Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם על סוזוקי אלטו?

liorlev1
שימו לב! השרשור הזה בן 1115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחר חיפוש והתייעצות לרכב לזוג עד 20K

קיבלתי המלצה על רכב אמין, חסכוני, חלפים זולים, מזגן מקפיא  -  סוזוקי אלטו ידנית

מה דעתכם?

עריכה אחרונה על ידי liorlev1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מכלי התחבורה הזולים לאחזקה שאפשר לרכוש, אכן אמינה מאוד וחסכונית.

כמובן שיש לזה מחיר בכל הקשור לבטיחות/אבזור/בידוד רעשים וכיוצב.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש אופציות טובות יותר, למשל פיאט פנדה, בעלת מנוע 4 צילדרים לכן לא רועדת בעמידה, בידוד עדיף מושבים נוחים יותר, תא מטען גדול יותר.

שברולט ספארק, תהיה הזריזה בקטגוריה, די נוחה אם כי המושבים לא ממש תומכים, לי לפחות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה תכנס ספארק 1.2 ליטר ידנית.

אפשר להסתכל על האלטו בקטגוריה הזו כ- הכי מעט רכב בהכי מעט אחזקה.

כמעט כל רכב בקטגוריה יהיה שדרוג מהאלטו באיכות החיים, בדיוק כמו הספארק שהציעו מעלי. קח בקחשבון שעלויות האחזקה של הספארק גבוהות ויתר משל האלטו (ועדיין נמוכות לכשלעצמה).

השאלה היא כמה אתה מוכן לשנמך את איכות החיים לטובת החסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, liorlev1 כתב:

ספארק ידני הישנים לפי הבנתי מועד יותר לתקלות מאשר הסוזוקי...מאמין שהאוטומטים החדשים כמה אחרת אך גם במחיר.

למעט דוושת מצמד שנשברה בדגמים הראשונים ויצא ריקול בנושא, איזה תקלות יש?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אין ספק שחשוב איכות נסיעה, נוחות..פשוט קראתי שהאלטו מיועד לשוק ההודי ולכן יצרו אותו כרכב חזק, מזגן מקפיא, שורד בתנאי חום (פחות בלאי)

בדיוק ראיתי ביד 2   פנדה 2013 דגם ONE גיר רגיל יד 3 מטופלת בחברה טסט אוגוסט 2021 שמורה ומאובזרת מאוד מערכת שמע, חיישני נסיעה לאחור, מצלמת דרך משוכללת רכב חסכוני מאוד 

דורש עליה 15K

משיחה איתו רכש את הרכב מהחברה שעבד בה

מה אומרים?

רא

עריכה אחרונה על ידי liorlev1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, liorlev1 כתב:

היי, אין ספק שחשוב איכות נסיעה, נוחות..פשוט קראתי שהאלטו מיועד לשוק ההודי ולכן יצרו אותו כרכב חזק, מזגן מקפיא, שורד בתנאי חום (פחות בלאי)

מי הסוכן מכירות שמכר לך את השורה הזאת? 

האלטו אכן מיועד לשוק ההודי, כך גם הטוק טוק. והקשר בניהם הרבה יותר גבוה ממה שאתה חושב. 

• מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבורה בסיסית ואמינה מ-A ל-B.

ב-20 אלף ש"ח אפשר לקנות מכוניות מיני שיהיה יותר נעים לנהוג בהן או אולי מכוניות סופר מיני שיהיו הרבה יותר נעימות לנהיגה ולנסיעה, ירגישו הרבה יותר אוטו מאשר האלטו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, בעלים של אלטו אוטומטית כבר שנתיים וקצת.

תדלק, טפל וסע.

מה שכן:

מזגן לא מקפיא בכלל - בקיץ אפילו בקושי מורגש (שלי בצבע שחור, אולי בגלל זה).

הרכב יתאים בעיקר לנסיעות עירוניות בין-עירוניות לא ארוכות במיוחד. בנסיעות ארוכות\דרכים הרריות הנסיעה תהיה גרועה (מכבה מזגן כדי שהאוטו יסחב בעליות).

הרבה שטחי ראייה מתים ברכב, כסאות לא נוחים בעליל.

בגיר האוטומט הרכב לא חוסך בדלק (1 ל 12 בממוצע בנהיגה מתונה בתוך העיר).

לסיכום, אם אתה מחפש רכב אמין, לנסיעות עירוניות הוא ישמש אתכם אחלה.

אם אתה מחפש מעבר, הייתי ממליץ לחשוב על רכב אחר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי אלטו ידנית חודש יוני 2012, כבר 3 שנים ו40 אלף ק"מ.

הרכב משמש כרכב משני למרחקים בינוניים לנהג יחיד- משנע אותי מהבית בהרצליה לעבודה בראש העין, 22 ק"מ כל כיוון. פעם ביובל אני עושה איתו נסיעה בינעירונית ארוכה (נסעתי לערד, לחיפה ולצאלים) ולעיתים הוא משמש את המשפחה לנסיעות קצרות (זוג וילדים בני 7 ו4).

הרכב קשיח, מרגיש זול וספרטני, אבל אם אתה יודע את זה מראש וזה לא מפריע לך- לך על זה. כמו שכתבו כאן- אני הלכתי עליו כי הייתי צריך "הכי מעט אוטו בהכי מעט כסף". 

המזגן סביר פלוס, לא "מקפיא", בימים חמים מאוד קצת קשה לו, אבל לרוב הוא בסדר גמור. 

האחזקה פשוטה וזולה. 1000 ק"מ +- בחודש עולים לי 700 שקל בממוצע, הכל כולל הכל, פרט לירידת הערך. 

קבל סיכום שפרסמתי אחרי שנה ראשונה, שנייה ושלישית שלי עם האוטו. 

בהצלחה

ra.nix- יש לי הרגשה שאתה לא מכוון נכון את המראות. האוטו קצר וצר, ואין כלל שטחים מתים.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק פיג'ו 208 ידנית ואני מאוד מרוצה ממנה. סופר חסכונית בדלק. בטיחותית פי מליון מהאלטו שקיבלה ציון עלוב במבחני הריסוק, נוחה יותר, הרבה יותר מהנה לנהיגה, וכן, אמינה מאוד אם מטפלים כראוי!. 

תקנה רק אחת עם ק"מ נמוך ושטופלה בחברה כי חייב למלא רק שמן בתקן המתאים. וקשה להשיג את השמן שהם דורשים b71 2297 אז רוב האנשים שלא מטפלים בחברה פשוט ממלאים סתם שמן מחוסר ידיעה (נכון לכל רכב, שלא ממלאים שמן בתקן שהיצרן דורש מסכנים את המנוע). 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה לכם על התגובות ! החכמתי.

מדובר על נסיעות יומיות של חצי שעה ביום

לפעמים גיחה לצפון

itamarg - תגדיר מזה ק"מ נמוך?  כי ראיתי בלוחות 2014 ידני, אפילו הוא לא מודע לבעיית הטיימינג, מטופל במושך צמרת בחיפה (נדמה לי מוסך מורשה)

מהשירשור נראה שאפשר להתביית יותר על ספארק ו 208 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...