Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 חודשים עם מגאן - עשיתי טעות?

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כמה שאהבתי את הרכב (דיזל יש לציין שוב) זכותו לא לאהוב. הוא נוסע בו כל יום, משלם על כך כסף ואם ואם עדיין מוצא משהו להלין עליו כנראה שמשהו לא מתחבר לו ברכב הזה. שוב, אני לחלופין מאד אהבתי את הרכב הנ''ל, עוד מכר כנ''ל וגם נהג מונית שהסיע אותי פעם וגמה עם הרנו מעל 100K היה מרוצה מאד ואמר שגם הקולגות שלו.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני עם הדיזל סטיישן, למעט הבנזין שאני לא מכיר ולא חווה דעה אני מסכים עם כל מילה שאתה כותב לגבי הרכב (ולמעשה הדעות שלך דומות מאוד למה שרשמתי כאן כאשר קיבלתי את הרכב) לטעמי מדובר בזבל של רכב, מהשניה הראשונה שקיבלתי אותו ועד שאחזיר אותו בעוד פחות משנתיים (אבל מי סופר)

לא ברורה לי ההשוואה המקפחת לאוקטביה.

לפחות אצלך ניתן לתקן את הטעות? אצלנו בחברה לא ניתן להחליף את הרכב עד לסיום העסקה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי הפסדתם, אין על הרעש של הדיזל, נותן לך הרגשה שאתה במשאית.

מעניין אם מישהו מהחברים כאן יכול לשפוך אור על כמה אחוז מהרכבים האלו בבעלות פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קורא לרכב זבל,
המשיכה בפתיחה מהמקום כיפית, העיצוב החיצוני (וגם הפנימי) מאוד יפים
צחק אבל פרטים קטנים כמו מכסה דלק בלי פקק פנימי /פתיחת בגאז' מלאה מהשלט /מכסה מנוע על בוכנות /תאורת לד ואור גבוה אוט' ועוד תוספות אלו דברים שלא ציפיתי לקבל במחיר מחירון כזה אבל מסתבר שיש מחיר.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משענת היד של האוקטביה עם כיוונון הגובה היא פשוט גאונית, אני נהנה ממנה בכל נסיעה ומתפלא שאף יצרן  עדיין לא העתיק מקבומת VAG את הרעיון.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכסה דלק בלי פקק כבר היה לי בפורד פוקוס לפני כמה שנים.

פתיחת בגאז' מלאה מהשלט ותאורת לד לא קיימות בסטיישן (LED רק DRL)

לטעמי הסטיישן רכב ללא פרופורציות, הסדאן אכן נאה ומרשימה (ואולי זה חלק מהמשיכה שלה לחלק מהאנשים)

רכב עם מולטימדיה שמסתמכת על אנדרואיד אוטו, עוד התעסקות מיותרת מבחינתי.

עריכה אחרונה על ידי dorondoron
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, dorondoron כתב:

רכב עם מולטימדיה שמסתמכת על אנדרואיד אוטו, עוד התעסקות מיותרת מבחינתי.

סך הכל נתנו מה שהלקוחות ביקשו.

מה הטעם להשקיע בפיתוח מולטימדיה משוכללת, כאשר כל מה שהלקוח רוצה זה שיהיה לו משהו לחבר את הסמארטפון אליו. יכול להבין אותם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הטעם במגאן דיזל סטיישן דור קודם עם ניווט מובנה ובחדשה לא?

אנדרואיד אוטו לא נתמכת באופן רשמי בארץ, טלפון נייד עם אנדרואיד 9 ומטה דורש התקנת APK ולא מתבצעים עדכונים אוט', לאחר העדכון האחרון יש להתקין את WAZE מחדש.

עוד קצת מלח:

https://www.cartube.co.il/טכנולוגיה-וירוק/אנדרואיד-אוטו-מתרחבת-ל-36-מדינות-נוספות-ישראל-שוב-מחוץ-למפה

לולא הצורך בניווט, לא הייתי משתמש באנדרואיד אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם מירורינג בצורה כזו או אחרת(אאל''ט ספוטיפיי לא עובד בכלל בשיקוף במכשירים ישנים )
הפעלת מיזוג/אוורור דרך מסך מגע זה פשוט פשע שמבחינתי שווה ערך לדפקט שהחליט שתאורת חנייה מדליקה אורות בדשבורד ובכל ערב רואים את אותם אנשים שנוסעים על עיוור מבלי לדעת בכלל,פשוט דיזיין אומלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, dorondoron כתב:

טלפון נייד עם אנדרואיד 9 ומטה דורש התקנת APK ולא מתבצעים עדכונים אוט'

לגבי זה- כתבתי בעבר בפורום, שמי שרוצה אנדרואיד-אוטו על הנייד שלו בישראל, עדיף לו שיתקין אותו כמו שצריך, כלומר, מתוך הפליי סטור.

"אבל אי אפשר בישראל"- אפשר, אם כי צריך להתחכם בשביל זה; מורידים אפליקציית VPN בפליי סטור, מקבעים את המיקום של הנייד באחת מהמדינות בהן א"א נתמך, והוא נהיה זמין בפליי סטור (אני לא נכנס לפרטים, אם צריך לעשות ריסטרט וכד', זה כבר תלוי אפליקציית ה-VPN). אחרי ההתקנה, א"א ימשיך להתעדכן ללא בעיה ואפשר לזרוק את אפליקצית ה-VPN.

אז נכון שזו התקנה מסורבלת, אבל היא חד-פעמית והבונוס הוא שהכל רשמי, ולא צריך להתעסק יותר בזה עם כל APK חדש שיוצא. למעשה, אני כלל לא בטוח שזה מסורבל בהרבה מהתקנת APK.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.תודה
2.שלח בבקשה קישור (אם יש מדריך ביוטיוב)
3.ספוטיפיי יהיה אם אני עם שיאומי ישן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. 👍

2. סורי, אין לי קישור לכלום. עשיתי את זה בעצמי לפני כמה שנים עם (אז) אפליקציה בשם surfeasy vpn, נדמה לי. לא התעמקתי במיוחד כי זה לא בדיוק משנה. הם רצו רישום, ונתתי מייל שמיועד בדיוק לדברים האלו, תוך קביעת סיסמא גנרית שאוכל לזכור, אם אי פעם אצטרך להתקין את האפליקציה שוב.

3. אין לי מושג, עקרונית- אמור להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@pipinoadar הפעלת המיזוג בסטיישן נעשית דרך משטח מגע קטן (כולל שינוי עוצמת המאוורר) וקביעת טמפ' ואיזורים ע"י כפתורים, כמובן שאנדרואיד אוטו מחוברת לא רואים במסך את הטמפ' אותה מכוונים אבל זה בהחלט שולי לעומת הפעלת מיזוג דרך מסך מגע.

@yohai71 ניסיתי להתקין אנדרואיד אוטו דרך הפליי סטור גם בצרפת וגם בגרמניה, לא עבד, אנסה VPN, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, pipinoadar כתב:

הפעלת מיזוג/אוורור דרך מסך מגע זה פשוט פשע שמבחינתי 

תגיד תודה שאתה עדיין לא צריך להעביר הילוכים או להדליק את האורות והמגבים דרך מסך מגע.

כי עניין של זמן עד שזה יבוא. עם פרסומת על חצי מסך.

• מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...