Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי מאזדה CX30 בצבע כחול כהה - בא לי מושבים בהירים אבל זה לא פרקטי

Octavia-TSI11
שימו לב! השרשור הזה בן 1034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הראות החוצה די טובה- טני עדיין שוקל להתקין מצלמת חניה קדמית .

משום מה המעבר מרכבי סדאן סטנדרטיים עדיין לא הושלם .

ככל שעובר הזמן אני מתרגל לאט לאט ,לדעתי לאט מדי .

ישנה הרגשה של רכב רחב .

יש  ברכב הרבה פיצרים -

כמו בקרת שיוט אדפטיבית (יצא לי להשתמש בה פעם אחת ועדיין לא סגור ב100% איך היא עובדת-לפעמים הרכב מזהה את הרכב מלפני ומתקרב במתינות ולפעמים מזנק מהמקום ).

אוטו -הולד- דבר מדהים .

אנדרואיד אוטו - אחלה של דבר ,חבל שלא תומך בפקודות קוליות בעברית .

הייתי שמח אם מסך המולטימדיה ביא גדול יותר .

הגלגלת של המולטימדיה -מאוד נוחה , בעיקר בזמן נהיגה .

הכפתורים על ההגה קטני מדי -הייתי שמח אם הם היו קצת יותר רחבים .

מושב הנהג מצוין , אמנם אין תמיכה לגב תחתון  אך גם בלי התמיכה היעודית , המושב נוח להפתעתי .

מאוד מודרני ומעוצב בצורה אלגנטית.

היציאה מאוד נוחה .

הכניסה פחות -אולי אתרגל עם הזמן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

מעניין איך התמיכה ב apple CarPlay. אני מחבב את המזדה, ישבתי בה והרגישה מאוד נוחה למרות שקצת גדולה עבורי. ניסיתי את ה cx3 שיוצא מתאימה לי במימדים החיצוניים אבל היא הרגישה לי קצת צפופה, וגם מבאס שאין בה פתחי אוורור למזגן מאחורה (בניגוד ל cx30) אבל כמעט לאף רכב בסגמנט של ה cx3 אין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שתבדוק את הרנו קפצ'ור 

הוא בגודל של ה cx3, זאת אומרת, b-suv. 

לחילופין יש לך את הקאמיק שגם הוא רכב די מוצלח (תבדוק מלאים). 

בהצלחה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאמיק מעניינת מאוד אבל אספקה רק בנובמבר. יש מחסור בצ׳יפ כלשהו וזה משפיע על הרבה מכוניות המיוצרות באירופה. לגבי הקפצ׳ר, אהבתי גם אבל זה פשוט בזיון מה שקורה עם היבואן הזה. הלכתי ל״ימי המכירות״ היום בסניף תל אביב אחרי שראיתי את המודעה על המחירים ה Amazing שלה בין היתר, לרגל ימי המכירות. צר לי לבשר אבל אין עליה הנחה אפילו של שקל. יש מלאי של הדגם היקר ביותר וגם קצת של רמת האבזור הנמוכה יותר, אבל נציג המכירות היה נחרץ שאין הנחה אלא מקבלים איזו חבילת אחריות או משהו מיותר אחר בשווי 3000 שח. שאלתי כמה פעמים מדוע אין הנחה אם מפורסם שבימי המכירות תהיה הנחה על הדגמים (הקפצ׳ר מופיעה בפרסום באופן ספציפי) ונאמר לי שזה המצב. אם זו לא הטעיה אני לא יודע מה כן…

כרגע אני עם רנו טווינגו, ביאס אותי הפרסום המוטעה של קרסו. 

או שאחכה לקאמיק או שנפזול ליונדאי קונה, למרות שמבאס אותי שאין פתחי אוורור מאחורה. המזדה cx30 הכי יפה בעיני, אבל היא גם יקרה משמעותית וגם גדולה מדי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה הקצרה שהרכב אצלי , ה-START STOP  הופעל רק פעם אחת -כאשר עצרתי בתמרור "עצור" .

אני מפעיל מיזוג בדרך כלל אך היו גם בקרים בהם פתיחת החלון הספיקה לאוורור הרכב (יוצא לעבודה בסביבות 6.30) .

האם ברכב ישנה תקלה או שגיליתי שיטה -שלא בכוונה תחילה 

כיצד למנוע מהפיצ'ר המיותר כ"כ להיכנס לפעולה ?

נ.ב 

לא ניטרלתי את הפעלת המערכת ידנית על ידי לחיצת I STOP

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון פרמטרים להחלטה האם לכבות מנוע או לא. לדעתי מערכת מיותרת לחלוטין ואני מקפיד לכבות אותה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא באג, זה פיצ'ר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...