Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

מגניב, אתה יכול לחבר את זה לתיבת הפיוזים, תדאג להשתמש בפיוז של 2-3 אמפר ובפיוז שיש ברכב.

לדעתי זו הדרך הכי טובה להתקין מצלמת ברכב.

אוסיף את הקישור לקבל בסרטונים שלי, תודה על הקישור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מגניב, אתה יכול לחבר את זה לתיבת הפיוזים, תדאג להשתמש בפיוז של 2-3 אמפר ובפיוז שיש ברכב.

לדעתי זו הדרך הכי טובה להתקין מצלמת ברכב.

אוסיף את הקישור לקבל בסרטונים שלי, תודה על הקישור!

סליחה אני קצת לא מבין בפיוזים עצמם אבל אם אני לא טועה פיוז של 3 אמפר הוא בצורה עגולה אז איך אני יכול לחבר אותו?

אני הבנתי שאפשר את הכבל הספציפי הזה לחבר לפיוז של השקע מצית ולהוסיף עוד פיוז אותו דבר וזה יעשה את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

אני מעוניין לרכוש מצלמת דרך ואינני מתמצא כלל בסוגים ובאיכויות וכו'.

דרישותי:

- איכותי ללא פשרות. לא מחפש לחסוך. רזולוציה גבוהה, זווית רחבה וצילום לילה.

- תפריט קל ופשוט, עדיפות לעברית. שליפת הקלטה פשוטה. (יש לי נטייה להסתבך עם רכיבים אלקטרוניים).

- קדמי ואחורי. יכול להיות גם קדמי (אבל שאוכל להציג רק תמונה חיצונית אם אהיה מעוניין בכך).

- תאריכון ושעון מוצגים בתמונה. רכיב GPS וקול יהוו יתרון. (ניתן לשלוף הקלטה בלי הצגת המהירות? דהיינו אם קיבלתי דו"ח לא מוצדק על סלולרי, אך בהקלטה ייווכחו כי נהגתי במהירות גבוהה זה יכול להיות בעוכריי).

- לחצן לשמירת התרחשות (SOS?) יהווה יתרון.

- עדיפות למצלמה השומרת התרחשות חריגה בעת חנייה.

- בלי חוטים גלויים כלל - ישירות למצבר.

- לא משהו ענק.

- יש כזה דבר משולב עם ווייז?

שכחתי משהו?

אנא הציגו לי רשימה של דגמים מובילים עם היתרונות והחסרונות שלהם. ניתן גם לצטט הודעות רלוונטיות משרשור זה.

תודה ענקית!

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד ממליץ על הA119 או על הddpai.

אתה מוזמן לערוץ יוטיוב שלי להתרשמות.

אמליץ לרכוש שתי מצלמות נפרדות ולא מצלמה דו כיוונית.

לגבי צילום בחנייה, זה מצריך עוד רכיב חוץ מהמצלמות בכדי לשמור על המצלמות מפני צילום בטמפ' גבוהות ובכדי לשמור על המצבר מפני התרוקנות.

ההמלצה שלי vico power plus.

זווית צילום רחבה זה דווקא חיסרון, היא יוצרת אפקט fish eye שפוגע באיות הפרטים הקטנים, כמו מספרי לוחיות וכו'.

לפי הבקשות שלך, ישר רואים שהקשת בגוגל מצלמת דרך מומלצת והגעת לכתבות שמונות את כל מה שאתה מבקש :)

לגיב ההקלטה ללא הצגת מהירות לפי מצב הרוח, ניתן לערוך סרטונים בתוכנות עריכה ולחתוך חלק מהסרטון.

מצד שני, גם ככה המהירות לא כבילה בבית מישפט.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

אפשר קישור למצלמה A119 V2 במחיר טוב.

בסוף אני הולך על A118 (כבר הוזמן ב130 ש"ח) לאחורה וA119 לקדימה

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את האתר הנ''ל אבל יש שם אחלה מבצעים.

תגלול למטה יש שם קופונים וקישורים למצלמות המדוברות, (לא יודע אם הם עובדים)

בכל מקרה צריך להירשם בכדי לגלות.

https://slickdeals.net/f/10296816-viofo-car-dvr-dash-cams-a119s-1080p-95-a118c-1080p-56-more-free-s-h?src=catpagev2

קרדיט לmurik מקבוצת הטלגרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי את גרסת המצלמה הסוררת לפי המדריך, בינתיים הודעת השגיאה לא מופיעה. נקווה לטוב.

תודה רבה על העזרה!

עדכון: המצלמה שוב עושה בעיות, כעת מופיעה שגיאה "memory error"

החלפתי לה כרטיס זיכרון, עדכנתי גרסה - והיא עדיין מקפיצה תקלות.

כנראה שנפלתי על מצלמה דפוקה. יש לי עוד 2 מצלמות זהות בבית שלא עושות בעיות, גם עם אותו כרטיס וגם עם כרטיסים אחרים.

שירות הלקוחות של gearbest הוא מהגרועים שראיתי בחיי, אפתור את העניין מול פייפל.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מודאג לגבי אופן החיבור של המצלמה שחיברו לי אותה בחנות מאוד מומלצת פה בפורום לאביזרי מדיה והתקנות רכב.

התקנתי לפני חודשיים בחנות מדיה (לא רציתי בעצמי להתעסק עם פיוזים ופנלים) שמאוד מומלץ פה בפורום ונחשבת כמקצועית מאוד את המצלמה לרכב החדש. הבאתי להם את הכבל הזה בתמונה.

הם התקינו לי את המצלמה בחיבור ישיר לצמת שירות של הרכב. הם אמרו שאין צורך בפיוז בגלל שעל הכבל גם ככה יש פיוז. האם יש אמת במה שהם אמרו? הם נשקפת סכנה למערכת החשמל של הרכב ועדיף ללכת למישהו אחר שיתקין לי אותה מחדש עם פיוז כמו שצריך? ממש לא בא לי למצוא את עצמי במצב שבו משהו במערכת החשמל של הרכב ישרף ואני לא אקבל אחריות בגלל שזה נגרם עקב התקנה לא נכונה של המצלמה.

[ATTACH=CONFIG]491453[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פיוז על הכבל, הכל בסדר.

אתה בטוח שזה פיוז? אני לא מוצא בשום מקום באינטרנט שכתוב שזה אכן פיוז בתוך הפלסטיק הזה... אפילו לא באתר הרשמי של VIOFO.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה שתהיה שם סתם חתיכת פלסטיק.

הצורה היא של פיוז.

תפתח תבדוק, יש שם קליפסים לפתיחה.

אין לי סבלנות לפרק את הדשבורד רק בשביל זה.

במידה ואין פיוז ויש קצר כלשהו, האם יכול להגרם נזק רק למצלמה או שזה יכול לגרום לנזק לצמה כולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תשובה לתת לך.

יצא לי לראות שרשור על מצלמה שחוברה ללא פיוז, הקצר קרה במעבד כנראה וכתוצאה מזה המצלמה נמסה.

לדעתי גם יכלה להתלקח.

זה קרה כשהמצלמה צילמה במצב חנייה.

https://dashcamtalk.com/forum/index.php?threads/18422/

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...