Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

נשמח לקישור.אני מחפש דיל לדגם ה S .
שמע, אני לא בבית, נכנסתי לbangoogd או איך שלא כותבים, חח, חיפשתי את המצלמה VIOFO A119S, שמצאתי 2, אחת שעולה 300₪ בלי הGPS, והשניה עם הGPS עולה 324₪, משהו כזה, ופשוט עשיתי מה שalex אמר, כתבתי בגוגל: VIOFO a119s banggog cupoun, ורשמתי כל מה שמצאתי עד שהורידו לי איזה 70₪ כמעט, ויצא מה שכתבתי בפוסט הקודם, 274, משהו כזה. לא כל קופון פשוט טופס למצלמה הזאת, בדוק את כולם, הכי טוב, אולי תמצא משהו יותר טוב.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמע, אני לא בבית, נכנסתי לbangoogd או איך שלא כותבים, חח, חיפשתי את המצלמה VIOFO A119S, שמצאתי 2, אחת שעולה 300₪ בלי הGPS, והשניה עם הGPS עולה 324₪, משהו כזה, ופשוט עשיתי מה שalex אמר, כתבתי בגוגל: VIOFO a119s banggog cupoun, ורשמתי כל מה שמצאתי עד שהורידו לי איזה 70₪ כמעט, ויצא מה שכתבתי בפוסט הקודם, 274, משהו כזה. לא כל קופון פשוט טופס למצלמה הזאת, בדוק את כולם, הכי טוב, אולי תמצא משהו יותר טוב.

אני דיי מקובע על amazon,ali,ebay בשאר האתרים אני פחות מנוסה. תודה בכל מקרה :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהדגם המומלץ פה הוא A119 ושמעתי שגירבסט אתר אמין אבל אני רואה שהוא לא זמין שם.

איזה עוד אתרים מומלצים?

מאיביי מעולם לא הזמנתי, זה נחשב לסוחר אמין ועסקה טובה?

https://www.ebay.com/itm/Viofo-A119-V2-2-0-Screen-Capacitor-H-264-2K-HD-1440p-160-Car-Dash-Camera-DVR-/311652494447?_trksid=p2385738.m4383.l4275.c10

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם גירבסט יש לי ניסיון רע. משתדל לא להזמין מהם בכלל כל עוד יש אופציה להזמין מאתר אחר.

את ה119 שלי רכשתי לא מזמן באתר Banggood. הזמנתי מהאתר הזה מספר פעמים, עדיין לא אכזבו אותי.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהדגם המומלץ פה הוא A119 ושמעתי שגירבסט אתר אמין אבל אני רואה שהוא לא זמין שם.

איזה עוד אתרים מומלצים?

מאיביי מעולם לא הזמנתי, זה נחשב לסוחר אמין ועסקה טובה?

https://www.ebay.com/itm/Viofo-A119-V2-2-0-Screen-Capacitor-H-264-2K-HD-1440p-160-Car-Dash-Camera-DVR-/311652494447?_trksid=p2385738.m4383.l4275.c10

זה המוכר המומלץ על ידי VIOFO באיביי. אני רכשתי ממנו. המצלמה עובדת אחלה עד כה (כחודש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הזמנתי A119 מחנות estore009 באיביי. הייתה לי תקלה במצלמה שכשמזיזים את העדשה על הציר האורכי, התמונה קופאת עד איפוס המצלמה.

פניתי לחנות עם סרטון ביוטיוב וקישור מגוגל תמונות אך הם טענו שאין להם איך לצפות בסרטון. פתחתי אותה וגיליתי חלק מעוות שאמור להדק את החיבורים של העדשה ללוח האם. הצלחתי לסדר אותה עם דבק מגע מקווה שתאריך חיים.

האמת הייתי לחוץ למצלמה בגלל נסיעה ארוכה אחרת הייתי שולח אותה חזרה אל המוכר (זאת היתה ההצעה שלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבריה,

VIOFO A119S חדשה אין שמע בהקרנת הוידאו במחשב,סיבות?תקלה?

תודה

בנוסף הזמנתי את המלצה הזו:[h=1]VIOFO A119S V2[/h]המצלמה שקבלתי רשום:VIOFO A119S ללא ה-V2

זה אותה מצלמה?

תודה שוב

עריכה אחרונה על ידי tood
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבריה,

VIOFO A119S חדשה אין שמע בהקרנת הוידאו במחשב,סיבות?תקלה?

תודה

בנוסף הזמנתי את המלצה הזו:VIOFO A119S V2

המצלמה שקבלתי רשום:VIOFO A119S ללא ה-V2

זה אותה מצלמה?

תודה שוב

לא אותה מצלמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיי מקובע על amazon,ali,ebay בשאר האתרים אני פחות מנוסה. תודה בכל מקרה :mm_yeah:
באיבי זה אותו מחיר (325 ₪ ככה בערך) אבל אין קופונים.

הזמנתי בעבר מbangoog או איך שלא כותבים, והכל היה בסדר גמור, אפילו נגיע די מהר.

גם מgeargest או איך שלא קוראים לאתר הזה הכל היה בסדר גמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפה לשם, הכרטיס זכרון שלי החזיר נשמתו לבורא. בהדלקה יש הודעת custer error והכרטיס לא מתפרמט. גם בחיבור עם מתאם למחשב הוא מסרב לפרמט אותו וכותב שלא ניתן. מדובר על 32 ג'יגה קלאס 10 בן 5 שנים פחות או יותר, של סאנדיסק (כשהמניאקים הקטנים האלה עוד עלו איזה 130 ש"ח). לא רוצה לחכות להזמנה מחו"ל אלא פשוט לקפוץ ל-KSP (סתם זרקתי, פשוט יש לי סניף ממש ליד העבודה) ולקנות. יש המלצות ספציפיות או שהכל אותו דרעק?

בריאות ובנים זכרים לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפה לשם, הכרטיס זכרון שלי החזיר נשמתו לבורא. בהדלקה יש הודעת custer error והכרטיס לא מתפרמט. גם בחיבור עם מתאם למחשב הוא מסרב לפרמט אותו וכותב שלא ניתן. מדובר על 32 ג'יגה קלאס 10 בן 5 שנים פחות או יותר, של סאנדיסק (כשהמניאקים הקטנים האלה עוד עלו איזה 130 ש"ח). לא רוצה לחכות להזמנה מחו"ל אלא פשוט לקפוץ ל-KSP (סתם זרקתי, פשוט יש לי סניף ממש ליד העבודה) ולקנות. יש המלצות ספציפיות או שהכל אותו דרעק?

בריאות ובנים זכרים לכולם.

תנסה לפרמט אותה במחשב עם מתאם של כרטיס.

גם כאשר קיבלתי את הa118, הייתה לי את הבעיה, פירמטתי אותה במחשב ואז עוד פעם במצלמה עצמה. זה ניסית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 שנים זה מכובד מאוד!

גם אם יצליח לפרמט, עדיף לרכוש חדש, ככה ליתר ביטחון.

הרי מה אם יהיה מקרה שיצריך ממנו להוציא מידע מהכרטיס והכרטיס יכשול?

ה80₪ האלו יהיו פרוטות בהשוואה למידע שיכול להיות על הכרטיס, אם וכאשר יצטרך להשתמש בו.

ההמלצה שלי היא סאמסונג, בדרך כלל קשה למצוא אותו בארץ.

קח כל כרטיס ממותג מוכר למעט סאנדיסק.

סאנדיסק לא מתאימים למצלמות דאשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...