Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סנסורי TPMS אפטר מרקט, האם כדאי להוסיף?

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עידכון קצר.

לפני כשבועיים חטפתי שיפשוף בגלגל שמאל והסנסור נעלם לי, פניתי לסיני ובקשתי לרכוש אחר אבל הוא אפילו לא חזר אלי. אוקצור, העפתי אותם מהגלגלים (אם מישהו נוהג על תלת-אופנוע וצריך אז הוא מוזמן לבוא ולקחת).

בכל מקרה קיבלתי (סוף סוף!) בשבוע שעבר את הסוג היותר פשוט שקניתי ב 60 ש"ח לרכב של אשתי והתקנתי אצלי, למרבה ההפתעה הם עובדים ממש לא רע והתצוגה בקופסה ממש נוחה. כרגע הקופסה זרוקה במדף בדלת כי אין לי איך לחזק אותה לדשבורד (עפה מצד לצד כל סיבוב חד) אז אולי אדביק אותה עם דו"צ אם אהיה בטוח שלא ישאיר סימנים.

קצת מרגיז הוא שעל הקופסה ישנם שלושה כפתורי כיוונון (ספי לחץ/טמפרטורה, יחידות מדידה וכו) אך אין אפילו דף הסבר וגם לא באתר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הסנסור עף לך כתוצאה משפשוף קל של הצמיג, הרי הוא מחובר בהברגה לשסתום/וונטיל לא בהדבקה?אולי מישהו גנב אותו.

ולגבי קיבוע המוניטור/צג לדש, בדר״כ המערכות היותר ״איכותיות״ מגיעות עם פד דביק בערכה.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפשוף קל עם משאית... למרבה השמחה הונטיל נשאר תקין אע"פ שהופיעה מעיכה בהברגה.

זו מערכת של 60 ש"ח, לא ציפיתי לסרט/פד הדבקה במחיר הזה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 28.8.2021 בשעה 13:28, save כתב:

נתתי סקירה נרחבת בעבר. חפש את הפוסט שלי. 

אבל כן , אני מחזיק כמה שנים חיישנים כאלו פנימיים של Xiaomi. Mai70 . עם מנשק לאנדרואיד (מאפשר הצלבת גלגלים וירטואלית). שווה ? כן. אין תחזוקה .

יש גם מערכת כזאת של שיאומי עם חיישנים חיצוניים שתומכת באייפון iOS? במידה וכן, אשמח ללינק לרכישה.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב ישן ללא מערכת Abs ניתן בכלל להתקין מערכת Tpms עקיפה בעלת חיישנים חיצוניים בגלגלים ?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ההגדרה של "מערכת Tpms עקיפה". כל מערכות האפטר-מרקט הן כאלו, אף אחת לא מתחברת לחיישני ה ABS עד כמה שאני יודע.

עידכון קצר. החיישנים הזולים האלה משמשים כפקקים מדהימים, אחרי יותר מחודש ויותר מ 1000 ק"מ החלץ הממוצע ירד ב PSI בודד... התצוגה עפה לי איפה שהוא מתחת למושבים כשעשיתי תימרון חריף בשבוע שעבר, אני חייב למצוא דרך להדביק אותה ללוח השעונים רחוק ממני (האור חזק מדי בנסיכות בלילה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תדביק על בדשבורד בפינה הימנית קידמית. לא מפריע בלילה. קנית נטען סולרית אני מקווה. 

אופציה אחרת : יש צג שפשוט בצורת סיגר. רק לתקוע בשקע 12V . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הדגם הסולרי, הבעייה שלי היא איך להדביק אותו. עד עתה השתמשתי בכמה שכבות של דו"צ והוא הודבק במרכז הלוח שעונים צמוד לשמשה, החיבור הזה לא מספיק חזק לכוחות ג'י (שלפעמים...) פועלים על הרכב.

האופצייה השנייה דורשת החלפת חיישנים אם אני מבין נכון, כלומר מערכת חדשה. אני מוצא שחיבור לשקע מצת הוא מכוער ואצלי ברכב הוא לא מול העיניים. בכל מקרה אני מעדיף כי פאנל המאפרה יהיה סגור מסיבות אסטטיות (חיבורי ההטענה ל USB אצלי מגיעים ממפצל הכולל ספק)

התובנות שלי עד עכשיו.

בהנחה שאמצא אפליקצייה נורמלית ליחידת האנדרואיד שמותקנת אצלי (וזה השיקול החשוב ביותר), אני חושב לרכוש את החיישנים הפנימיים ב BT5 ולהתקין אצל צמיגאי, אני מעדיף לשמור את הרכב במצבו המקורי ככל האפשר והתצוגת חיישן פשוט בולטת מדיי לעין. אני חושב על רכישת חיישנים ממותגים לא בגלל איכות אלא כי המוכרים הסיניים בעלי לא נותנים תמיכה/שירות, כרגע יש לי שלושה חיישני BT5 עובדים שלא ניתן להשתמש בהם כי לא ניתן להשיג אחד נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, save כתב:

פשוט תדביק על בדשבורד בפינה הימנית קידמית. לא מפריע בלילה. קנית נטען סולרית אני מקווה. 

אופציה אחרת : יש צג שפשוט בצורת סיגר. רק לתקוע בשקע 12V . 

מיקום מעניין אומנם רחוק מהעין וקצת קשה לקריאה ולא פחות חשוב לא פוגע/מסתיר את שדה הראייה בזמן נהיגה אבל בהחלט  פיתרון מצוין כנגד סינוור הנהג בנהיגה בלילה/חושך.אני בעד

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מסתכל עליו, אחרי הכל האינפורמצייה השוטפת שהוא מציג פחות חשובה. אנסה בסופ"ש הזה להדביק אותו בקצה הימני.

כבר שאלתי אבל לא חושב שענו, ישנה תוכנת אנדרואיד ג'נרית לחיישני TPMS המתקשרים ב BT5?

אני מחפש משהו שיתאים לרכב ולא לטלפון ויציג את הנתונים בפונטים גדולים ובלי כל הגרפיקה הילדותית שמופיעה בישומים שראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עברתי על כל השרשור אז סליחה אם אני חוזר על משהו שכבר נאמר. 

היום יש קומפרסורים קומפקטיים עם צג והגדרת הלחץ הרצוי שגם מפסיק באופן אוטומטי בלחץ בהגעה אליו.( יש וורקס מעולה ומהיר מאוד, דיוולט למי שכבר יש את הסוללות ושיאומי עם שאר הסיניים). 

בכל מקרה, מצאתי את זה הרבה יותר שימושי מאשר חיישנים. פשוט ממלאים פעם בשבוע בחניה הביתית אחרי שהצמיג נח כמה שעות טובות. עניין של פחות מדקה ל 4 גלגלים בהנחה שחסרים כמה psi בודדים... מה גם שתמיד טוב שיהיה ברכב למקרה חירום. 

• אהבתי 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו סתם טירחה לדעתי למלא כל שבוע על אוטומט. יש לי קומפרסור כזה (סיני זבלי שמתחבר למצת שקיבלתי בחינם) והשתמשתי בו רק בשעת הצורך.

כתבתי יותר למעלה כי השימוש בחיישנים עוזר למנוע בריחת אוויר😉 אני מאבד בערך PSI אחד לחודש בהתאם למה שמציג החיישן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Haim_gds כתב:

זו סתם טירחה לדעתי למלא כל שבוע על אוטומט. יש לי קומפרסור כזה (סיני זבלי שמתחבר למצת שקיבלתי בחינם) והשתמשתי בו רק בשעת הצורך.

כתבתי יותר למעלה כי השימוש בחיישנים עוזר למנוע בריחת אוויר😉 אני מאבד בערך PSI אחד לחודש בהתאם למה שמציג החיישן...

חיים, וכמה psi מאבד צמיג תקין באופן טבעי מדיי חודש עם הפקקים הרגילים, בדקת פעם?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...