Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריו החדשה

moninitzan
שימו לב! השרשור הזה בן 1216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

רציתי לדעת אם יש פה מישהו שהתנסה בקיה ריו החדשה?

איך המרווח שלה? האם יתאים למשפחה צעירה פלוס 1?

הבנתי שהורידו את כוח הסוס של המנוע ל100, האם מורגש?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת (משום מה לא מצאתי כפתור עריכה):

אני יודע שהריו זו המקבילה של i20 ולפי מה שאני יודע לi20 יש 4 כוכבי בטיחות האם גם ריו ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריו מקווחת למידי כך שלא תהיה בעיה של מקום.

המנוע מספק ביצועים די טובים, מנסיון עם היונדאי התיבה פחות חלקה מהdsg. אבל יש 7 שנות אחריות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כששקלתי את הרכב (לפני כשנה), כמה שזכור לי - כן.

כדאי לברר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק שמוטל בספק בעיניי (מעט מאוד כאלו נמכרו), אבזור חסר (כמו בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור רכב בשטח מת וכו'), לא הייתה אפילו בתצוגה בזמן שמתאים לי ללכת לראות (הייתה רק בתל אביב) ובאופן כללי גם לנוכח התנהלות היבואן עם נושא נסיעות המבחן של הסטוניק.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות מלאה על הגיר, אבל מצמדים לא.

האחריות היא 3 שנים מלאות ועוד 4 על מנוע וגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא רכב טוב למדי. אני מעדיף אותו על פני ה i20. 

הוא מרווח, המנוע מספק ביצועים נאותים, גם אם לא מדובר ברכב הכי מהיר שכסף יכול לקנות. 

אתה יכול לקרוא כאן מה חשבתי עליו לא מזמן. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם עם פחות מערכות בטיחות, אך נוחות נסיעה מצוינת, גם זריזה ונראית טוב יכולה להיות פיגו 208 דור קודם, היא נמכרת כרגע באזור 80 אלף, אחלה העיסקה במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.11.2020 בשעה 22:15, dorsht כתב:

שוק שמוטל בספק בעיניי (מעט מאוד כאלו נמכרו), אבזור חסר (כמו בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור רכב בשטח מת וכו'), לא הייתה אפילו בתצוגה בזמן שמתאים לי ללכת לראות (הייתה רק בתל אביב) ובאופן כללי גם לנוכח התנהלות היבואן עם נושא נסיעות המבחן של הסטוניק.

יכול לספר מה הייתה הבעיה בנסיעת מבחן של הסטוניק? אני לפני קנייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאי אפשר היה לתאם כזו בשום צורה שתתאים לי וזאת למרות 2-3 הצעות מצידי שהיו יכולות אולי להתאים.

גם אבא שלי היה מעוניין ולא הצליח.

עריכה אחרונה על ידי dorsht
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 100.0 אש"ח - מעט פחות מרווחת מהריו - האופל קורסה החדשה.

מצוינת, גם בגירסה הבסיסית עם 100 כ"ס. 

פשוט מכוניות מעולה. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...