Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סנסורי TPMS אפטר מרקט, האם כדאי להוסיף?

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכוונה שאם איבדת איירפוד ימין אז לעולם לא תוכל להשלים אותו מסט אחר . הזוג המקורי קודד לעולמים עד יחדיו. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Haim_gds כתב:

רכשתי שתי מערכות מעלי. אחת נפרדת בעלת לוח סולרי וחיישנים חיצוניים בכ 60 ש"ח, מייועדת לרכב של אשתי. השנייה היא ארבעה חיישנים חיצוניים המתחברים ב BT5 אותם אני מייעד לחבר ליחידת ראש ברכב והם עלו 110 ש"ח. ד"א, המחירים ממש מגוחכים שמשווים למחירם בארץ, במחיר של 15 ש"ח לחיישן אז אפילו אם יעבדו שנה וילכו לזבל זה עדיין שווה את זה. אני אמור לקבל אותם בסוף החודש אז אוכל לבדוק איך הם עובדים.

-יש דרך כלשהי למנוע גניבות חיישנים? האם ישנה דרך לנעול את פרוטוקול ה BLE כך שישוייך ל IP מסויים?

-היכן כדא לרכוש חיישנים בודדים? אם הכל יעבוד בהתאם אשמח לרכוש עוד אחד לגלגל החלופי.

חיים, אפשר קישור בבקשה למערכת האלחוטית הסולארית עם החיישנים החיצוניים שרכשת ב60₪?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, save כתב:

הכוונה שאם איבדת איירפוד ימין אז לעולם לא תוכל להשלים אותו מסט אחר . הזוג המקורי קודד לעולמים עד יחדיו. 

אפשר גם לקנות איירפוד ימין או שמאל

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חברות(לא סיניות) נחשבות טובות ואיכותיות בתחום ומשווקות/מייצרות מערכות ניטור לחץ אוויר מדויקות ואמינות?

Tymate נחשבת חברה טובה בתחום?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.9.2021 בשעה 16:12, much כתב:

חיים, אפשר קישור בבקשה למערכת האלחוטית הסולארית עם החיישנים החיצוניים שרכשת ב60₪?

בבקשה

https://www.aliexpress.com/item/1005001487858245.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.11604c4dke9MdT

שים לב שהם סינים, המוצר נמכר עם/בלי התא הסולארי כך ששים לב שאתה מזמין את הדגם המבוקש....

לפני 4 שעות, save כתב:

משלושה יצרנים סיניים שניסיתי : כולם.יצאו מדוייקים . מפתיע. לא מוצא סיבה לשלם על פרימיום .  זה מוצר פשוט.

יותר מזה, אני חושב כי עדיף להסתכל עליהם כעל מוצר חד פעמי, התקן והשלך לאחר שהסוללה נגמרת. הדגמים היותר "איכותיים" (כגון  "שיאומי") מגיעים עם טבעות אטימה לאחר החלפת הסוללה אך באותו מחיר ניתן לקנות כבר שלושה סנסורים "חד פעמיים". חשבתי על סנסורים בתוך החישוק האמורים לתפקד 3-5 שנים לפני החלפת הסוללה, פו"ה הצמיג כדי להחליף אותה יעלה כמו שלושה סנסורים "חד פעמיים". 🙂

מה שמטריד אותי הוא שסנסורים החיצוניים גניבים בקלות, זה אולי יוכל להוות שיקול לטובת הסנסורים הפנימיים.

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם חיישני BT?

בכל מקרה אם הייתי מתכנן את המוצר הזה (ותיכננתי/כתבתי מספר מוצרי BT) הייתי מאפשר פיירינג חד פעמי כדי למנוע את אופציית הגניבה, כמובן שיהיה ניתן לחדש את הפיירינג החד פעמי😀 (עקב החלפת טלפון) ע"י פנייה ליצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.9.2021 בשעה 06:23, save כתב:

משלושה יצרנים סיניים שניסיתי : כולם.יצאו מדוייקים . מפתיע. לא מוצא סיבה לשלם על פרימיום .  זה מוצר פשוט. 

ובכל זאת עם רוצים משהו באמת איכותי ולא ״חד פעמי״, איזה חברה/פירמה נחשבת לפרימיום בתחום ?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על המערכת שבנג'י המליץ עליה, כבר הרכבתי בשני רכבים שאין להם שום חיווי ומועדים לפורענות. 

צריך לשים לב שהקריאה רגישה לטמ"פ הסביבה וגם לטמ"פ הצמיג וגם עשויה להיות שונה עקב כך. 

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינק למערכת המדוברת שמותקנת אצל אייל ואצלי.

US $47.39 20%OFF | TPMS Tyre Pressure Monitoring System Solar Power LCD Display with 4 Internal/External Sensor Replaceable Battery PSI/BAR Mode https://a.aliexpress.com/_voxOlY

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.9.2021 בשעה 11:24, save כתב:

מה שמצחיק שהגנב כנראה לא יוכל לעולם להשתמש בחיישן.אפילו אם זה אותו גלגל בדיוק. 

אז למעשה אם נניח נגנב לי חיישן (חיצוני)אחד מאחד הגלגלים אין לי אפשרות לרכוש רק חיישן אחד בודד(מאותו דגם) שיתאים לי למערכת הקיימת?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...