Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אותו טסטר הכשיל שני טסטים- מותר??

danyu
שימו לב! השרשור הזה בן 6946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תשכח שחברך (שהוא כמובן לא אובייקטיבי) ראה את הטופס, וסיפר לך (כנראה תוך השמטת פרט קטן או שניים) תוך כעס על הבוחן.

יתכנו מצבים שאותו בוחן אף יבחן יותר מפעמיים את אותו התלמיד ואף ימצא את הסיבות לא להעניק לו את הרשיון .

ודרך אגב, תלמיד שמגלה שהחנייה שביצע דורשת שיפוץ מסויים ותיקון , כיוון שטעה בהערכה רצוי שיתקן אותה (לא אמורים להיות רובוטים במבחן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי הכשילה אותה טסטרית פעמיים רצוף, פעם אחת דיי מוצדק(עקפתי רכב מימין שתי שניות לפני הפנייה למשרד הרישוי בחיפה) ופעם שנייה היא דפקה אותי בטענה שאני לא מסתכל מספיק במראות.........לכו תדעו ומה כול הקטע הטסטרית היא מהישוב שלי וגרה רחוב מעליי, ככה שאני רואה אותה הרבה והיא פשוט לא יכולה להסתכל לי בעיינים!

קיצר חזק את רוחו של חבר שלך ועל תתן לו להשבר, בקשר לערעור אם המורה שלו לא היה באוטו אי אפשר להגיש ערעור וחבל על הזמן שהוא יחכה אם הערעור.

קיצר שיתרגל אם המורה שלו עוד קצת וילך על זה!

בהצלחה לו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות אצלך

אץה יכול לערער ומי שניבחן איתך ישמש כעד אם צריך

אם כן היה מצב של המילה שלך מול שלו אז אין טעם בלערער

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AgEnT_OrAnGe, אני רואה את זה כבר הרבה זמן, אני רואה שאף אחד לא אמר לך על זה כלום... אבל קיבינימט!!! אתה לא יכול לשים בחתימה שלך קישור לתמונות שנמצאות אצלך במחשב ולא ברשת

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם, חבר שלי החליט לוותר על הערעור ופשוט לבלוע את זה, לקוות שזה לא יקרה גם בפעם השלישית.

אגב, האם יש לו אפשרות לסרב להכנס לרכב עם אותו בוחן בפעם השלישית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הוא יכול לסרב.

זוהי הרי מדינה דמוקרטית.

אך לסירובו יש גם מחיר(תרתי-משמע), הוא יצטרך לשלם למורה את מחיר הטסט למרות שלא התייצב אליו, כמו-כן הוא יצטרך לעבור שוב את תקופת הצינון עד לטסט הבא מאחר והוא נחשב כאחד שהשתמש בזכותו לטסט, למרות שלא ניגש אליו בפועל.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...