Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 חודשים עם מגאן - עשיתי טעות?

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 שעות, dorondoron כתב:

@yohai71 ניסיתי להתקין אנדרואיד אוטו דרך הפליי סטור גם בצרפת וגם בגרמניה, לא עבד, אנסה VPN, תודה.

הצחוק הוא שבפעם הראשונה אי פעם שהתקנתי א"א, הייתה אכן בחו"ל, כשביקרתי את אחי באוסטריה... בישראל קבעתי את המיקום כאנגליה, וזה עבד. מקווה שאפשר גם היום, אלא אם גוגל הצליחו להתגבר על השיטה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלת"ק- וואלה יש לי את הרכב כמעט שנה (דיזל)- לא ממש מתחבר לביקורת. 

אמנם נק' הייחוס שלי היא איוניק שהייתה לפניה ובהשוואה אליה הרנו עדיפה לטעמי בכל פרמטר למעט צריכת הדלק (אבל מנוע שמרגיש חזק בצורה משמעותית), 

כשבאספקטים של נוחות ושקט ההבדל משמעותי מאוד. 
אגב לאבי הייתה אוקטביה 2.0 עד לא מזמן (2019), וואלה הרנו הרגישה לי נוחה יותר ובמידה מסוימת גם שקטה יותר (אבל לא בטח) , בטח לא הרגשתי הבדל דרמטי בהיבט הזה. 

הגיר- לפעמים יש מעט קפיצות בתחילת נסיעה כשלחיצה על הגז הססנית, אבל זה די נדיר. 

ידית התפעול למולטימדיה- וואלה דווקא מוצא את זה די שימושי ונוח, בטח כשעובדים עם AA במקביל. רק התפעול של המזגן מהמסך מוציא אותי מדעתי, בעיקר כי המסך עצמו לא מגיב 

מספיק טוב למגע ותו"כ נסיעה זה מחרפן. 

בצד השלילי אומר שרכב עם 16K ק"מ וכבר התחילו קרקושים בכל מיני מקומות- בעיקר בחיבור הזה בין הגג לשמשה הקידמית איפה שהמראה המרכזית יושבת, אבל זה בעיקר קורה בנסיעה על כביש שהסלילה לא טובה. 

כמו כן גם לי יש את השטות עם הבלם החשמלי שהתנעה מחדש פותרת, וגם לפעמים נדלקת נורית check injection בתחילת נסיעה שנעלמת אחרי כמה דקות (ויחד איתה מפסיקה לפעול הבלימה האוטונומית, שחוזרת לאחר התנעה מחדש), שני דברים שנקווה שיבדקו בטיפול הקרוב. 

סה"כ לא רכב מושלם, אבל לדעתי נותן חבילה טובה מאוד ביחס לאלטרנטיבות האחרות בשוק. 

עריכה אחרונה על ידי netco
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיקום שמעל למראה המרכזית יושב המיק' וקולגה מהעבודה מתלונן כבר כמעט שנה על רעשים בשיחה מהמיק'.

הרכב היה בגיל קאר ובמרכזי,לאחר מספר רב של פניות (שבהם הוחלפה מולטימדיה ומיק' לדבריהם) כולל אחראי בכיר מקרסו עד היום התקלה לא נפתרה.

מצורפת הקלטה מלפני מספר חודשים

מבאס

עריכה אחרונה על ידי pipinoadar

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yohai71 כתב:

אלא אם גוגל הצליחו להתגבר על השיטה.

גוגל מאפשרת שינוי מדינה פעם אחת בשנה לכן אם לא רוצים להינעל על מדינה מסויימת יש ליצור חשבון נוסף לטובת ההתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...