Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם, למרות המהירות, אתה כן מצליח לזהות כמה ספרות מהמספר - אולי תוכל לנסות לשחזר את כל המספר כאן: https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/private-and-commercial-vehicles?skip=0&mispar_rechev=1000667

פשוט תזין את הספרות שאתה כן מצליח לזהות, ותעשה את כל הפרמוטציות לשאר הספרות.

אם תצליח למצוא תוצאה יחידה של מרצדס שחורה - מצאת את המספר. כך, תוכל לפנות למשטרה, לבקש את פרטי הבעלים.

ואחרי הכל, מרצדס שחורה, נוסע בפראות, לא טורח לעצור לבדוק את הפגיעה - לא הייתי בונה על זה שאפילו אם תמצא אותו תקבל ממנו משהו. אולי אפילו תעדיף לא לקבל את מה שיהיה לו לתת לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Keyser Söze כתב:

אם, למרות המהירות, אתה כן מצליח לזהות כמה ספרות מהמספר - אולי תוכל לנסות לשחזר את כל המספר כאן: https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/private-and-commercial-vehicles?skip=0&mispar_rechev=1000667

פשוט תזין את הספרות שאתה כן מצליח לזהות, ותעשה את כל הפרמוטציות לשאר הספרות.

אם תצליח למצוא תוצאה יחידה של מרצדס שחורה - מצאת את המספר. כך, תוכל לפנות למשטרה, לבקש את פרטי הבעלים.

ואחרי הכל, מרצדס שחורה, נוסע בפראות, לא טורח לעצור לבדוק את הפגיעה - לא הייתי בונה על זה שאפילו אם תמצא אותו תקבל ממנו משהו. אולי אפילו תעדיף לא לקבל את מה שיהיה לו לתת לך...

תראה זה שמדובר באדם שהוא מבחינתי המיץ של הזבל זה בטוח. האם מדובר העבריין כלשהו ייתכן וכן.

אם אשיג מספר - מפנה לביטוח והם ישברו את הראש.

ברור לכל שאף אחד לא מתעניין ברכב שלי אם פגעו בו או גנבו אותו כי כמו שנאמר פה מקודם אין למשטרה אמצעים לפתור את זה. יחד עם זאת מישהו כזה שפוגע ברכב חזק ואפילו לא עוצר לראות אם הוא גרם נזק גופני - זה המיץ של הזבל. אני אישית לא מבין למה אין פה עונש פלילי. מילא דפקת מישהו בחניה וברחת. אבל על כביש מהיר להעיף אותו למדרכה ולברוח וזה לא מעניין את המשטרה? נקווה שפעם הבאה לא יהיה מדובר באמא עם ילד על מעבר חציה.

המשטרה באי ספיקה ברורה, וזה צורם אבל מבין את המציאות של זה.

לפני 8 שעות, יענקו כתב:

יש אתרים שיכולים לשפר את הצילום. אולי זה לדוגמא.

https://www.haaretz.co.il/misc/1.1267691

ניסיתי. נסע כל כך מהר שאין תוצאה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה הולך רגל, לך תדע, אולי היה הופך לכוכב רשת

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם זה היה הולך רגל, לך תדע, אולי היה הופך לכוכב רשת

שנה וחצי בגלל דריסה עם פגיעה והרג של הולך רגל.

לעומת זאת 3 שנים על זריקת נעל

https://m.ynet.co.il/Articles/3913374

זה הפרופורציות במדינה.

לדעתי הייתה צריכה לקבל יותר. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידרדרת

המשל לא דומה לנמשל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת אליי? אתה מבין שזה היה בצחוק כן?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא .לאיש הגדול

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...