Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצחיק אתה.

שואל למה אנחנו תקועים על ה119, ומביא לדוגמה מצלמות שעולות פי 2 ממנה.

הבלאקסיס הזאת עולה פי 4 אפילו. פאקינג 1000 שקל למצלמה.

תביא מצלמה שעולה כמוה ועדיפה עליה.

אתייחס:

מצלמת viofo a119 תעלה בממוצע כ- 350 שקלים.

המצלמה בעלת רמת אמינות נמוכה, כלומר: ידועה כאחת שמתנוונת מאוד מהר, גם בקארספורום וגם בפורומים אחרים בחו"ל. לעיתים, המצלמה מתנוונת אחרי חודשים בודדים של שימוש שלא נדבר על שבועות.

לחוות תקלה במצלמה שידועה כלא אמינה באמצע נסיעה, זה לא תקין. מעבר לכך, תקלת המצלמה יכולה לעלות הרבה כסף אם היא לא תעבוד ברגע האמת. מה זאת אומרת? אסביר: דמיין תקלה בזמן ששוטר עוצר אותך בטענה שלא עצרת בעצור, וכן עצרת. באותו רגע תקבל דו"ח ולא תהיה לך כל הוכחה אחרת. אז מה זה משנה שרכשת מצלמה טובה במחיר זול שעומד על כ 350 שקלים, אם המצלמה לא עובדת? באותו רגע זה נחשב כאילו נסעת בלי מצלמה. משמע - 350 שקלים לפח, פלוס דו"ח ונקודות שזה עוד הרבה כסף. והמקרה הזה הוא רק דוגמא.

עכשיו, לאחר שחווינו תקלה (ונניח שלא היה למצלמה שימוש מיוחד מאז שהתקלה צצה) - צריך לפתור אותה. תחילה יש להגיע הביתה כי בזמן נסיעה אין לנו מה לעשות. לאחר מכן ננסה לתקן בעצמו בעזרת עדכון גרסא ו/או פתיחת המכשיר. בוא נניח שהצלחנו - מה טוב (עדיין ניתן לחוות תקלה בהמשך אבל ניחא). עכשיו, בוא נניח שלא הצלחנו, צריך לממש את האחריות על המצלמה. מימוש האחריות מנסיוני הרב הוא סיוט לשמו. צריך לשלוח את המצלמה לחו"ל. עד שהיא תגיע, יקח חודש. עד שיתוקן, יקח עוד x זמן. עד שהיא תחזור, יקח עוד חודש. באמצע, יש חודשיים וחצי לפחות שתסע ברכבך ללא מצלמה. ואז מה עשית בזה? התקמצנת על כמה מאות שקלים בודדים ועכשיו צריך לחוות התעסקות מיותרת במוצר שאסור לו להיות לא אמין! ומי אמר שיתקנו לך בכלל אחרי שפתחת אותה והתעסקת איתה ?! אני דרך אגב, הגעתי להסדר עם המוכר שאני לא שולח לו את המוצר חזרה, ושהוא מזכה אותי ב 15 דולר - משמע הפסדתי על המוצר 60 דולר.

אז עכשיו בוא תגיד לי, מה הפתרון?? להזמין מצלמה שיכולה להיות לא יעילה בעליל ברגע האמת שתצטרך אותה?? או אולי לשחק על המזל??

או שאולי הפתרון להזמין 2, אחת לקבוע, ואחת למקרה חירום. אבל רגע, אם היא לא תצלם ברגע האמת אז אתה אפילו לא תדע שצריך לחבר את המצלמה השנייה. אה בעצם זה גרוע, כי גם ככה היה יוצא לנו 700 שקלים בסוף.

אז אני אגיד לך בדיוק מה הפתרון - אם אתה רוצה מוצר זול, תקנה מוביוס. לפחות היא ידועה כאמינה גם אם היא ישנה בעלת איכות צילום לא טובה.

אבל אם אתה רוצה מצלמה טובה, ברמה של ה a119 לפחות - אז תשלם עוד כמה שקלים, העיקר שהיא תעבוד ברגע האמת, הרי בשביל מה אנחנו שמים מצלמה אם לא בשביל רגע האמת?

אבל העיקר שאני "מצחיק".

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת ל-350 שקל? או שהנחת שזה המחיר שלה כדי שזה יתאים להסבר שלך? שילמתי על שלי 230 ש"ח.

עדיין לא נתת לי מצלמה במחיר של ה119, שעובדת טוב יותר ומצלמת טוב יותר. מה שכן נתת, זה סיפור מאוד מרגש על כמה המצלמה לא טובה. מה שנקרא, ריגשתה!

אני אמשיך לחכות להמלצה על מצלמה שעובדת טוב, בלי בעיות האמינות לכאורה של ה119, ועולה כמוה, או "כמה שקלים יותר" ולא פי 3 או פי 4.

מוביוס לא עונה לזה כי היא מצלמת חצי כוח. אגב, ל119 יתרון נוסף בדמות הדיסקרטיות שלה.

אז עד שתיתן פה קישור למצלמה אחרת שעונה לקריטריונים האלה, אתה מצחיק. אה וגם מרגש.

אגב, אני בהחלט מוכן לשלם "עוד כמה שקלים" בשביל מצלמה שתוכיח את עצמה כטובה יותר.

יאללה, אני מחכה בסבלנות.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת ל-350 שקל? או שהנחת שזה המחיר שלה כדי שזה יתאים להסבר שלך? שילמתי על שלי 230 ש"ח.

עדיין לא נתת לי מצלמה במחיר של ה119, שעובדת טוב יותר ומצלמת טוב יותר. מה שכן נתת, זה סיפור מאוד מרגש על כמה המצלמה לא טובה. מה שנקרא, ריגשתה!

אני אמשיך לחכות להמלצה על מצלמה שעובדת טוב, בלי בעיות האמינות לכאורה של ה119, ועולה כמוה, או "כמה שקלים יותר" ולא פי 3 או פי 4.

מוביוס לא עונה לזה כי היא מצלמת חצי כוח. אגב, ל119 יתרון נוסף בדמות הדיסקרטיות שלה.

אז עד שתיתן פה קישור למצלמה אחרת שעונה לקריטריונים האלה, אתה מצחיק. אה וגם מרגש.

אגב, אני בהחלט מוכן לשלם "עוד כמה שקלים" בשביל מצלמה שתוכיח את עצמה כטובה יותר.

יאללה, אני מחכה בסבלנות.

נכון, אני בטוח שאתה צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה אז אין מצלמה טובה יותר במחיר הזה או ב"עוד כמה שקלים"?

טוב, אני אמשיך לחכות, אולי מישהו אחר מכיר.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה אז אין מצלמה טובה יותר במחיר הזה או ב"עוד כמה שקלים"?

טוב, אני אמשיך לחכות, אולי מישהו אחר מכיר.

אני ממש מרגיש כאילו נעלבת מהתגובה שלי.

סליחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתייחס:

מצלמת viofo a119 תעלה בממוצע כ- 350 שקלים.

המצלמה בעלת רמת אמינות נמוכה, כלומר: ידועה כאחת שמתנוונת מאוד מהר, גם בקארספורום וגם בפורומים אחרים בחו"ל. לעיתים, המצלמה מתנוונת אחרי חודשים בודדים של שימוש שלא נדבר על שבועות.

לחוות תקלה במצלמה שידועה כלא אמינה באמצע נסיעה, זה לא תקין. מעבר לכך, תקלת המצלמה יכולה לעלות הרבה כסף אם היא לא תעבוד ברגע האמת. מה זאת אומרת? אסביר: דמיין תקלה בזמן ששוטר עוצר אותך בטענה שלא עצרת בעצור, וכן עצרת. באותו רגע תקבל דו"ח ולא תהיה לך כל הוכחה אחרת. אז מה זה משנה שרכשת מצלמה טובה במחיר זול שעומד על כ 350 שקלים, אם המצלמה לא עובדת? באותו רגע זה נחשב כאילו נסעת בלי מצלמה. משמע - 350 שקלים לפח, פלוס דו"ח ונקודות שזה עוד הרבה כסף. והמקרה הזה הוא רק דוגמא.

עכשיו, לאחר שחווינו תקלה (ונניח שלא היה למצלמה שימוש מיוחד מאז שהתקלה צצה) - צריך לפתור אותה. תחילה יש להגיע הביתה כי בזמן נסיעה אין לנו מה לעשות. לאחר מכן ננסה לתקן בעצמו בעזרת עדכון גרסא ו/או פתיחת המכשיר. בוא נניח שהצלחנו - מה טוב (עדיין ניתן לחוות תקלה בהמשך אבל ניחא). עכשיו, בוא נניח שלא הצלחנו, צריך לממש את האחריות על המצלמה. מימוש האחריות מנסיוני הרב הוא סיוט לשמו. צריך לשלוח את המצלמה לחו"ל. עד שהיא תגיע, יקח חודש. עד שיתוקן, יקח עוד x זמן. עד שהיא תחזור, יקח עוד חודש. באמצע, יש חודשיים וחצי לפחות שתסע ברכבך ללא מצלמה. ואז מה עשית בזה? התקמצנת על כמה מאות שקלים בודדים ועכשיו צריך לחוות התעסקות מיותרת במוצר שאסור לו להיות לא אמין! ומי אמר שיתקנו לך בכלל אחרי שפתחת אותה והתעסקת איתה ?! אני דרך אגב, הגעתי להסדר עם המוכר שאני לא שולח לו את המוצר חזרה, ושהוא מזכה אותי ב 15 דולר - משמע הפסדתי על המוצר 60 דולר.

אז עכשיו בוא תגיד לי, מה הפתרון?? להזמין מצלמה שיכולה להיות לא יעילה בעליל ברגע האמת שתצטרך אותה?? או אולי לשחק על המזל??

או שאולי הפתרון להזמין 2, אחת לקבוע, ואחת למקרה חירום. אבל רגע, אם היא לא תצלם ברגע האמת אז אתה אפילו לא תדע שצריך לחבר את המצלמה השנייה. אה בעצם זה גרוע, כי גם ככה היה יוצא לנו 700 שקלים בסוף.

אז אני אגיד לך בדיוק מה הפתרון - אם אתה רוצה מוצר זול, תקנה מוביוס. לפחות היא ידועה כאמינה גם אם היא ישנה בעלת איכות צילום לא טובה.

אבל אם אתה רוצה מצלמה טובה, ברמה של ה a119 לפחות - אז תשלם עוד כמה שקלים, העיקר שהיא תעבוד ברגע האמת, הרי בשביל מה אנחנו שמים מצלמה אם לא בשביל רגע האמת?

אבל העיקר שאני "מצחיק".

בזמנו לאחר שניסן רשם שהיתה לו בעיה בa119 והסיק מכך שהמצלמה עם בעיית אמינות החלטתי לחקור קצת (הרבה) בפורומים, המסקנה שלי שאין מסקנה, כמעט בכל המצלמות גם היקרות יותר של vico vation, blackvau וכו' רבים מתלוננים על בעייות אמינות גם בפורומים גם באמאזון וכו'. רק המוכרים יכולים לתת סטטיסטיקה שאפשר לעשות איתה משהו, בכללי זה נכון לכל המוצרים יותר אנשים לא מרוצים מתלוננים מאשר ביקורת חיובית של אנשים מרוצים.

https://dashcamtalk.com/forum/#popular-dash-cams.76

עריכה אחרונה על ידי none77
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו לאחר שניסן רשם שהיתה לו בעיה בa119 והסיק מכך שהמצלמה עם בעיית אמינות החלטתי לחקור קצת (הרבה) בפורומים, המסקנה שלי שאין מסקנה, כמעט בכל המצלמות גם היקרות יותר של vico vation, blackvau וכו' רבים מתלוננים על בעייות אמינות גם בפורומים גם באמאזון וכו'. רק המוכרים יכולים לתת סטטיסטיקה שאפשר לעשות איתה משהו, בכללי זה נכון לכל המוצרים יותר אנשים לא מרוצים מתלוננים מאשר ביקורת חיובית של אנשים מרוצים.

היה לי בזמנו g1wh, התפגרה אחרי שהייתה על החלון 3 שנים , מזכיר - זה דגם שהגיע עם סוללה.

גם המוביוס אמינה.

ה a119 לדוג' - לא אמינה.

הייתה לי אחת שהתפגרה כמו שרשמתי. זה שקניתי עוד אחת, זה כבר בעיה שלי.

דרך אגב - קניתי לא מזמן רכב וביקשתי מהמוכר שישאיר לי את המצלמה שיש לו a119s החדשה לגמרי. אחרי זה שמתי לב שהיא לא שומרת זכרונות, הכל נמחק בכל פעם שעושים ריסט. עדכון תוכנה לא עזר.

אז כרגע אפשר להגיד ש 2 מצלמות כאלה התפגרו לי.

על הa119 יש המון מתלוננים.

השאלה כמה מבחינה סטטיסטית התלוננו על המצלמות היקרות יותר ? הopia2 צריכה להיות אמינה להבנתי.

אל תשכח,על כל מוצר בעולם יש כמה שיצאו עם פאק מהחברה. גם בסמארטפונים של סמסונג. אבל פאק כרוני, שיש לאחוז ענק מהמשתמשים (הרוכשים), זו בעיה אחרת אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הביקורות אומרות על הopia 2?

בפורומים תמצא גם ביקורות לכאן ולכאן, לא שלי יש תשובה, הנקודה שלי פשוטה, לא ראיתי שעל הa119 מתלוננים יותר או פחות.

https://www.amazon.com/VicoVation-Opia2-Ultra-HD-1440p-Dashcam/dp/B01FEE6J42

https://www.amazon.com/VIOFO-Compact-A119-Optional-included/dp/B01M28B92C

עריכה אחרונה על ידי none77
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הביקורות אומרות על הopia 2?

בפורומים תמצא גם ביקורות לכאן ולכאן, לא שלי יש תשובה, הנקודה שלי פשוטה, לא ראיתי שעל הa119 מתלוננים יותר או פחות.

https://www.amazon.com/VicoVation-Opia2-Ultra-HD-1440p-Dashcam/dp/B01FEE6J42

https://www.amazon.com/VIOFO-Compact-A119-Optional-included/dp/B01M28B92C

לא ניתן להשוות 40 ביקורות לטובת הopia 2 ל130 ביקורות (90 יותר) לטובת ה a119.

אין פה סטטיסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) בדיוק הבורג שמופנה אליו החץ. שחרר אותו מעט ולפף מסביבו את קצוות הכבל היטב (הדק חזרה את הבורג בסוף).

2) מהו דגם הרכב ושנת ייצור?

1) תודה קניתי סטים של חיבורים כמו בסרטון של אלכס אני אחתוך אותם במידה והגודל לא יתאים לבורג

2) מאזדה 2 2008 מצאתי את הספר והאופציות שלא קשורות למערכות בטיחות הן : מצית , מראה חשמלית , מפשיר מראה , מחם מושב ( שלא יודעים אם קיים 2 האחרונים ) , מיזוג אוויר , מגבים ומתזי שטיפה לשמש קדמית , מגב ומתז לחלון אחורי, חלונות חשלמיים . אני אתחבר למצית ומראה חשמלית או מגב אחורי

תודה על העזרה ואחלה סופ''ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היום חלופות טובות בהרבה.

ממש לא, אלא אם מוכנים להתעלם מעניין הדיסקרטיות, שלדעתי הוא קריטי בבחירת מצלמה, לא פחות מאיכות התוצר. אין דבר יותר מעיק מלבנה שתקועה לך במרכז החלון הקדמי (מספיקה זו של המובילאיי) ; ה Viofo והמוביוסים (אם מוכנים לוותר על המסך) פשוט גאוניות מהבחינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן להשוות 40 ביקורות לטובת הopia 2 ל130 ביקורות (90 יותר) לטובת ה a119.

אין פה סטטיסטיקה.

לא הבנת את הנקודה.

אין לך הוכחה, גם לי אין.

שהa119 פחות אמינה ממוצר אחר.

זה היה דוגמא עקרונית שגם על הopia הרבה מתלוננים, כנ"ל גם בפורומים, לפי מה שקראתי לא יותר ממוצר אחר, מוכרי מצלמות לא כ"כ מהר משחררים סטטיסטיקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לי מה יש לכם על מה אתם מדברים בכלל?! אני מסביר לכם ש2 מצלמות מסוג a119 שהיו לי (שתיהם גרסא חדשה ואחת a119s) התפגרו. איזה הוכחות אני צריך ?! להוכיח לכם ?! קצת אמונה בדבריי.

תרוצו אחורה בדפים ותראו מה כתבו עליה, לא רק אני.

אבל תעשו מה שאתם רוצים נהייתם חסידים של viofo זה פשוט הזוי. המצלמה הכי טובה בשוק, נכון, אבל היא לא אמינה ולרוב מדובר במזל אם היא עובדת.

ויכול להיות שתזרקו 350 שקלים לפח.

ויכול להיות שבזמן שהיא לא תעבוד תצטרכו אותה.

אבל העיקר שהיא דיסקרטית...

תרשו לי לגחך

עריכה אחרונה על ידי ProMeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אתה מפספס את הנקודה.

לא יעזור כמה שתצעק.

אין לי שום דבר עם viofo.

יש מה שנקרא אמינות של סטטיסטיקה.

תמצא בקלות בפורום כאלה שגם התפגרו להם 4 מצלמות מכל סוג שתרצה.

שוב,

בפורומים ובביקורות הa119 לא נמצאת מאחורה מרוב המצלמות (מבחינת אמינות) אם כבר הפוך.

המקרה שלך לא אומר יותר מדי על הכלל.

תמשיך לצעוק ולהתרגז.

נדרשת סטטיסטיקה שלא נמצאת לא אצלי ולא אצלך.

ושוב, ממה שיש באינטרנט הa119 לא מאחורה.

אם עכשיו מישהו ירשום שיש לו את הa119 שעובדת מעולה ב4 רכבים כבר שנתיים, זה אומר שכולם כאלה?

לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...