Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 חודשים עם מגאן - עשיתי טעות?

pipinoadar
 שיתוף
עוקבים 18

פוסטים מומלצים

בואו רק נפסיק לכתוב שמן קנולה, כי שמן קנולה זה לא. זה אולי שמן מנוע זול של פז ושות' מצובר גדול, אבל לא פחות מזה. זה עדיין עומד בתקן המינ' הנדרש ע"י היצרן אחרת למוסך יש liability.

• רעיון טוב! 1

לפני 17 שעות, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

Keyser כתב:
דלק זה לכוסיות. גברים אמיתיים דוחפים את הרכב :loco:
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

יש לי את הרנו גראנד קופה כשנה וחצי ועם 95 אלף ק"מ (עושה כ- 200 ביום....), של lease4U. התראות בלם - קרה מספר פעמים, מתרסט בכיבוי. מנוע מגמגם - פעם אחת בלבד - התרסט בכיבוי והדלקה. מפתח -

עם כמה שאהבתי את הרכב (דיזל יש לציין שוב) זכותו לא לאהוב. הוא נוסע בו כל יום, משלם על כך כסף ואם ואם עדיין מוצא משהו להלין עליו כנראה שמשהו לא מתחבר לו ברכב הזה. שוב, אני לחלופין מאד אהבתי את הרכב הנ'

יתכן והחנון שנהג לפניך לא התלונן על כלום או לא עמד על כך שיש לתקן או לכוון משהו - ממליץ לך לדרוש טיפול בליקויים.   25,000 ללא טיפול - כאילו לא אמרת שום דבר... תבדוק בכלל אם יש שמן.  

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב עם 25 אלף קילומטרים, יש לו בעיות מהותיות ועדיין לא נכנס לטיפול? אני לא מצליח להבין את זה, זה בגלל שהוא ליסינג מהרץ?
איך אפשר לשאול אם עשית טעות בנוגע לרכב כשלא ניסית אפילו לטפל בבעיות שהנהג הקודם הוריש לך?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרנו גראנד קופה כשנה וחצי ועם 95 אלף ק"מ (עושה כ- 200 ביום....), של lease4U.

התראות בלם - קרה מספר פעמים, מתרסט בכיבוי.

מנוע מגמגם - פעם אחת בלבד - התרסט בכיבוי והדלקה.

מפתח - מה בדיוק הבעיה? עובד מצוין, לא צריך בכלל להוציא מהכיס או מהתיק. התכונה של נעילה אוטומטית בהתרחקות מהרכב ופתיחה מכל הדלתות הם פיצ'רים מעולים (בקודיאק פתיחה רק מדלתות קדמיות וסגירה רק בנגיע בידית של אחת מהדלתות הקדמיות). חיסרון יחיד - ללא אוזן לשים על צרור מפתחות.

פתיחת תא מטען עם הרגל - היה קשה להתרגל, אבל לאחר אימון קצר והבנה שצריך לעשות תנועה שדומה לבעיטה ולא הזזה מצד לצד, הגעתי לכמעט 100% הצלחה.

פלסטיקה - ללא קרקושים וללא שום בעיות. היה זימזום בפלסטיקה של המראה הפנימית - נפתר על ידי הכנסת טריז נייר והפסקת רעידות. שאר הפלסטיקה שקטה לחלוטין. איכות סבירה במקומות הרלוונטיים (איפה שנוגעים).

טיפולים - מדיניות טיפולים היא כל 20 אלף או שנה - אם ב- 25 עוד לא ביצע אף טיפול - אוטו מוזנח.

מנוע מצוין וחזק מאוד.

גיר - סביר ביותר. לא כמו DSG6 רטוב שהיה לנו בסיאט או DSG7 הרטוב בקודיאק, אבל ללא תלונות. ביציאה מהמקום יכולה להיות רעידה קטנה, אבל לא מעבר לזה. אם רועד לך - כנראה הנהג הקודם טחן את הגיר על ידי זחילה על הברקס...

איכות שלדה - האוטו נוח ומרווח מאוד (הרכב הראשון והיחיד שאשתי הסכימה לא "להקיא" עליו מנסיעה במושב האחורי). אחיזה טובה מאוד, אבל התחושה פחות הדוקה מאופל. זה המחיר של הרכות. בלמים מצוינים (אופייני לרנו).

צריכת דלק - אמנם מהמחשב, אבל צריכה בין עירונית על כביש 6 של 5.2 ליטר ל- 100 ק"מ זה נראה לי סביר מאוד (האטה לסביבות 100 תשפר את זה עוד יותר).

החלפת מקור שמע - אם אתה לא יושב במושב האחורי - אין שום בעיה להגיע לכפתור. נכון שזה סידור מוזר יחסית למקובל, אבל לא כזה שלא ניתן לחיות איתו.

איכות שמע - לא מצאתי שום בעיה, בוודאי שיפור עצום אחרי האופל (אם כי לא ברמה של מערכת משודרגת של הקודיאק exclusive).

הנדסת אנוש - ללא ספק לא ברמה של הסקודה.

לסיכום החפירה - נראה לי שנפלת על לימון טחון שהנהג הקודם קרע לו את הצורה. בעיני, רכב מצוין ברמה של ליסינג (בעיות האמינות, הגם שקלות, פוסלות אותו בעיני כרכב פרטי), שמאובזר ברמה מאוד גבוהה (בקרת שיוט אדפטיבית לא טובה במיוחד).

עריכה אחרונה על ידי ליסינג בצער
  • אהבתי 2

רנו גרנד קופה ליסינג (סוף סוף לא אסטרה....)

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא :sad:, מקורית כבר כן :-D

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא אהבתי את הגראנד קופה דווקא בגלל נוחות ומולטימדיה.

לגבי הגיר הוא באמת מאוד לא נוח. היתה לי מגאן דיזל כרכב גישור ולא הפסקתי לקלל אותו (עברתי מהרציף של הפלואנס 2 ליטר שמאוד אהבתי והיום אני עם קארוק דיזל והגיר תענוג).

לא מבין את התלונה לגבי העברת מקורות מהשלט מאחורי ההגה (שאם הוא כמו בפלואנס אז הוא אחד הנוחים והאינטואיטיביים שיש והרבה יותר נוח מהכפתורים על ההגה שגם אחרי שנתיים איתם הם הרבה פחות נוחים) במיוחד בהשוואה לסקודה שאין בכלל החלפת מקורות מההגה.

לגבי התקלות, לוקחים ליסינג כדי שהם יתמודדו. זרוק להם את האוטו, שיתנו חלופי ושיתקנו כל מה שצריך תיקון.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין חש כאן אהבה עיוורת לצרפתיות...😆

פניתי להרץ בנושא - מעדכן שהרכב עבר טיפול ב20K כחודשיים לפני שנמסר לי 

במפגש הבא אני אגיע עם הרנו וארצה לראות את הפנים של האנשים כשאקרקש להם פלסטיקה/אתחיל נסיעה/אשמיע להם מוזיקה בווליום חצי גבוה/נעשה מבחן העברת מקורות וננסה יחדיו לפתוח את תא המטען (רמז - הדתיים מב"ב יחשבו שאנחנו מתפללים)

תומר

עריכה אחרונה על ידי pipinoadar

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל החיבה והניסיון החיובי שלי לרנו (השנתיים האחרונות אני בלי אף רנו אחרי 25 שנות רנו רצופות) אני בוחר רכב לפי רמת ההתאמה שלו לצרכים שלי והגראנד קופה פשוט לא התאימה (מסך המגע, הגיר והנוחות). היום אני עם סקודה וגם לה יש את השטיקים שלה למרות שבגדול אני מאוד מרוצה ממנה.

באוגוסט היא אמורה להיות מוחלפת וכשמועד ההחלפה יתקרב אעשה שוב סבב סוכנויות ואבחר את מה שהכי יתאים לפי התכונות ולא לפי הסמל.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה כמה דברים:

1. הגיר של הרנו מתנהג שונה מהDSG(שמתנהג שונה מפלנטרי) גם לי לקח זמן להתרגל לEDC בקליאו, שהתרגלתי לא הרגשתי הבדל(ועברתי אחרי זה לגולף, עם DSG כמו של אוקטביה) - מה שכן זה לקח לי הרבה זמן להתרגל

2. מצד אחד כנראה שמשהו שמה לא תקין(מה שגורם לגימגומים במנוע), מצד שני בניגוד לתקיפה של רבים פה ללמה לא לקחת למוסך ו"מה אכפת לך" תהליך המוסכים בחברות הליסינג הוא פשוט ממש מציק - זה לרוב עובד ככה:

א. נציג/נציגה שלא מבינים למה צריך לקחת בכלל לתיקון והוא לא מבין מה הבעיה("טוב אז המנוע מקרטע! אבל יש נורה? אין נורה אולי אין תקלה? אז מה אם האוטו לא עובד אבל אין נורה אז אין תקלה)

ב. סאגת רכבים חלופיים(מגיע רכב שבור/מסריח) לריב איתם כדי לקבל רכב קצת פחות שבור ופחות מסריח וגם בשביל זה לשרוף זמן מהיום שלך - שכמובן לא מתאים לצריכים שלך וחסר את הנוחות שאתה רגיל לה

ג. המוסכניק מרים את הכתפיים באמירת "לא מבין מה לא בסדר פה הכל נראה לי בסדר, לא נראה לי צריך לטפל בכלום פה" ומחזירים את הרכב בלי לעשות כלום אחרי שבוע שבועיים

3. אני גם אוהב לקחת רכבים לא חדשים בליסינג, ככה יש זמני החלפה קצרים יותר וקל לגוון יותר, יש חברות שגם לא משלמים קנסות אם עוזבים מוקדם בלקיחת רכב משומש.

4. אני הייתי "מומחה רנו", לימדתי את הפאנצ'רמאכרים איך להחזיר את הגלגל החלופי לקליאו(כן, זה לא פשוט כמו שנשמע ודורש ללמוד בסרטון ביוטיוב איך לעשות את זה), עשיתי בחניון של החברה קורס "איפוס TPMS" לנציגים של כמה חברות ליסינג וכו' - המוזרויות של הקליאו היו על אחת כמה וכמה משל הגרנד קופה.

אבל על כל המוזרויות הקליאו עדיין הייתה אחד הרכבים הכי טובים שנהגתי עליהן - אצלך זה לא נראה התחושה עם הגרנד קופה, תנסה לתקן את מה שלא בסדר(למרות הבעסה של ההתעסקות עם חברות הליסינג) ואם לא עוזר תבקש להחליף - עם כל הבעסה שבדבר תקווה שתצליח.

• אהבתי 1

VW Golf TRENDLINE 2018 1.4TSI DSG7 - Company car

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש עשה טעות - זו דעתי.

אילו לקח רנו חדשה ולא משומשת היה יודע מה ההבדל בין מוזר (בגלל תכנון או צורך להתרגל) לבין תקין/לא תקין.

בכל מקרה - המשיך לנהוג ברכב לא תקין 3 חודשים ואולי אף להגדיל נזקים.

נהג קפדן מתייחס לליקוי מיד עם הופעתו.

אבל זה מת. אי אפשר לתקן.

ההמלצה עכשיו - דרוש תיקון הליקויים ואל תתפשר. רכב באחריות! 

אל תתחיל להתפנק ולהמנע מקבלת רכב חלופי למספר ימים כי זה לא נוח. אחרת מה שכתבת פה בעיני זו התבכיינות ולא מעיד על הרכב.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מיץ פטל - אתה נוהג על הדגם הנ"ל/נהגת עליו לאורך תקופה ? איזה ליקויים? קראת בעצמך שזו הכלה,סתם להכניס אותה למוסך בזמן שאני יודע שרק ישימו עץ ריח?

מצטער אבל לא אתרגל לגיר מגמגם בתחילת נסיעה (כל המגאנים הגיעו אלינו באותו שבוע ו2 נוספות שנהגתי עליהן גם כן גמגמו)

שוב - הגעתי מאוקטביות,לא חפה מפשע אבל אין גימגוגים בכלל -משומשת בת 4 הרגישה יותר טוב מרכב בן שנה .

NOKNOK כמה שאתה צודק...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי את הדגם הנ"ל. זה נכון. אבל מכיר אפילו די טוב. 

השאלה אם הן מגמגמות כחדשות. לא כמשומשות.

ברגע שהתפקוד שונה ממצבו כחדש ויש אחריות, למה להתפשר? ואין סיבה לתת הנחות למי שנותן שירות.

במקרה הספציפי שלך - יש אחריות...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בדרך למוסך...נרא מה יהיה.

בינתיים קיבלתי ספורטאג'...כיף!!😒

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי ש"החנון" הזה שבר לרכב את הצורה. ולקינוח ביצע איתך החלפה בלי אף גילוי נאות.

החנון הזה הוא תחמן רציני, ככה גם כנראה הנהיגה שלו.

והיחס שלך לרכב? לא שונה. 

כנראה ככה זה שיש ליסינג... זה נוסע? מעולה נמשיך לנסוע.

זה נוסע עם מלא תקלות אבל נוסע? נמשיך לנסוע ולקלקל בצרפתית.

עריכה אחרונה על ידי yuvalganim
  • מעניין 1

Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יובל חבל על העצבים...צא החוצה ידידי השמש זורחת היום.

😆

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...