Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב חדש וקיבלתי רכב ממרץ 20

haipbm
שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני שבוע קיבלתי את הרנו קליאו rs line החדשה שלי. 

אתמול שמתי לב שעל הניילונים שיש על הכיסאות מאחורה רשום מרץ 2020.

הסתכלתי על הצמיגים וגם הם מינואר/פברואר 2020.

האם מותר ליבואן למכור לי במאי 2021 רכב ממרץ 2020??

והאם אני צריך לבדוק דברים ברכב? כגון שמן וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חוקית - מותר לו.

2. לבדוק - תמיד כדאי. להחליף? לא נראה לי שצריך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. בתקופת הקורונה מדינת ישראל האריכה את הזמן שרכב יכול להיות בנמל משנה אחת לשנה ו 3 חודשים ( לאחרונה חזר לשנה אבל זה לא רלוונטי במקרה שלך) ולכן יש מצב שקיבלת רכב ששנת הייצור שלו הייתה ב 2020. לפי משרד התחבורה הוא שנת 2021.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, asix כתב:

כן. בתקופת הקורונה מדינת ישראל האריכה את הזמן שרכב יכול להיות בנמל משנה אחת לשנה ו 3 חודשים ( לאחרונה חזר לשנה אבל זה לא רלוונטי במקרה שלך) ולכן יש מצב שקיבלת רכב ששנת הייצור שלו הייתה ב 2020. לפי משרד התחבורה הוא שנת 2021.

למה לא רלוונטי? קיבלתי את הרכב לפני שבוע

לגבי ה 15 חודשים, הבנתי שהיבואן חייב להגיד לי את זה, והם לא אמרו

עריכה אחרונה על ידי haipbm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדרוש תוספת טיפולים חינם בגלל שהרכב לא "טרי", זה תרגיל חוקי אבל מסריח. 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, haipbm כתב:

למה לא רלוונטי? קיבלתי את הרכב לפני שבוע

לגבי ה 15 חודשים, הבנתי שהיבואן חייב להגיד לי את זה, והם לא אמרו

מאיפה הבנת שהם חייבים לומר לך מתי הרכב יוצר?

הם לא חייבים לומר לך מתי הרכב יוצר. אתה בחודש ה 14. לא ה 15. אם הרכב היה בן 16 חודשים היבואן היה צריך לרשום  את הרכב על שמו ולמכור אותו כיד ראשונה על שם חברה.

מה אני כן מציע? תפנה ותבקש כמחווה של רצון טוב הטבה של טיפול ראשון חינם מכיוון שהרכב היה הרבה זמן בנמל. האם הם חייבים? לא. האם יש מצב שתקבל בגישה רגועה? בהחלט כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבקש מהיבואן גם את תאריך הייצור המדוייק של הרכב.

יכול להיות שבפועל הרכב יוצר מאוחר יותר ממרץ 20. התאריך שאתה רואה על המדבקות בדרך כלל מייצג תאריך ייצור של החלק הספציפי שן הסתם מיוצר קצת לפני שמרכיבים את הרכב. כנ"ל לגבי צמיגים שבדרך כלל מיצרים 3-6 חודשים לפני תאריך הרכבת הרכב. לכן, בהחלט ייתכן שהרכב שלך הורכב בתאריך מאחר יותר ממרץ 20. תבקש מהיבואן תאריך ייצור מדוייק. 

היבואן יכול גם לתת לך תאריך עגינה מדוייק של האוניה בארץ וזה ייתן לך מושג לגבי פרק הזמן שבו הרכב שכב בארץ. 

בנוסף, בעזרת מספר שילדה אתה יכול לברר באתרים בין לאומיים תאריך ייצור מדוייק עם כל הפרטים הנילווים. למיטב זכרוני זה כרוך בתשלום של כמה עשרות שקלים. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...