Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

השיאומי 70min בינתיים עושה רושם נהדר, מותקנת ב2 רכבים של המשפחה, תמורת 107 שח מקבלים מצלמה קטנה ואיכותית עם wifi ואפליקציה. המבחן שלה יהיה בקיץ - אם הסוללה תשרוד בחום. גם אם תמות מדובר בסיכון של מעט מאד כסף יחסית.

ברכב שלי מותקנת מוביוס דור ראשון ששודרגה לקבל במקום סוללה, עובדת כבר כ-4 שנים בלי שום בעיה ובאיכות מעולה. רק שהיא גם עולה פי 2 וגם אין לה ויפי ולא מסך.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היה לי את הגרסה הקודמת, תכלס עלתה יותר, איזה 230/280 משהו כזה, עד עכשיו זה ברכב של אבא שלי ועובדת מצויין בקיץ אפילו.

הבעיה שפה ושם השעה לא מכוונת, קופץ שעה ככה וקצת קשה לכוון כמו שצריך.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חשק לשתף משהו שיכול לעזור לאחרים בקשר למצלמות של VIOFO והדגם A119S לפחות.

כבר למעלה מ 5-6 שנים שאני משתמש במס' מצלמות מוביוס (דגמי עדשות B,C2) ולא חוויתי אפילו לא תקלה אחת.

לפני כחודש קיבלתי את A119S V2 כולל תושבת GPS (אני לא משתמש ב-GPS, קניתי רק כדי שהכבל ישאר קבוע בתושבת).

לפני כמה ימים פתאום לא הקליטה לי חלק מסוים בנסיעה שלי ואז הסתדר.

היום בכלל המצלמה נדפקה - המסך מופעל (אחרי מסך הפתיחה של VIOFO) ועובר כמעט להקלטה אבל נתקע ורואים את זה:

[ATTACH=CONFIG]498982[/ATTACH]

ככל שיש יותר פונקציות במצלמות הללו יש יותר מקום לתקלות,

ההמלצה שלי היא עדיין להישאר עם מצלמות פשוטות בלי הרבה מרכיבים ולא להתקדם עם הזבל הזה!

פתחתי תלונה בפייפל ושלחתי למוכר הודעה גם כן באתר שקניתי ממנו.

מסקנה: אין על מצלמות המוביוס הפשוטות, שגר ושכח.

לאחר מס' ימים עם הקושחה האחרונה (היתה עד השבוע עם גירסה 1.7), אותה התופעה במצלמה שלי. יתכן ש 2.2 "רוצחת" אותן לאט ובטוח, או שסתם מדובר בצירוף מקרים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהורדתי לגרסה 2.1, היא כרגע עובדת (כבר יומיים שלמים..)

אחרי שפתחתי את המצלמה ראיתי שהם גם סגרו אותה על הכבל השטוח הצהוב והבריגו ממש לידו את הבורג שסוגר.

יש מדי פעם קווים במסך.

איכות בנייה על הפנים, אמינות לא טובה.

אני נוסע איתה עכשיו על מנת לבדוק אם זה רק עניין הגרסה (כל נושא המסך התקוע) או שהיא דפוקה איכשהו.

ותמיד לוקח איתי את המוביוס שה-A119S החליפה. במקרה ו.. אני מחליף במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

קניתי מצלמות ואת כל החיבורים לתיבת פיוזים ויש לי 2 שאלות :

1) ניסיתי לפרק את כל הפלסטיקה שמתחת להגה ובצד הנהג כדי לקבל גישה לתיבת פיוזים וקצת הסתבכתי עם כל העניין - לא הצלחתי לנתק את הכל ולא מצאתי את הבורג להארקת חשמל שצריך לחבר למתאמים של המצלמות האם יש אפשרות לחבר לבורג שלדה אחר או שזה סיכון ? למישהו יצא לפרק במאזדה 2 2008 את כל הפלסטיקה ?

2) מצלמה אחת אני רוצה לחבר לפיוז של המצת לאן כדאי לחבר את המצלמה השניה ? אני יכול לעלות תמונה של הקופסת פיוזים

תודה ושבוע טוב לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

קניתי מצלמות ואת כל החיבורים לתיבת פיוזים ויש לי 2 שאלות :

1) ניסיתי לפרק את כל הפלסטיקה שמתחת להגה ובצד הנהג כדי לקבל גישה לתיבת פיוזים וקצת הסתבכתי עם כל העניין - לא הצלחתי לנתק את הכל ולא מצאתי את הבורג להארקת חשמל שצריך לחבר למתאמים של המצלמות האם יש אפשרות לחבר לבורג שלדה אחר או שזה סיכון ? למישהו יצא לפרק במאזדה 2 2008 את כל הפלסטיקה ?

2) מצלמה אחת אני רוצה לחבר לפיוז של המצת לאן כדאי לחבר את המצלמה השניה ? אני יכול לעלות תמונה של הקופסת פיוזים

תודה ושבוע טוב לכולם

1) כל עוד הבורג מתברג לשלדת הפח של הרכב, ניתן לחבר אליו את הכבל (מינוס) וזה יהווה קו אפס.

2) מומלץ להסתכל בספר הרכב (או באינטרנט) אודות קופסת הפיוזים אצלך ברכב - אילו מערכות יפעלו ברכב עם סיבוב המפתח (ignition), על מנת שהמצבר לא יתרוקן.

ברכב שלי חיברתי לפיוז שאחראי לפעולת מערכת השמע (7.5A),

בדוק אילו פיוזים אחראים למערכות שנכנסות לפעולה עם סיבוב הסוויצ' (ignition) ולשם תחבר.

*לא הייתי ממליץ לחבר לפיוז שאחראי על מערכות בטיחות כמו ABS, כריות אוויר וכדומה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקש המלצה לכרטיס SD מומלץ למצלמות לרכב.

מעדיף לקנות בארץ על מנת להרכיב ברכב תוך יום יומיים אך אם אין דגם טוב במחיר סביר, אודה להמלצה עבור כרטיס מאחד האתרים מחוײל.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מצאתי המלצה לכרטיס זיכרון באתר "צדק צרכני"-קישור.

מוכרים את הכרטיס באמזון ,רשום שיש משלוח לישראל.

האם זה הופך את הרכישה כמו רכישה מאיביי ,כלומר ,יספיק חשבון רגיל עם כתובת אמיתית=ישראלית ?

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקש המלצה לכרטיס SD מומלץ למצלמות לרכב.

מעדיף לקנות בארץ על מנת להרכיב ברכב תוך יום יומיים אך אם אין דגם טוב במחיר סביר, אודה להמלצה עבור כרטיס מאחד האתרים מחוײל.

תודה רבה

בעיקרון ההמלצה היא על חברות מוכרות כמו sandisk או kingston, אין כל הבדל מורגש.

אין כל סיבה להזמין מחו"ל, http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-flashmemory&db5831866=5832156&keyword=%u05db%u05e8%u05d8%u05d9%u05e1+%u05d6%u05d9%u05db%u05e8%u05d5%u05df+sd

המחירים בארץ הוגנים, למשל sd של sandisk יעלה לך 53 ש"ח עם משלוח. מאחד האתרים בחו"ל העלות היא 48 ש"ח.

היי,

מצאתי המלצה לכרטיס זיכרון באתר "צדק צרכני"-קישור.

מוכרים את הכרטיס באמזון ,רשום שיש משלוח לישראל.

האם זה הופך את הרכישה כמו רכישה מאיביי ,כלומר ,יספיק חשבון רגיל עם כתובת אמיתית=ישראלית ?

רשום שהם מבצעים משלוח לישראל, לא אמורה להיות בעיה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף הגיע הVIOFO A119S ולפני שבועיים הגיע לי גם את הFILTER, עכשיו רק צריך להגיע את הרכב החדש כדי לשים אותה, חחח

כמה תמונות:

IMG_20180205_111810(1).jpgאגב, זה הA118C עם הפלסטיק לשמשה של הA119S, תופס בסדר גמור, הקטע המוזר היא ש קיבלתי 2 כאלה, 1 תופס בסדר גמור והשני לא שומעים את ה "קליק" של התפיסה, אבל עדיין סבבה

IMG_20180205_111416(1).jpgIMG_20180205_111328(1).jpgIMG_20180205_111255(1).jpgIMG_20180205_111201(1).jpg

עכשיו, alex, צריך את העזרה שלך,

1)כמו שאתה רואה (ובטח יודע) המצלמה מגיע עם 3 אפשרויות כדי לשים בשמשה.

א-הזה של הGPS (זה כבר במצלמה בתמונות אגב)

ב-2 פלסטיקים כאלה כמו שהיו לי בA118C, אני רוצה להדביק ישר את הGPS, לא בעיה נכון? (כי שפוט לא הצלחתי להוריד, יותר נכון, מכרתי את הרכב כל כך מהר שלא היה לי זמן להוריד את הפלסטיקים כדי לתפוס את המצלמה מהרכב הקודם, ושל הA119 טופס בסדר גמור עם הA118, אז רוצה לשים אותם בישנות, אחד בשבילי לשמשה אחורית ואולי להביא את הA118 השניה לאבא לי)

2)את הכבל אני מחבר ישר לGPS נכון? זה גם יפעיל את המצלמה? או שצריך גם וגם?

תודה מראש על העזרה כמו תמיד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון ההמלצה היא על חברות מוכרות כמו sandisk או kingston, אין כל הבדל מורגש.

אין כל סיבה להזמין מחו"ל, http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-flashmemory&db5831866=5832156&keyword=%u05db%u05e8%u05d8%u05d9%u05e1+%u05d6%u05d9%u05db%u05e8%u05d5%u05df+sd

המחירים בארץ הוגנים, למשל sd של sandisk יעלה לך 53 ש"ח עם משלוח. מאחד האתרים בחו"ל העלות היא 48 ש"ח.

ראיתי שכאן ,החברים מנסים להימנע מכרטיסים של סאנדיסק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...