אבל השברולט תעלה לך יותר בשוטף, הביטוח יהיה יקר יותר, הדלק יהיה יקר יותר והטיפולים יהיו יקרים יותר. 

ובסוף בעוד כמה שנים שתבוא למכור סביר להניח שהשברולט תהיה זולה יותר.
האם זה שווה את זה ?  אולי כן ואולי לא.  
אם אתה מתלבט, אז תלך על שתיהן והראשונה תמצא ממוכר שנראה אמין ורכב שנראה במצב טוב אז תקנה אותו וזהו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...