Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה כל הנשים?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום
לפני 39 דקות, TsachiE כתב:

אתה בצד השני? לא יכול להיות.. גברים לא נמשכים למקצועות של אנשים,  אל תהרוס פה לחבר׳ה.

אתה מתחיל להגזים.

יש פה הסברים שאתה יכול ללמוד מהם משהו, לפתוח קצת את הראש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 33 דקות, Max_igo כתב:

מאיפה מגיע הזעם הקדוש הזה?

תראה את הספיישל סטנד אפ של Joe Rogan שנקרא Triggered בנטפליקס, כנראה יש איזו אישה במשוואה שמגיבה בחיוביות ללוחמי צדק.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, itaysamurai כתב:

אתה מתחיל להגזים.

יש פה הסברים שאתה יכול ללמוד מהם משהו, לפתוח קצת את הראש.

מה אני יעשה, הבת זוג שלי  פה איתי נושפת לי בעורף

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ניקו פ. כתב:

צריך לזכור שיש גם בנים שאוהבים אנשים יותר מדברים ובנות שאוהבות דברים יותר מאנשים ואין שום סיבה שהם ירגישו בושה בגלל זה או שמקום עבודה ייסגר בפניהם בשל כך.

בוודאי שיש, אין על כך שום ויכוח, אני גם לא מאמין שבמערב יש מקומות שסגורים לנשים, אין שום פקולטה בטכניון שלא מקבלת בנות או שהיחס אליהן יהיה בה שונה.
אני מניח שגם בסמי שמעון זה ככה.
זה שבצבא יש מקומות שנשים לא יכולות להגיע אליהם זה נכון, אבל מצד שני - בחיים לא נתקלתי במשקית ת"ש מסוג גבר. יש גם מקומות שע"מ שנשים יוכלו לשרת בהם הצבא יצטרך להשקיע המון המון משאבים וכל זה בשביל כמות מינורית של נשים שזה מעניין אותן וכאן כבר נכנס שיקול עלות(הן כלכלית והן מבצעית)-תועלת.

בכל אופן - לא מכיר כמעט מקומות עבודה (חוץ ממוסדות דתיים אולי?) שבהם נשים לא יכולות לעבוד בגלל שהן נשים. 

לגבי איך אנחנו מחנכים - יתכן ואתה צודק, אין לי מספיק ידע בנושא, אבל יש התנהגות מסויימת שנתפסת כ'גברית' והתנהגות מסויימת שנתפסת כ'נשית', השאלה היא - מה האינטרס לטשטש את הגבול הזה? זה לא שזה נכון יותר לאנושות שיותר נשים יעבדו בבניין ויותר גברים יעבדו בגני ילדים, יש הבדלים פיסיולוגיים בין המינים וככה מנצלים טוב יותר את הכלים שיש לכל אחד.

לפני שעתיים, TsachiE כתב:

שוביניזם

אחלה, אני מצטט לך איש מקצוע, שחוקר את התחום וממש ממוקצע בו, שבעצמו מצטט ספרות קלינית - אבל בגלל שזה לא נעים לך בנאורות ובפרוגרסיביות - אז אני השוביניסט.
זה כלכך חימם אותך שטרחת לצטט את דבריי פעמיים בשתי תגובות שונות אפילו.
אז בוא חבר, אם אני כלכך טועה - תביא מקור שטוען אחרת שמבוסס על מחקר מדעי, אמיתי - ולא כתבה מהLeftist Progresive equal rights magazine האהוב עלייך.

נ.ב.
אלא אם אתה אוהב להתיחס לעצמך בגוף שלישי, הדרך הנכונה לכתוב בעברית היא: אני אעשה, הוא יעשה.

• אהבתי 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@shellcase נכון, אי כאן מחלוקת. רק לציין שהמטרה היא לא לטשטש את הגבולות, אלא לא למנוע מילד/נער להתעסק עם דברים שהוא אוהב. אני לא אדחוף את הבת שלי לטפל לי ברכב (אם כי זה רעיון), אבל אם היא תרצה ותאהב, לא אמנע ממנה ולא אסתכל על זה עקום, בניגוד לחלקים נרחבים מהחברה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אנחנו בהסכמה, אם הבן שלך יחליט שהוא רוצה לעשות לק ג'ל - תן לו, זה ארגזים של כסף :)

• מצחיק 1

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, TsachiE כתב:

צריך להזכיר גם למנהלים לפעמים את חוקי הפורום 😉

1. אין מקום לאלימות מילולית, קריאה לאלימות, קריאה לגזענות, שוביניזם וכל התנהגות וכתיבה אלימה בפורום, המכוונת נגד 

מציאות אינה שוביזינם.

לפני שעה, TsachiE כתב:

עובדה בשטח?  עשית מדגם? מחקר מדעי בנושא? איפה המקורות שלך?

ההכללה הגסה הזו זה שוביניזם טהור בהגדרתו, אל תיתמם לי.

בוצעו כמה וכמה מחקרים. זו לא הכללה גסה, זה מה שנקרא "נטייה".

כמו שלא יפתיע אותך אם אני אגיד שגברים נוטים להימשך מינית לנשים (ולהפך) אבל זה לא אומר שאני מכחיש את קיומם של הומואים (או לסביות) - כך יש גם נטייה "מובנית" לתחומי עניין ששונה בין המינים. זה לא אומר ש"גברים לא נמשכים למקצועות של אנשים" או שבחורות שאוהבות מכוניות הן ווירדוס. זה פשוט אומר שבשתי הדוגמאות האלה יש סיכוי גדול יותר שתמצא מישהו ממין אחד או מישהו ממין אחר. זה הכל. לא הכל זה אפליות ושוביניזם והכללות, ולא כל הדברים בעולם (בחירת מקצוע, תחביבים, טעם בצבעים או סרטים) מתחלקים בערך 51:49 כמו חלוקת המינים.

יש תחביבים ותחומי עניין שהם יותר מיינסטרימיים (ממה שאני מכיר מתחומי העניין שלי - צילום למשל אמנם גם נוטה קצת לכיוון הגברי יותר, אבל להערכתי יש בערך 30% נשים - גם, באופן די מפתיע אגב, בצילום רכב), ויש פחות. תחום הרכב למיטב ידיעתי הוא אחד המוטים יותר - בין היתר כי צריך לזכור שבארה"ב נשים אפשר להגיד לא נהגו עד 1940, וגם הרבה אחרי זה הן לא היו הנהגות העיקריות של הבית או החזיקו רכב משלהן כי אל באמת היה צורך, אז ה"חיבור" בין נשים למכוניות פשוט לא נוצר. ולפני שמישהו אומר "בונא אבל זה היה ממש מזמן" - בואו נזכור שזה בסך הכל דור-שניים אחורה מאיתנו (מחזיקי רישיון נהיגה), וזה אמנם מספיק זמן כדי לאפשר התעניינות בתחום מסוים, זה ברוב המקרים ממש לא מספיק כדי לעודד התעניינות באותו תחום ע"י ההורים והסביבה שלהם. 

יתרה מזו, תוסיף לכל זה את העובדה שנשים (שוב, מטבען - לא הכללות או שובינזם, אלא מחקרים) פחות נוטות לדחוף את הדעה שלהן לכל מי שסביבן ופחות נוטות להיכנס לחיכוחים או ויכוחים (שבוא, זה מה שאנחנו עושים כאן 99% מהזמן) והרי שקיבלת שגם אלה שכן מתעניינות במכוניות, יש פחות סיכוי שתמצא אותן מקשקשות על זה באינטרנט עם חבורה של אנשים זרים.

אה, וכמובן גם קיים החשש המובן מלהיכנס פחות או יותר לבד לתוך פורום/קבוצה שמלאה בגברברים מיוזעים ומסריחים משמן ופיח שיזלזלו בך כל היום רק כי את בחורה או ינסו להתחיל איתך ו/או לזרוק הערות שוביניסטיות/סקסיטיות. 

וואלה, אם הייתי בחורה, גם אם הייתי בקטע של אוטואים כנראה שהייתי מקסימום נשאר בתוך מעגל מצומצם של אנשים שמכירים אותי גם בחיים האמיתיים ולא יבלבלו את השכל עם שטויות של בנים כל היום.

לפני כשעה, EliC25 כתב:

אני בצד השני... תואר ראשון בפסיכולוגיה, בערך 120 סטודנטים, 25 גברים.

כרגע בתואר שני, 28 סטודנטים, אנחנו 6-7 גברים

וואלה יופי. איפה היה המידע הזה כשהייתי רווק ושקלתי ללמוד פסיכולוגיה?!

לפני 49 דקות, TsachiE כתב:

אתה בצד השני? לא יכול להיות.. גברים לא נמשכים למקצועות של אנשים,  אל תהרוס פה לחבר׳ה.

אמירה מכלילה, מעצבנת ומיותרת שאף אחד אפילו לא רמז לכיוון שלה. 

• אהבתי 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@shellcase

מעצבן שרומזים לך שאתה שובינסט אה?  אני סה״כ נותן לך a taste of your own medicine

בתאריך 18.3.2021 בשעה 14:11, shellcase כתב:

אבל זו באמת מחשבה עקומה, אלא אם הוא השוגר דדי שלה והתרומה הכלכלית שלה בזוגיות זניחה, הוא לא לוקח אותה לשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא הבנתי, אתה מנסה לרמוז שאתה השוביניסט כאן ואני רק decoy?
יש לך את זה ביותר divisive delusional leftist?

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, @shellcase רק שם תמונת מראה לסטנדרט הכפול שלך.

רמזת שאני שובינסט על כלום ושום דבר בשרשור ההוא, נתתי לך קצת לטעום איך זה מרגיש מהצד השני.

הכל טוב, חג שמח.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE
  • לא הבנתי... 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@TsachiE אם כבר own medicine, אז:

בתאריך 18.3.2021 בשעה 10:24, TsachiE כתב:

טוב בסדר,  לפעמים משעמם במשרד  אז מחפשים ליצור סערות בכוס מים. 

אני לא יכנס לויכוח סתמי על מה דמיונכם הפרוע מפרש ממה שנכתב.

🤷‍♂️😅

אף אחד לא רמז כלום ואף אחד לא צריך שירמזו לו שהוא רמז כלום. אני מקווה שהכל בסדר, אבל אני מרגיש שלאחרונה אתה אשכרה מחפש לשייך לאנשים כוונות לא נכונות ומחפש להתעצבן עליהם ולריב איתם. אני מקווה שזה לא בגלל שקרה משהו ואתה מוציא את זה על עוברי אורח תמימים. מאוד קשה לנהל שיחה כאשר אחד המשתתפים משייך כוונות רעות לדברים שלא הייתה בהם כוונה כזו.

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

לא ברור מה הולך פה.

כן, שרשור על משמעות החיים, מגדר וג׳ורדן פיטרסון. לא משהו שאנחנו מכירים מהעבר בפורום הא?

• מצחיק 4
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איפה הימים הפשוטים שהכל היה מסתכם בשקודה פאביה 1.6 ספורט אה?

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...