Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח

שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

בחמישי האחרון בלילה בזמן שאשתי נהגה רכב חתך אותה במהירות מופרזת כאשר חצה 3 נתיבים בתוך העיר, פגע בכנף שמאל קדמית ופגוש וברח.

לפי מצלמת הרכב מדובר כנראה על מרצדס שחורה - המספר לא נקלט עקב המהירות המהירה שבה הכל קרה

פניתי למוקד המצלמות העירוני - רואים את התאונה ועקבו אחרי מסלול הרכב אולם לא מצליחים לתפוס את המספר. הגשתי תלונה במשטרה - שם לא הפגינו עניין רב מדי.

מדובר בוודאות ברכב יוקרה וסיכוי סביר שיש לו איתורן. פניתי למוקד איתוראן ושם נאמר לי שאפשר לקבל את המידע רק באמצעות פניית משטרה או בית משפט.

המשטרה לא עשתה רושם כאילו הם מתכננים לעשות זאת.

האם יש איך להתקדם? האם יש לי דרך לגרום למשטרה כן לפנות לאיתוראן? לא מדובר פה על הצד הכספי אלא העקרון מרגיז אותי ואני רוצה להשתדל לעשות הכל כדי לתפוס את הנהג

תודה רבה

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה לא תעשה דבר, מדובר על תאונת נזק בלבד, היא לא תפעיל משאבים לאיתור נהג במקרה הזה.
אם היה לך מספר הם היו מספקים לך את בעל הרכב, אבל לא מעבר לזה. 

מרגיז ומבאס, אבל זה מה יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום סיכוי שאיתוראן יספקו לך את הפרטים של לקוח שלהם (שמשלם כנראה מנוי חודשי) בלי שיכופפו להם את היד (פנייה מהמשטרה / צו בית משפט)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

שום סיכוי שאיתוראן יספקו לך את הפרטים של לקוח שלהם (שמשלם כנראה מנוי חודשי) בלי שיכופפו להם את היד (פנייה מהמשטרה / צו בית משפט)

זה ברור לחלוטין.

השאלה למה שהמשטרה לא תעזור בזה?

הרי יש פה עבירה ויש תיעוד שלה וצריך סך הכל התערבות שלהם

לפני 14 דקות, Be roo כתב:

המשטרה לא תעשה דבר, מדובר על תאונת נזק בלבד, היא לא תפעיל משאבים לאיתור נהג במקרה הזה.
אם היה לך מספר הם היו מספקים לך את בעל הרכב, אבל לא מעבר לזה. 

מרגיז ומבאס, אבל זה מה יש.

למה בעצם שלא ינסו לפחות? הרי יש לי תעוד של מצלמות למסלול נסיעה ואפילו במצלמות של העירייה אפשר לראות אחורה איפה הוא גר - אבל דרושה התערבות של משטרה. הרי לא בשביל זה הם שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי במשטרה השתרש נוהג לפיו הם לא עושים שום דבר בתאונת נזק בלבד, למעט לרשום שהייתה תאונה ולקטלג אותה, ואם תגיע עם מספר רכב יספקו לך את שם וכתובת הבעלים של הרכב. זהו, שום דבר מעבר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כי במשטרה השתרש נוהג לפיו הם לא עושים שום דבר בתאונת נזק בלבד, למעט לרשום שהייתה תאונה ולקטלג אותה, ואם תגיע עם מספר רכב יספקו לך את שם וכתובת הבעלים של הרכב. זהו, שום דבר מעבר.

כלומר לפי דעתך גם אעשה רעש וצלצולים ואגיש מכתב תלונה להציב תלונות המשטרה שום דבר לא יעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלום ושום דבר, זה לא מתחת לשולחן ההתנהלות הזו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לי לשמוע שזה ככה.

כאילו מישהו שהוא מבחינתי המיץ של הזבל של האוכלוסיה, עם רכב יוקרה פוגע ומחריב לי את הרכב.

וזה פשוט לא מעניין אף אחד.

כאילו מחכים לפעם הבאה שיוריד איזה ילד ואז פתאום זה כן יהיה מעניין.

עצוב לדעת שזה המדיניות במדינה שלנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן עצוב

אבל כש ביבי / לפיד / בנט / סער / ליברמן יהיו ראש ממשלה הכל ישתנה

• מצחיק 3

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Big Guy כתב:

למה בעצם שלא ינסו לפחות? הרי יש לי תעוד של מצלמות למסלול נסיעה ואפילו במצלמות של העירייה אפשר לראות אחורה איפה הוא גר - אבל דרושה התערבות של משטרה. הרי לא בשביל זה הם שם?

תהיה ראלי, אלה לא משאבים שהם מוכנים להשקיע בשביל מקרה פעוט.
דרישה מאיתורן לספק מידע על לקוח להערכתי דורשת צו בית משפט, עבודה של פרקליט, זמן בימ״ש, מימוש הצו.
ותחקור מצלמות דורש שוטר שישב ויתחיל לעקוב ממצלמה למצלמה מהיכן הגיע ולאן נסע. זה לא 5 דקות עבודה.

למשטרה יש משאבים מוגבלים והיא בוחרת שמה להשקיע אותם.
ודמגוגיה זולה לא תשנה את זה. אתה באמת חושב שצריך להשקיע בכנף השבורה שלך את מה שמשקיעים במקרה של דריסה?

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Be roo כתב:

תהיה ראלי, אלה לא משאבים שהם מוכנים להשקיע בשביל מקרה פעוט.
דרישה מאיתורן לספק מידע על לקוח להערכתי דורשת צו בית משפט, עבודה של פרקליט, זמן בימ״ש, מימוש הצו.
ותחקור מצלמות דורש שוטר שישב ויתחיל לעקוב ממצלמה למצלמה מהיכן הגיע ולאן נסע. זה לא 5 דקות עבודה.

למשטרה יש משאבים מוגבלים והיא בוחרת שמה להשקיע אותם.
ודמגוגיה זולה לא תשנה את זה. אתה באמת חושב שצריך להשקיע בכנף השבורה שלך את מה שמשקיעים במקרה של דריסה?

מי שעושה פגע וברח בלי לעצור במהירות מטורפת, ואפילו לא מודע האם יש פגיעה או אין פגיעה בגוף - אם לא היום אז בעוד חודש חודשיים יעשה עוד ארוע כזה הפעם עם נפגעים בגוף.

זה הרי דפוס של בן אדם שבסוף מבין שעדיף לברוח.

אני פשוט חושב שכשהפתרון הגיוני ועל השולחן - אפשרי לפחות לנסות לעשות זאת.

אני לא בא ואומר שהמקרה שלי הוא בעדיפות גבוהה יותר מאשר דריסה או תאונה עם הורגים, אבל יחד עם זאת אני לא חושב שזה כזה הזוי לצפות שתהיה עזרה במשטרה לעשות את זה.

ובוא נשים את הקלפים על השולחן - אם זה היה קורה לקרוב משפחה של אחד השוטרים - הרי כן היו עושים את זה, לא? 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק את חושב שיקרה, המשטרה תמצא אותו הפעם, אתה תתבע, הוא ישלם, והוא יחשוב פתאום שיש עליו מצלמות 24/7 ולעד יקח אחריות על רכב שהוא שפשף?

תתחבר למציאות, למשטרה אין משאבים הלתמודד עם מקרים כאלה.
מעצבן? בהחלט. אבל תתחבר למציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נהיה ריאליים, אז ברוב המוחלט של המקרים לא ישקיעו משאבים מעבר למינימום, זה עניין של תרבות אירגונית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם נהיה ריאליים, אז ברוב המוחלט של המקרים לא ישקיעו משאבים מעבר למינימום, זה עניין של תרבות אירגונית.

זו באמת התחושה כשאתה ניגש לשם ומדבר עם "חוקר" - ובין השורות אומר לך שהוא לא מתכוון לעבוד קשה מדי  על התיק שלך.

לפני 14 דקות, Be roo כתב:

מה בדיוק את חושב שיקרה, המשטרה תמצא אותו הפעם, אתה תתבע, הוא ישלם, והוא יחשוב פתאום שיש עליו מצלמות 24/7 ולעד יקח אחריות על רכב שהוא שפשף?

תתחבר למציאות, למשטרה אין משאבים הלתמודד עם מקרים כאלה.
מעצבן? בהחלט. אבל תתחבר למציאות.

מחובר למציאות. בתור פעם ראשונה שנתקל בזה - מאכזב. זה הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג מרצדס שחורה שנוסע בפראות, פוגע ובורח?

הימור שלי, גם אם תמצא את המספר, לא יהיה לך כדאי להתעסק עם הנהג.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...