Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW M3 1999-2002 \ HONDA CIVIC 1997-1999

CobraXF
שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם , אני חדש פה, אני בן16 ועוד מעט מוציא רישיון,אני חסכתי קצת כסף לרכבים שיש בכותרת, רוב המודעות אומרות שזה רכב מטופל ושמור, מה זה אומר? זה טוב לקנות רכב מהשנה הזו? וגם אם כן , אני רוצה לקחת את הרכב למוסך ולשנות אותו, ממש לשנות אותו, אם זה לקנות כנף , פנסים , לשנות את רוב המראה החיצוני אם זה פגוש (באמפר) וכל מיני, אני לא יודע איפה קונים דברים כאלה, וגם שיפורים למנוע, איפה קונים דברים כאלה? לשנות באדי קיט וכל מיני. להכניס לו עוד כוחות סוס, לשפר מנוע והכל, עכשיו אני לא יודע אם שווה להשקיע ברכבים כאלה כי עבר 20 שנה מאז הייצור שלהם, זה משנה?

עריכה אחרונה על ידי CobraXF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל אתה יכול לעשות את זה בneed for speed, או במשחק מחשב אחר לבחירתך

• מצחיק 2
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח, לא התכוונתי LibertyWalk, להוסיף כנף , חצאית , באמפר , לא אפשרי? באמפרים וכנפים לא עוברים 380?

https://www.carid.com/2002-bmw-3-series-body-kits/duraflex-full-body-kits-649872604.html?parentsubmodel[]=MODEL|M3 יתנו להכניס משהו כזה לארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה לך ברצינות כי אני זוכר את עצמי בגילך.

אפשר לעשות טכנית הרבה דברים, החל מרמת "נסיכת הכפר" בפיברגלס בכפר בשטחים ועד לייבא בודי קיט מלא של זנדר מאירופה.

זה עולה הרבה כסף, הרבה מאמץ, הרבה עיכובים שלא לצורך מהמשטרה ועיניים רעות.

בסופו של דבר זה משרת איזה צורך להיראות או להפגין משהו שאתה אולי לא, שווה לך את הכסף ? אם כן,סע לשלום ותהיה בריא.

רכב בן עשרים אי אפשר להגיד עליו כלום באופן גורף, כל אחד ומצבו. באופן כללי כל רכב בגיל הזה ידרוש תחזוקה יקרה ואוהבת.

אה, ולך בכלל תמצא M3 במציאות, תחזור ונדבר.
עוד לא נכתבה מודעת המכירה שבה רשום "רכב שבור מהתחת ומפורק, בוא רק תיקח בבקשה את הצרה הזו". תמיד יהיה כתוב "שמור ומטופל", זה חסר כל משמעות.

• אהבתי 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, elibaba כתב:

אני אענה לך ברצינות כי אני זוכר את עצמי בגילך.

אפשר לעשות טכנית הרבה דברים, החל מרמת "נסיכת הכפר" בפיברגלס בכפר בשטחים ועד לייבא בודי קיט מלא של זנדר מאירופה.

זה עולה הרבה כסף, הרבה מאמץ, הרבה עיכובים שלא לצורך מהמשטרה ועיניים רעות.

בסופו של דבר זה משרת איזה צורך להיראות או להפגין משהו שאתה אולי לא, שווה לך את הכסף ? אם כן,סע לשלום ותהיה בריא.

רכב בן עשרים אי אפשר להגיד עליו כלום באופן גורף, כל אחד ומצבו. באופן כללי כל רכב בגיל הזה ידרוש תחזוקה יקרה ואוהבת.

אה, ולך בכלל תמצא M3 במציאות, תחזור ונדבר.
עוד לא נכתבה מודעת המכירה שבה רשום "רכב שבור מהתחת ומפורק, בוא רק תיקח בבקשה את הצרה הזו". תמיד יהיה כתוב "שמור ומטופל", זה חסר כל משמעות.

וסיביק שנת 1999? שמע , אני מצאתי המון מודעות של M3 , השאלה היא אם שווה להוציא 15-17 אלף על רכב משנת 2002-2003

עריכה אחרונה על ידי CobraXF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, CobraXF כתב:

וסיביק שנת 1999? שמע , אני מצאתי המון מודעות של M3 , השאלה היא אם שווה להוציא 15-17 אלף על רכב משנת 2002-2003

"שווה" זו לא מילה שיש מה להשתמש בה כשמדברים על רכב כזה.

מה ש"שווה" זה לקנות אופניים חשמליים או רב-קו, כזה סוג של רכב כמו שאתה מתאר מחזיקים כי רוצים ויכולים למרות שזה יקר ונתקעים ומתבעסים.
סיביק 99 יכולה להיות שבורה וגיהינום של אחזקה (ובדרך כלל זה ככה כי הם היום בידיים של צעירים תפרנים שמשקיעים יותר בלדים סגולים מאשר בפילטר שמן איכותי) או אוטו סביר שתוכל לנסוע בו באופן נורמלי יחסית ולקשט כטעמך.

אם לא סיביק או ב.מ.וו ישנה , איזה רכב לדעתך "שווה" 15-17 אלף ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מלא M3 מצאת?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות הסדרה 3 שראיתי עם סמלי M3 יכולה אולי להסביר למה הוא רואה "מלא" מודעות כאלה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור שלי יש גם M5 - יענו 520 עם מדבקת M ליד המספר

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא כדאי לזלזל, הבחור חדש בעולם וכנראה לא מבין באמת,

מה שהתכוונו לאמר לך כאן מעלי זה שאין M3 אמיתית במחירים שאתה מדבר עליהם אלא רק סתם "קישוטים" ומדבקות של M3,

אין במחיר הזה גם BMW שמורה אלא כנראה תמצא גרוטאות שתמצא את עצמך מוציא את כל הכסף בתיקונים ובאחזקה,

הסיוויק אולי יש סיכוי קלוש למצוא אחת יותר סבירה אבל כנראה שגם לא.

ממליץ לך להעלות את התקציב ובכסף שחשבת להשקיע בניפוחים ושיפורים תשקיע בשנתון טיפה יותר מתקדם, תסע תלמד לנהוג תעשה קורסים תחסוך ואז תעלה לשלב הבא של רכבים יותר חזקים.

תצליח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...